Neler Yeni

mehmetjeddi kullanıcısının son içeriği

 1. M

  EKE ARAP 2

  Sondaki olay dışında, seferlerinde gayet istikrarlı bir kuş. O kadarı kadı kızındada olur derler. Maşallah.
 2. M

  IRAK TAKLACILARI

  Sağol Hürkan iyiyim, biliyosun bana sadece yüksek uçması yetmiyor, oyunda olacak tabii ki . Islık olayı gerçekten çok ilginç, hele oyun kuşunda daha da ilginç. Adam ıslıkla aşağı çekebiliyor kuşları. Arayı fazla uzatma , beklerim en kısa zamanda.
 3. M

  IRAK TAKLACILARI

  http://www.youtube.com/watch?v=GWxVcL_jefc&feature=related EĞİTİM DİYE BUNA DERİM BEN
 4. M

  5 aylık CANE CORSA

  Tarihe bakilirsa sanirim guncel degil ama guzel hayvanlarmis.
 5. M

  İlhan Kösedağ' ın taklacı performans Kuşları

  Maşallah İlhan bey, Allah kem gözlerden saklasın. Fizik yapıları çok güçlü , çok orantılı kuşlar. Tüyleri kadar hayırlarını görmeniz dileğiyle.
 6. M

  Yeni Başlayan Miski Yavru(2012 Yavrusu)

  Maşallah güzel başlamış, ilk fişeği kısmen burgulu gitti , şahsen tercih ettiğim bir fişek türüdür, düz fişeğe göre seyir zevki daha fazladır. Güle güle uçurun inşallah.
 7. M

  BELEK lerden birkaç yeni kare...

  Sevgili adaşım, bu sözü söyleyen abin kuş anatomisinden anlayan ve bir kuşun fiziki yapısının kuşa eksi ve artı olarak performansı üzerinde ne gibi etkileri olabileceğini bilen birisiymiş belli ki. Kuşlar kanatları ve kuyrukları sayesinde havada kalırlar. Kanatları kısa olan bir kuşun sıkça...
 8. M

  En iyi Bakıcı Olarak Kullanılan Güvercin Irkı????

  En iyi bakıcı yavrunun kendi ebeveynleridir. Eğer ana baba yavrusuna bakmıyorsa o kuşların yavrusuda kendi yavrularına bakmayacaktır. Kuşlardaki bakıcılık meziyeti ırsidir.
 9. M

  BELEK lerden birkaç yeni kare...

  Fikirlerine saygi duyarim Muharrem abi,yasca da tecrube acisindan da buyugumsun. Ancak kusu havada gorup sonra bu kus iyiymis veya iyi degil su eksik bu eksik diye yorum yapmak icin kustan cok iyi anlamaya gerek yok, asil onemli olan ve benim usta diye nitelendirebilecegim kisi kusu yerde gorup...
 10. M

  BELEK lerden birkaç yeni kare...

  Öncelikle maşallah , Allah tüyü kadar yavrularını almayı nasib etsin. Kanat konusuna gelince,İlhan bey tespitinde haklı. Ne kadar kanat o kadar uçuş .
 11. M

  Ankara'lı Nizami Aktürk'ün kuşları

  Hey maşallah, böyle kuşlar her zaman görülüp izlenmiyor, Muharrem abinin dediği gibi keşke videoya alınsaydı da belgesel tadında görüntüler izleseydik. Bulutta uçan kuş dendi mi benim için akarsular durur. İşi gücü bırakır izlerim. Paylaşım için teşekkürler Cevdet abi.
 12. M

  kuş beslemeye yeni başlicam

  Nevzat kardeşim öncelikle bu güzel hobiye gönül verdiğin için seni canı gönülden tebrik ederim. Yerin kuş beslemeye çok müsait. Eğer terasınız başka binalara bitişik değilse ve terasa dışarıdan çıkış , merdiven vs yoksa kolay kolay hırsızlık yapılamaz. Bu site bir derya, aklına gelebilecek her...
 13. M

  Güvercin(Kısa film) Mutlaka İzleyin..

  Hepimizin kendinden birşeyler bulabileceği dokunaklı bir film.Paylaşım için teşekkürler İlhan bey.
 14. M

  ERTAN ATES (KIRIKKALE) -

  Maşallah Allah nazarlardan saklasın, hepsi harika kuşlar ama kabak olanlar daha bir başka bana göre. Güle güle iyi günlerde uçurup besleyin.
Üst