Neler Yeni

Yarın baba oluyorum!

SEREF

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ŞEREF
Meslek
ÖZSOY
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
maşallah allah analı babalı büyütmek nasip etsin.. gözünüz aydın.. selamlar.ŞEREF

A

Anonymous

Sevgili arkadaşlar Uğur arkadaşımızın bebeği artık aramızda 10.001. kuscular.org sitesinin üyesi olarak yerini almış bulunuyor, kardeşimiz KAREN'e hoş geldin diyorum:)

İYİ Kİ DOĞDUN ''KAREN KORKMAZ''

Sitemizin 10.001. üyesi Osman Uğur Korkmaz kardeşimizin saat 21:00 suların da dünya ya gözlerini açan küçük kardeşimiz ''KAREN KORKMAZ'dIr.

Allah ananlı babalı nice mutlu sağlıklı zamanalarda büyütsün süpersin Uğur:)Süpersin KAREN:)Süpersiniz Korkmaz Ailesi:)

gökhan @k

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Gökhan AK
Meslek
Serbest Meslek
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
Öncelikle Kardeşimizin anne ve babasına gözleri aydın diyorum.Allah analı ve babalı bir şekilde büyütüp hayırlı bir evlat olmasını nasip etsin.

Ömer ÖZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer ÖZKURT
Meslek
Kamu Personeli
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
H.Hüseyin Aydoğmuş' Alıntı:
Sevgili arkadaşlar Uğur arkadaşımızın bebeği artık aramızda 10.001. kuscular.org sitesinin üyesi olarak yerini almış bulunuyor, kardeşimiz KAREN'e hoş geldin diyorum:)

İYİ Kİ DOĞDUN ''KAREN KORKMAZ''

Sitemizin 10.001. üyesi Osman Uğur Korkmaz kardeşimizin saat 21:00 suların da dünya ya gözlerini açan küçük kardeşimiz ''KAREN KORKMAZ'dIr.

Allah ananlı babalı nice mutlu sağlıklı zamanalarda büyütsün süpersin Uğur:)Süpersin KAREN:)Süpersiniz Korkmaz Ailesi:)
Karen aramıza hoşgeldin güzel bebek.
Umarım hep mutlu olursun.Annen,baban ile bir ömür hep gül kardeşim.Seni seviyoruz.

nskyigit

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
yiğit özaycan
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
tebrikler Allah(C.c) devamını getirsin

temel

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
cengiz temel
Meslek
son.utu.prez.k.kontrol.usta
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
kardeşim cocugunusu güle.güle büyütün aylenizle iyilikler sıhatlerler sizlerin olsun

tekço

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
mehmet toprak
Meslek
emekli tekçi
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Değerli arkadaşım osman bey sevinçinizi, tarifi olmayan bu mutlu anınızı bizlerle kuşcular camiası olarak paylaştığınız icin teşekkür ederim .Vatana millete anneve babaya hayırlı bir evlat,sağlıklı ve mutlulukla büyütmenizi canı gönülden dilerim.SAYGILAR

haltbar

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Osman Uğur KORKMAZ
Meslek
Ticaret
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
Hepinize çok teşekkür ederim

Hüseyin kardeşimin dediği gibi dün nur topu gibi bir oğlumuz oldu gerçekten çok inanınlmaz bir duygu! yani anlatmak imkansız yaşamanız lazım ve herkese tavsiye ediyorum heleki o ameliyathaneden çıktığı an ve tebrikler bir oğlunuz oldu dedikleri an çok acayip bir mutluluk onu ilk gördüğünüz o an....herkese tavsiye ediyorum rabbim umarım herkese bu duyguyu yaşatır

Şuanda Karenimizi beyefendiyi eve getirdik... :)

Saygılarımla

fatih00

Kayıtlı Kullanıcı
Biraz geçte olsa yeni gördüm tebrik ederim allah analı babalı büyütsün.....