Neler Yeni

semihpinar kullanıcısının son içeriği

 1. S

  Yavru Güvercinlerim

  Çok saolun :)
 2. S

  Yavru Güvercinlerim

  Maşallah sondurumları fotoğraftada gözüktüğü gibi ve uçmaya çok hevesliler . Kümesteler Büyüklerini Dövüyolar ayak uydurdular ortama:D Yem yemede biraz problemliler O da nazarlık :D
 3. S

  Kümesim..!!

  herkezin tercihi kardeşim . Büyüklerim bunu bana ön gördüler (tavsiye) ettiler bende aldım koydum. Bi bildikleri vardır dedim vede gayet memnunum
 4. S

  Kümesim..!!

  Benim için bu yer gayet idael zorluklar içinde buldugum biyer diyelim... Türker abicim saygılar elinden geldince katkıda bulunuosun tşk ederim aldık abi onlar daha oncedende vardı bi tane eksiğimiz var oda evde yavrulara baktım için bende :)
 5. S

  Yavru Güvercinlerim

  Herkezin yorumları ve destekleri için teşekkür eder saygılar dilerim. (: Levent kardeşim maş. benimkilerden büyükmüş seninkiler (:
 6. S

  Kümesim..!!

  Kümesin son hali ve yeni yavrular.. (:
 7. S

  Yavru Güvercinlerim

  Levent çok saol inşallah izleriz. Seninkininde fotosu paylaş görmek isteriz. :)
 8. S

  Yavru Güvercinlerim

  Eyvallah çok saol Benim bakım yeri nasıl ? (: Tecrubeli abilerim bu konuyu takip ediyorlarsa (Türker abi v.b ) Bunlara aşı yaptırabilirmiyiz neyi uygun görürsünüz. (Bursa da vet varmış Gidim mi :D )
 9. S

  Yavru Güvercinlerim

  ilk 2 foto 3 4 gün önce çektim diğerlerini şimdi çektim. Benimkiler su içiyorlar. Buyuk yemi ağzına alıyor ama yutamıyor. Küçük olan hep ayakta yuvasından iniyor su içiyor yeme vurduğunu görmedim. Buyuk olan biraz hantal aşağıya indimi çıkmıyor altta yatıyor. (: Maşallah Diyelim...
 10. S

  Yavru Güvercinlerim

  Sen yavruları kümeste o vaziyette mi bırakıyorsun?
 11. S

  Yavru Güvercinlerim

  Merhaba Levent Aramıza Hoş Geldin (: Geçmiş Olsun , İnşallah büyütürsün biraz özen istiyorlar (: Benimkilerden biride ufak Sıkıntı yapma bence vitamin takviyesi yapabilirsin. (:
 12. S

  Yavru Güvercinlerim

  Vay vay Türker abi saygılar bende diyordum Hiç mi görmedi bize bi yorum yapardı... :? Saol abi İnş. kazasız belasız büyütücem. (:
 13. S

  Yavru Güvercinlerim

  Cinsi Mardindir kardeşim.
 14. S

  Yavru Güvercinlerim

  Herkeze teşekkürler saolun. Ben güvercinin ağzını acamıyorum bişey olcak diye (: bu yavrulara bilezik takıcam birine taktım ama diyerine tüyleri yenı çıktı için takılıyo paçalarından dolayı ne yapmamı önerirsiniz youtubede bi video gormüştüm ama onlarda paça yok şimdi bunda var (:
 15. S

  Yavru Güvercinlerim

  Eyvallah saollun :) son durum bu şekilde bugünde hava güneşliydi bugün bi güzelde güneşlendiler. Maşallah çok şükür iyiler.. (:
Üst