Neler Yeni

SNRAVCI kullanıcısının son içeriği

 1. S

  hatasız sarı komple eşsiz güzelikte bol bol resim

  Maşallah Özkan usta. İzmirin neresinde besliyorsunuz ? Hasret kaldık bu tür kuşlara . Taner abi senin de bu saya ırkında katkıların fazla. Senin kuşlarıda biliyoruz. Maşallah abi senin kuşlarada .
 2. S

  Cennet Papağanları Satılıktır( Mantıklı Takas olabilir )

  Kardeşim, hangi tür güvercin ile takas düşünürsün? Ondan ziyade 1 çift Jumbo cins, ingiliz muhabbet kuşları ile düşünürmüsün? mesela? Ulaşım sıkıntımız olmaz .
 3. S

  Eve zabıta geldi !

  Zekeriya abi, Emekli devlet memuru olarak üye arkadaşları kısacası bizi bilgilendirdiğin için çok teşekkür ederim. Kendine iyi bak abi . Bayağı oldu, Tepeli kelebek arıyordun Bursa'da bolcana mevcut abi. Varsa tanıdığın temin edereler sana oradan.
 4. S

  Eve zabıta geldi !

  Abicim sende BİMER sisteminden zabıtaları şikayet et. Çevremde onlarca kuşçu varken beni durmadan rahatsız ediyorlar, ceza yazacağız kuşlara el koyacağız diye tehditler savuruyorlar de.
 5. S

  SONER AVCI DÖNEK GÜVERCİNLERİ (ATOMLAR)

  Merhaba Kadir kardeşim, İyi dileklerin için teşekkür ederim. Kendine iyi bak .
 6. S

  İzmir"den Birkaç Kare

  Üstad, Kuşlar on numara . Maşallah kırkbir kere . Allah daim etsin . İzmirden sevgiler.
 7. S

  YETİŞTİRİP BESLEYEN YETİŞMİSİ BESLEYEN

  İlhan abiye katılıyorum. Katıldığım noktada şudur, Kanı belli olmayan ipsiz sapsız kuşlara bakılmaz fikrimce. Fakat şunuda belirtmek isterim konu gayet anlaşılır bir mevzuudur. Muharrem abi güzel bir konuya değinmiş . Bende ne üdüğü belirsiz kuşları bedavaya yem atmam. Bakmam kısacası. Allahtan...
 8. S

  İzmir ve Çevre İlçe Ziyaretlerimiz ..

  Merhabalar, Antalya'dan misafirimiz olan Mustafa ağabeyimiz ve Fikret ağabeyimiz ve İzmir'den dönek meraklısı Umut kardeşimizle beraber gerçekleştirdiğimiz kümes ziyaretlerinden kareler; İzmirin Çimentepe mevkinden GÖMLEKÇİ OSMAN ağabeyimize ziyaretimiz, İzmir'in Buca İlçesinde YIKAMACI...
 9. S

  ARkadaşlar resimli önemli 2 side erkek erkege eşmi almış

  Re: ARkadaşlar resimli önemli 2 side erkek erkege eşmi almı Vallah doğru sölüyorsun Hakan abim bende anlamadım gitti :haha: :haha: Bu sezona gaylar damga vurdu vallahi billahi :haha:
 10. S

  Günün Fotoğrafı

  :ckmk: :ckmk: :ckmk: Enes Harikalar Diyarı :ckmk: :ckmk: :haha: :haha:
 11. S

  Günün Fotoğrafı

 12. S

  ARkadaşlar resimli önemli 2 side erkek erkege eşmi almış

  Re: ARkadaşlar resimli önemli 2 side erkek erkege eşmi almı İki erkek eş almış ve sen yumurta bekliyorsun :haha: :haha: :ckmk: :ckmk: Allahım daha neler göreceğiz duyacağız ya rabbim yaa :haha: :haha:
 13. S

  29 EKİM CUMHURİYET BAYRAMI KUTLU OLSUN

  :tamam: :tamam: :tamam: :tamam: :tamam:
 14. S

  İstanbuldan selamlar

  Arkadaşım siteye hoşgeldin. Profil bilgilerini düzenlermisin? Keyifli paylaşımlar dilerim .
Üst