Neler Yeni

youtubeyi açma linki

kuşçu26

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Samet Dönmez
Meslek
Laborant ama işsiz bi laborant
İkametgah
Eskişehir
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
konuyu açacak yer bulamadım buraya açtım.inşallah bi yanlışlık olmamıştır.
youtube kapandı. açması gereken arkadaşlara 2 linkim var

http://www.youtubeunblock.com
ve
http://www.proxylord.com

bu iki site üzerinden youtubeyi açabilirsiniz...iyiseyirler...

nadyas

Kayıtlı Kullanıcı
İkametgah
--İl Seçiniz--
Yetiştirdiğim Irk
Seçiniz
Diğer Irklarım
Yok
Youtubeyi boşuna kapatmadılar.Bunları yapmanız bence yanlıs arkadaslar bu konularda duyarlı olalım!Biz boyle yaparsak Türkler alehinde yine yeni videolar yaparlar.

kuşçu26

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Samet Dönmez
Meslek
Laborant ama işsiz bi laborant
İkametgah
Eskişehir
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
kardeşim sitede video linklerini açamadıklarını okudum gibi geliyo.beklemeyi düşündüler.bende rastladığım 2 linki vermek istedim.biz burdan açsakta açmasakta youtubeyi, onlar yine videolarını eklemiyor mu kardeşim?açılmadığı zaman biz göremiyoruz onlar yine aynı şeyi yapıyolar.kaç kere kapandı açıldı bu site.madem öyle kökten kapatılmalı veya bu şerefsizliği yapanların üyeliği veya ip adresi herne karın ağrısıysa iptal edilmeli. açsakta açmasakta haysiyetinde bozukluk olanlar yapacaklar.

caner_22

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
caner bahar
Meslek
memur
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
paylaşım için teşekkürler arkadaşım... :eek:ley:

symdrate

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Symdrate Etardmys
Meslek
Balta
Yetiştirdiğim Irk
KaRaCaKMaKLi

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ÖzGüR aFaCaN
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
nadyas' Alıntı:
Youtubeyi boşuna kapatmadılar.Bunları yapmanız bence yanlıs arkadaslar bu konularda duyarlı olalım!Biz boyle yaparsak Türkler alehinde yine yeni videolar yaparlar.

Zaten youtube ı kapatmanın nekadar sacma bısey oldugunu ortada, kapatınca ne oluo anlamıyorum, ağaç dağa kusmus dagın haberı yok, senın hakkında bısıler dıyeen bırını cezalandırmak ıcın kendı gozlerını kapatmak gıbı bısey bu bence :D

leeyukeen

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
YaŞaR ÇeLiK
Meslek
TaSaRıMCı
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Youtube Boşuna Kapanmadı editörler yeterince denetim yapamıyor pkk ve TÜRKİYE ve TüRk çin birsürü hakaret içeren videolar var bana göre bu vatan uzerınde yaşayan her kim varsao siteye girmemeli

NOT : eyer TÜRK'se :sinirli:

güvercindostları

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
XXX
Meslek
XXX
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
leeyukeen' Alıntı:
Youtube Boşuna Kapanmadı editörler yeterince denetim yapamıyor pkk ve TÜRKİYE ve TüRk çin birsürü hakaret içeren videolar var bana göre bu vatan uzerınde yaşayan her kim varsao siteye girmemeli

NOT : eyer TÜRK'se :sinirli:
SELAMLAR
Biz siteye girmeyince ne oluyor yaptıklarından vazmı geciyorlar yoksa bütün dünya izliyor bize yapılan saygısız olayları
bizde karşılığında biz izlemiyoruz böyle protesto ediyoruz demekle bir şeyler değişmez önemli olan engellemek veya bizlerin girmemesi değil yapan kişileri bulup cezalandırmak.
yakın zamanda internet ve tv gazetelerde
FBI’dangelen istihbarat üzerine Türk polisinin çökerttiği sanal çete FBİ'NİN EN BÜYÜK 2'Cİ HACKER DEDİĞİ ÇETE
işlerine gelince bunları yapıyorlar youtube koyulan video sahiplerini bulmaları çokta zor değil yeterki bizimkiler
bulmak istesin siteye girişin engellenmesi sadece bizlerin görmesini engeller dünyada herkes görür bizler görmeyiz...

gokay

Kayıtlı Kullanıcı
Kendimizi kandırmayalım arkadaşlar kimsenin engellendiği yok proky denen olay var, ama bu işin iyice suyunu cıkardılar her önune gelen kendi kişisel videosunu yolladı,bir suru kufurlu yorumlar , diğer meseleler hariç tabi bunların hepsini kınıyorum, bunun yanında bir suru guvercin videosu var , kurunun yanında yaşta yanıyo tabi.

leeyukeen

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
YaŞaR ÇeLiK
Meslek
TaSaRıMCı
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
bizim hackerler anca gücü yettigi siteleri kaparlar onlara guclerı yetmez 2 saat fazla pc de oturan kendını hacker sanıyor o siteyi kapamak öle kolay olsaaaaa çoktan yaparlardı emin ol

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
Site kapatmak kolay fakat, kapattığın siteyi devamlı kapalı tutmak zor iş.. Neyse konumuz youtube hackerlığa geçmeyelim. :)