Neler Yeni

Yeni Profil Mesajları

Iyi günler,Ben Güvercin yetistiricisi degilim.Benim derdim sokaktan topladigim genc güvercinler.Son derece zayiflar ,yemek yemiyorlar ,deneyen de agzinin icine almayi beceremiyor.Diskilari ilk gün yemyesildi. Ikinci gün yesillik azaldi .Simdi normal.Zorla besliyorum. Evin icinde ucuyorlar.Yemek yiyem edikleri icin serbest birakamiyorum.Ne yapabilirim?
Sa ben yeni bir süt beyaz dişi aldım dişiye ikin sonra eş aldım ayna kuyruk Arap ama dişiyle eşe kapattım ama dişi yumurt almış yumurtalara yatmadı bende aldım camiye yabozun altına koydum yumurtaların ama şimdi erkek le kavga ediyorlar hep yardımcı olabilecek varmı ?
Oyun kuşu besliyorum Marmaris'e yeni taşındım nazar veya ihale olan yer varmı Marmaris'te elimde fazlalık var elimden çıkarmak istiyorum
cümleten slm bana adana güvercini lazım
elinde olanvarsa yardımcı olsun bütçem 50 tl
bana adana yereli güvercin lazım 50 60 tl arasında grupta olan varsa bana yardım ederse sevinirim
eyvallah reis :) Bir şey sorucaktım bizim 25-30 metre yanımızdada güvercin besleyen var diyelim benimkileri saldım onunkilerde dısarda bi sorun olurmu.
Devir Adminim merhaba bir konu açmıştım ur sanmıştım siz dış çiçek vs demişsiniz Adminim yonlendirdiginiz linkte nasıl bir tedavi uygulayacagimi anlamadım yardım edermisiniz tedavi hakkına neler yapmam lazım ?
Merhaba abim adana cinsi güvercin besliyorum disi kusum kucuk yumurtluyor 3 ay eş etmeden beklettim düzelir diye ama sonuç ayni serçe yumurtasi kadar tek yumurtluyor ne yapmam gerekir düzelmesi icin simdiden cok tesekkur ederim. Abim
Üst