huseyiin kullanıcısının son içeriği

 1. H

  OYUN KUŞU'NU UÇURMADAN YERDE NE YAPACAĞINI SÖYLEYEN VARMIDIR ?

  Re: OYUN KUŞU'NU UÇURMADAN YERDE NE YAPACAĞINI SÖYLEYEN VARM OYUN KUŞU'NU UÇURMADAN YERDE NE YAPACAĞINI ben biliyorum ve acıklıyorum.uçurmazsan yerde yürür tas toprak yer kızdıgında oter su bulursa banyo yapar.
 2. H

  kümesim

  hayırlı olsun.yerinde güzel maşallah.kümesin dışı tabanı güzel kereste suyu emen havadar bir malzeme ama içine kullandığın osb den ben cok cektim zamanında kesinlikle sıvıyı emmiyor hele yavru zamanı her yer batıyor koku kurtlanma ne ararsan var dikkat edersin.beyazlarında güzelmiş bu arada...
 3. H

  cakmaklı ve benekli gök

  ilk resimdekiler antika gibi benim gözümde maşallah.
 4. H

  ARAP DİŞİ

  maşallah baya oldu vasıflı iyi kuş görmeyeli.
 5. H

  ne ceşit yavru

  ne cıkar bilmem ama kuşları sana kim verdiyse büyük iyilik yapmış güzel kuşlar maşallah.
 6. H

  yavru bagdadı

  yavrular ilk başta mayayı iyi almazlarsa ne kadarda vitamin yada benzeri şeylerle desteklesende pek bi verim alamazsın tavsiyem iyi bi takım bakıcı bulman bu sorununu çözer sanırım.
 7. H

  diyarbakır-bismil'den KASAP HACİ'NİN kuşları

  MAŞALLAH ikiside kuş güzeli kazasız belasız İNŞALLAH
 8. H

  cakmaklı mavilerim

  MAŞALLAH hoş kuşlar.
 9. H

  Ankara'lı Nizami Aktürk'ün kuşları

  cevdet amca ben bu aralar musaitim eger davet edersen ben geliyim video çermiyim bilmiyorum hatta video işinden cok haz etmiyorum ama izlemek isterim.
 10. H

  Ankara'lı Nizami Aktürk'ün kuşları

  tamam ben geliyim madem istanbullular adına elimi taşın altına koyim kim karşılar kim yardımcı olur ona göre yola çıkim.
 11. H

  Matbacı Orhan ve Bahadır Kardeşler

  ben cevdet abiyi tanımam muhabetimde yok malesef ama bir gün sadece tanışmak için ankaraya gidicem inşallah. şunu belirtmek isterimki cevdet abi iyi bir kuş anlatırken sanki kuşculuğa yeni başlamış sanki ilk izlediği kuştaki heycanı yeniden yaşıyormuş gibi anlatıyor bu bana çok enteresan...
 12. H

  Ankara'lı Nizami Aktürk'ün kuşları

  yanılmıyosam cevdet abi iyi kuş izlememiz için bize adres göstermiş.hangi oyun kuşu besleyen kişi 50 metre sünen 15 taklayla hemde ve buluttan atan bir kuş izlemiştirki?ben izilemedim çok isterim tek seferi bile olsa.dikkatinizi çekerim kuşlar satılık değilmiş yada bir kar amacı yok.emek...
 13. H

  Beyaz Oyun Kuşu Nasıl Olmalıdır?

  üstadım ne güzel anlatmışsınız beyazı bende bir kaç sey eklemek istedim gaga rengi sedef rengi yada inci rengine yakın bir renk olmalıdır burun etide keza öyle en önemli özelliği bana göre hakiki beyazın kanat sesi çok şamatalı sesli değildir alışık olduğumuz kanat sesinden cok farklıdır.
 14. H

  AnKARA dan getirdğim kuşlarım

  volkan la beraber mi besliyosunuz oguz.bu arada hoş geldin.
 15. H

  Birkaç kırık kuşumuz

  kuşlarının maşallahı var.kırığı buysa özü nasıl ALLAH bilir.
Üst