jakabvo kullanıcısının son içeriği

 1. J

  en değerli güvercin ırkı?

  senol bey samimi yanıtınız icin tesekkurler :tamam: sonuc olarak az bulunur ırklar ve kostum niteligi tasıyan kuslar one cıkıyor (: diger arkadaslarında tavsiyelerini bekliyorum
 2. J

  en değerli güvercin ırkı?

  sayın turker bey ben sadece bir soru sordum ve yanıt bekledim inanın maddi olarak pek çok kişidende varlıklıyım rabbim herkese versin dilerim o yuzden yorumunuz biraz kırıcı olmus ve sorum hala gecerli-diger arkadaslarında ırk konusundaki fikirlerini bekliyorum (:
 3. J

  en değerli güvercin ırkı?

  tesekkur ederim* pahalı ve degerli ırk konusunda tavsiyesi olan diger arkadaslarında goruslerini bekliyorum (: (:
 4. J

  en değerli güvercin ırkı?

  arkadaslar taklacı kumesim var zaten*sadece yeni kumese farklı ve degerlı bır ırk koymak ıstıyorum ve evet en pahalı ırkı soryorum:=0 :heyo:
 5. J

  en değerli güvercin ırkı?

  teşekkurler*ama hala cevap alamadım :=
 6. J

  en değerli güvercin ırkı?

  arkadaşlar yeni kümes kuruyorum*ve yetiştirebileceğim değerli bir ırk istiyorum>> su anda değeri en yüksek güvercin ırkı hangisidir?tesekkürler
 7. J

  ishal kuş yumurtlarmı?

  merhaba arkadaşlar,kuşum yumurtlamak üzere bayağa bir şişti ve folluktan kalkamıyor-ama aynı zamanda ishal acaba bu sorun olurmu-ishali yeşil?ishal olmasına rağmen yumurta verirmi?
 8. J

  bu kuşların cinsi nedir??

  teşekkürler arkadaşlar..
 9. J

  bu kuşların cinsi nedir??

  merhaba arkadaşlar-bu kuşların cinsini özelliklerini ve değerlerini yazarsanız cok sevinirim,taklacımıdırlar?? teşekkür ederim..
 10. J

  dişinin yumurtlayacağını nasıl anlarız???

  cevap veren yardımcı olan herkese çok teşekkürler arkadaşlar:)
 11. J

  dişinin yumurtlayacağını nasıl anlarız???

  arkadaşlar henüz yeniyim ve sorum dişinin yumurtlayacağını nasıl anlarız??? dişi kuşum günün uzun zamanında follukta yatıyorşerkekle beraber ötüşüyorlar bazen,ikiside çalı çırpı folluğa koyuyor-acaba yumurtasımı var??yardımcı olursanız sevinirim..sağdaki dişi ve arkasında hafif çıkıntısı...
 12. J

  YAKUP TUNCER BEYKOZ

  kuşlar müthiş;maşşallah:)
 13. J

  İstanbul'da taklacı güvercin almak istiyorum!

  Re: YARDIMINIZI BEKLIYORUM eskiden kadiköyde sahilde kuş pazarı vardı,şimdi varmı bilmem-varsa zaten kime sorsan gösterir:)
 14. J

  yeni kuşlarım ve sorularım!!!

  merhaba arkadaşlar,bu çift kuş hakkında birkaç sorum var;bu kuşların cinsi nedir ve değerleri nedir? şimdiden teşekkür ederim:)
Üst