Neler Yeni

Yeni Başlıyorum

gny123

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
.........
Meslek
.........
İkametgah
Adana
Yetiştirdiğim Irk
Adana
Selamlar güvercin sever arkadaşlar. Ben yeni başladım elimde 2 çift adana var. Besleme konusunda bilgim var. Benim öğrenmek isdediğim bu kuşları nasıl eğiteceğim. Parlağa duyarlı değiller. Yükselmede problem yok fakat 2 defada geliyorlar yani yarı yolda duruyor ve 2 dalmada geliyorlar. Eğitimi hakkında bilgilerinizi bekliyorum.....

Saygılar

gny123

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
.........
Meslek
.........
İkametgah
Adana
Yetiştirdiğim Irk
Adana
Deneyimli arkadaşlar bilgilerinize ihtiyacım var.. Kıbrıstayım ve burda bu kuşları eğiten falan görmedim...

gny123

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
.........
Meslek
.........
İkametgah
Adana
Yetiştirdiğim Irk
Adana
Yardım edecek yetiştirici yok mu....

Adanacı

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Okan Yılmaz
Meslek
İnşaat
Yetiştirdiğim Irk
Adana
eĞİTİMİNİ ANLATSAKDA EGITECEK KUS YOK ELINDE ARKADASIM. AYRICA CAYMANIN EGITIMLE ALAKASI OLDUGUNU DUSUNMUYORUM KUSUN KANIYLA İLGİLİ BİR OLAYDIR. SAYGILARIMLA.

bukalemun201

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ebubekir GÜMÜŞ
Meslek
Satış Danışmanı
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
adana kuşundan pek anlamam ama genel olarak eğitim için kuşların kanatlarını makasla eğer yabancıysa kuşlar şuanki yerlerine, yavru al aldığın yavruları uçur günde iki sefer antreman yaptırman yeterlidir die düşünüyorum.

gny123

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
.........
Meslek
.........
İkametgah
Adana
Yetiştirdiğim Irk
Adana
Yardımınız için teşekkür ederim. Yetiştirme ile ilgili bi kaç püf noktası öğrenmek isderim. Hem başka cins güvercini kafese koymam doğru mu? Saygılar

NzfCan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Nazifcan As
Meslek
ÖĞRENCİ
Yetiştirdiğim Irk
Adana
aqa baya oolmuş ama yazalı ben yine solim senin bir tane para kıyıp öncü almak zorundasın bi kere öncüyle bu kuşları uçur ama asıl amacın bu kuşlardan yavru almaktır bunlardan yavru al bunları sat yine yavru al uuçmayı öğrendikten sonra öncüye bırak kuşları sen dişiyi bıray yere parlağı çek öncüyle birlikte muhteşem dalış yaparlar tabiki biraz zmn alır solediklerim birde öncüyü alırken eşini beyaz paçalı seç daha iyi olur((BENDEDE ÖNCÜNÜN YAVRULARI OLDU NASIL OLACAK BİLEMİOM :D)))

gny123

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
.........
Meslek
.........
İkametgah
Adana
Yetiştirdiğim Irk
Adana
saol kardeş ilgin için. uçuramıyorum zaten şimdi bir illet var başımda salmonella diye bir hastalık. onunla uğraşıyorum şimdi...