Neler Yeni

bingollufatih kullanıcısının son içeriği

 1. B

  35 sefer yapan eke gök dişi Bingöllü Fatih

  Dostlarım kuşun 6. yada 7. idmanı olmalı. Uçuş gününde hava çok rüzgarlıydı sonlara doğru rüzgar azaldı daha iyi seferler çıkardı. Uzun süredir yatık bir kuş. Kuşu uçurmamın nedeni damızlıkların videolarını çekip yavru satın alan dostlarıma bu kuşun anası yada babası bu demek içindir. Her türlü...
 2. B

  Taklacı güvercinler - Satilikoyunkuslari.blogspot.com

  Öncelikle hepinize merhabalar dostlar. Herkes bir ırk güvercin beslemektedir. Herkesin ayrı ayrı zevki tarzı bulunmaktadır. Benimde güvercinler de beğendiğim özenle beslediğim ırk taklacı güvercin ırkıdır. Blog sayfamda kümesimde yer alan damızlık kuşlarımın videoları yer almaktadır. Kırık dökük...
 3. B

  Bingöllü Fatih'in bu yıl uçurduğu eke kuşlar

  Video adresi : Facebook : https://www.facebook.com/blogtemasi Kuşların hepsi yatık kuşlardır. Aralarında 5 yıl aralıksız uçmayan kuşlarda var. Sadece 10 15 gun idman almış kuşlardır. Tekrar kanat kesilip yatırılmıştır. Amaç paylaşımdır.
 4. B

  Çift taban taklalı 4 yaşında Dişi karaoğlan oyun kuşu Bingöl

  Re: Çift taban taklalı 4 yaşında Dişi karaoğlan oyun kuşu Bi Ben kümeste yem vermem kuşların önünde yem olmaz. Yerine inen kuş piste yem dökerim yemini yiyer.
 5. B

  Çift taban taklalı 4 yaşında Dişi karaoğlan oyun kuşu Bingöl

  Kuş eleştiriye açıktır. Bingöl'den Fatih Bayantemur'a aittir. iyi seyirler Diğer videoları facebooktan izlemek için TIKLAYIN.
Üst