kuscukardesler kullanıcısının son içeriği

 1. kuscukardesler

  kuşları birtürlü yerden kaldıramıyorum

  sopanın ucuna siyah büyük bir poşet bağlasiyah olsun. kuşları kaldırdıktan sonra ısılık çal ve sopayı salla. Birde, Uçmaya hevesi olan kuşları sal.
 2. kuscukardesler

  KUŞ UÇMUYO

  Ya kardeşim birazcık saflık yapmışın 1.5 hafta tuttuğun için hayvanın kanatları tutulmuş. ben yeni aldığım kuşları 4 günde salıyorum.
 3. kuscukardesler

  bu kuşun ırkı?

  Miski kardeşim
 4. kuscukardesler

  BALKONDA NASIL OLACAK

  Kardeşim *Kuşlar aşağıya atlamayakorkarlar *Kuşlar uçamadan bir yere atlamazlar *Ve en önemlisi annesi ve babası onları senden iyi korur sen kafanı yorma. Önerim; giderken kuşlara çok yem ver ve su. Gerekeni onlar yapar. Saygılarımla Emir. :heyo:
 5. kuscukardesler

  Ne Önerirsiniz ?

  Önerilerinm; Sepet kuyruk,Hünkari;Bol paçalı bir kuş.
 6. kuscukardesler

  sizce bu kuşların ırkı nedir?

  yokmu hiç yardım edecek?
 7. kuscukardesler

  sizce bu kuşların ırkı nedir?

  Bu kuşların ırkını bilen varmıdır?
 8. kuscukardesler

  KUŞLARI AÇIK BIRAKMA

  bence tel örgü çek
 9. kuscukardesler

  yardımedin.! Lütfen.

  Beyler Kuşlarımı yükseğe çıkarmak istiyorum ama kuşlarım direk karşı çatıya kalkıyor.Kuşlarımı yükseğe çıkartmam için ne yapmalıyım?
 10. kuscukardesler

  güvercin hakkında herşey.

  Öncelikle kuş bakmak için sağlıklı bir kümese ihtiyaç vardır. Bu kümesin ahşap olması veya toprak üzerinde olması kuşlarımızı aşırı rutubetten koruyacaktır. Teras gibi yerde tuğla kümes yapan arkadaşlarımızın rutubet ortamından kurtulmaları için kümes içini strafor dediğimiz köpükle döşememiz...
 11. kuscukardesler

  Kuscular.orga Teşekkürler

  benim bir perçimli mavi mardinim vardı busiteye kayıt olmadan önce.Kuşu nasıl besliyeceğimi bilmediğim için kuşum öldü çok üzüldüm.Taklacı diye aldım taklacı kuşu normal damızlık yaptım :haha: Şimdide 6 kuşumvar enson 4 gün önce mavi mardin aldım çok hoşuma gitti aldım kuşu. Kuşu 4 günsonra...
 12. kuscukardesler

  sallabaş

  Selamın aleyküm arkadaşlar. Ben Emir. Lütfen yardım eder seniz sevinirim Arkadaşlar benim bir kelebek güvercinim var dönbaş hastalığına yakalanmış. havaya attığımda kuş değişik şeyler yapıyor (Takla bile atıyo) lütfen yardım dein.
 13. kuscukardesler

  Bu Kuşun Irkını biLen Varsa Lütfen YRDMCI OLSUN !

  BEn mavi mardine benzettim.
 14. kuscukardesler

  kuluçka sorunu

  arkadaşlar ben Emir. bugün bir güvercin satın aldım mardin (portakal) abi dediki alırken dikkat edin bunun yumurtası var kumeste süper çat çat yapıyodu kuş aldım bende oynar diye.Kuşu elimde götürürken poposundan çıt sesi geldi hayvanın yumurtası kırıldı hereal de hayvan kakasını yaparken böyle...
 15. kuscukardesler

  mavi

  Bu kauşa yalaştımmı elimi deydirdimmi benden hiç tırsmıyor Benden tırsmasıiçin ne yapabilirim yadım edin

Üst