Neler Yeni

tolgahan kullanıcısının son içeriği

 1. tolgahan

  Kuşumun gözünde ki sıkıntıyı nasıl giderebilirim

  Resimde gördüğüm kadarıyla bu bir darbe sonucu oluşmamış daha çok iltihab. Ornithose ile ilgili ilaçlar kullanabilirsiniz kuşların bulunduğu ortamda hijyen her hastalıkta olduğu gibi bu hastalıktada çok önemlidir.bulaşıcıdır yavru kuşlarda sık görülür. geçmiş olsun
 2. tolgahan

  Paratyphus & Paramyxovirus aşıları

  Verdiğiniz bilgi için teşekkür ederim. Bu aşıların türk patentli olanları varmı yada alternatif olarak vurabilecegimiz. En azından paratyphus (paratifo) için hangi aşı olabilir çünkü en çok sıkıntımız bunun yol actıgı bağırsak, solunum, ishal, kuruma ,eklem felci gibi sıkıntılar.
 3. tolgahan

  Paratyphus & Paramyxovirus aşıları

  S.a. Cümleten herkeze saglikli kümesler Yavrular icin 4.haftada vurulan Paratyphus ve 6. haftada vurulan Paramyxo aşılarını nerden teymin edebilirim ?
 4. tolgahan

  Kuscular.org 6'ncı Yaşını Kutluyor !!!

  OKADAR OLDUMU YAA (: NICE YILLARA OZAMAN (:
 5. tolgahan

  Çift olmayan kuşu nasıl birbirine çift edecem?

  Ikisini bir kutluga kapat taki ikisi es alana kadar ( ne zaman birbirine òtüyorlar veya öpùsüyorlar ozaman tamadir o is ;) kizginligina gore 1hafta bilemedin 2 hafta ama yeminde fii yemi varsa daha iyi olur.
 6. tolgahan

  Yeni Kümesim

  Hayirli olsun. Yukseklik 2 metre cok olur bence , bende 2 metre yaptim onceden abilerim dedi 2 metre yuksek olur kusu tutacak oldugunda hem sana cefasi olur hemde kusa eziyet olur dediler ben dinlemedim tabi ;) dedim benden kus sekmez yaptim 2 metre icinde rahat olayim diye , velasil oyle...
 7. tolgahan

  yavruları nasıl olur cevaplarsanız sevınırım

  Isine karismak gibi olmasin ama bence vazgec guzel bir kumes istiyorsan kuslari cinsine gòre esle yoksa zaman kaybi olur ne sen zevk alirsin nede gorenler zevk alir... durum ve vaziyetini bilmiyorum ama eminim baska bir cozum yolu vardir.
 8. tolgahan

  saya kelebek kumesi 3MOS

  Eyvallah...
 9. tolgahan

  Kuşlarım uçmuyor!!

  Apartmanda güvercin beslemek hangi irk olursa olsun ( tabi süs irklari haric )zordur Hem senin icin hem guvercinlerin icin hemde apartman sakinleri icin ama sen bunlari birsekilde aşmışındır artık. Uçmayan kusu ucurmak biraz cefalidir ama hergün ayni saatlerde ucanlarin arasina ucmayanlardan at...
 10. tolgahan

  saka melezinde ötme bozuklugu

  Önceden güzel ötùyordu bir ara tamamen Kesti ötmeyi simdi òtüyor ama Nagme aralari okadar kisaki muhabbet kusu gibi cikiyor sesi Acaba neden olabilir. sagligi keyfi cok iyi...
 11. tolgahan

  schikati ?

  Schikati diye bir irk varmidir ? Iran schikatisi diye okudum ayni kelebek gibi oynadiginida yaziyor artik nasil oyunu var bilmiyorum.
 12. tolgahan

  Nasıl bir saka almalıyım?

  ok anladim birader eyvallah peki bu banyo isini nasil yapicam bildigim kadariyla suyu cok seviyorlar
 13. tolgahan

  Nasıl bir saka almalıyım?

  bir tane belirgin maskeli saka melezi aldim iki uc gun dinlettim net ve tane tane oten sakanin sesini, su anda onla yaris ediyor ama ,gecisleri tam yapamiyor, dinletmeye devam etsem olurmu ?
 14. tolgahan

  Nasıl bir saka almalıyım?

  acaba saka melezime egitim cd si dinletsem nasil olur ??? internette birkac yerde gordum saka egitim cd si adi altinda otus sesleri var .
Üst