MERTSOMA kullanıcısının son içeriği

 1. M

  KARMA AŞI

  OLVAC A+B+G 4 LÜ AŞI 1000 DOZLUK RAF ömrü 2 yıl 1- Newcasle 2-Enfeksiyöz bronsitis 3-EDS (Egg Grop Sendromu) 4-Enfeksiöz koriza Kullanıp buzdolabında saklıyorsun ilacaçla uğraşıp hüsrana uğramaktansa aşı en iyisi.
 2. M

  20 Gündür çiftleşen güvercinim..

  yatmıyorsa biraz daha bekle dişi ilk yumurtasını bazen geç yapar e vitamini ve selenyum ver. kalsiyum minarellerini eksik etme evit-se diye toz var ondan al sularına karıştır.
 3. M

  20 Gündür çiftleşen güvercinim..

  Yuva kızdırıyorlar mı yani folluğa yatıp ötüyorlarmı eğer dişi folluğa yatıyor ve epeydir yumurtlamadıysa altına yumurta koy eğer üzerine yatarsa kısırdır.bu kadar basit.iyi günler.
 4. M

  kuslarınmın 2 sıde erkek galıba yardım

  beyazı elden çıkar dişi şeker yada kırmızı al eşle
 5. M

  beyaz

 6. M

  beyaz

  Evet taklacı değiller ama bende çift tepe ankara taklacıları sütbeyaz da var onlar bunlar kadar iri olmuyor.Kahverengi kuş demkeş buhara kırması yavrular da ankut demkeş kırması
 7. M

  LEVENT MERT'E TEŞEKKÜR

  GÜLE GÜLE BESLE KARDEŞİM BİŞEY DEĞİL. Bizler şu gök kubbede geçici birer sedayız.Baki olan yaptıklarımız.Biz gideriz yaptıklarımızla anılırız.Dostluklar kalıcıdır. Ömrümüz olursa dünya gözüyle görüşürüz.Görüşemezsek bizden selam olsun dostlara deriz.
 8. M

  TÜRK POLİS TESKİLATIMIZIN 167 NCİ KURULUS YILI

  tebrik ederim bir Polis babası olarak.
 9. M

  Güvercin Beslemek Günah mı? Uyarılara Dikkat! - Güncel!

  BİRŞEYİN DİNEN GÜNAH SAYILMASI İÇİN kUR'ANI KERİMDE YASAKLAYICI AYET OLMASI GEREKİR. Bu konuda böyle bir hüküm yoktur.Ben İslamın şartlarını yerine getiren biriyim.Bu şartlardan biri olduğu içinde 35 yaşında hacca gittim..Rabbim nasip etti.Güvercin uğursuzdur lafı dini dayanağı olmayan bir...
 10. M

  beyaz

 11. M

  beyaz

  BABA ANA ÜSTEKİLERDE YAVRULAR
 12. M

  beyaz

 13. M

  beyaz

 14. M

  Mart 2012

  Kuşların hepsini fotosunu yüklemem pek herkese de göstermem nazar değiyor.Bunlar vasatları
Üst