Neler Yeni

yardım edin

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maskeler

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
sinan arslan
Meslek
işsiz
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
merhaba arkadaşlar kuş beslemeye yeni başladımama aradığım özellikte bi kuş bulamıyorum lütfen yardım edin şöyle oturup bir kaç saat izleyebileceğim alçaktan bol taklalı seferli kuş arıyorum nasıl bulabilirim mezattan aldığım kuşlar hep vasat çıkıyo iyi kuşu nasıl anlarım kimlerde vardır

polllat

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
sinan öztekin
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Hünkari
Senin istediğin çatıya oynayan taklacıdır. Bence 2 tane var biri arap: arabı satamam bir tanede mavi var ama o biraz yükseliyo yüksekte 30 dk falan uçuyo sonra çatına inmeye çalışıyo fişekliyo falan bi 30 dk da öyle uçuyo... Maviyi satabilirim ama kuş çok güzel o yüzden fiyatıda biraz farklı..

..........SİNAN ÖZTEKİN.............

delicem46

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Cem Pakaydın
Meslek
Öğrenci
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
öncelikle hayırlı olsun kardesım.. yavas yavas ögrencez bu işi herkez ilk basta bole olur.. gördüm kadarıyla ankarada ikamet edıyorsun orada kurulan bi kus pazarı falan yok mu ? ya da tanıdıgın güzel kusları ve fazla kusu olan biriside mi yok ? illaki vardır yoksa bu kus merakı nerden gelcek =) bi tane iyi birini bul derdini anlat bir cift kus işte ilk once ole basla daha sora git kus pazarından bi cift taklacı al yeterli =)

evo

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
murat özarslan
Meslek
öğretmen
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
Selamlar.. Valla herkesin aradığı öyle kuşlar.. Ben 2 sene sonra adam akıllı bir çift ayarlayabildim.. Eğer bol seferli uzun giden kuş arıosan , mezat falan zor iş. Ara sıra ii kuşlar çıkıo ama garanti değil. Etraftaki kuşçulardan izleyip satın almak lazım. Biraz pahalı olur, satmak istemeyebilirler, yavrularından falan satın almaya çalışırsın.. Ben ankaralıyım fırsat buldukça giderim pazara.. Oyunlu kuşlar çıkıo ama çok tatmin edici değiller.. Oradan birileriyle tanışıp izleyip almak istediğini sölersin en temizi odur..

maskeler

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
sinan arslan
Meslek
işsiz
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
polllat' Alıntı:
Senin istediğin çatıya oynayan taklacıdır. Bence 2 tane var biri arap: arabı satamam bir tanede mavi var ama o biraz yükseliyo yüksekte 30 dk falan uçuyo sonra çatına inmeye çalışıyo fişekliyo falan bi 30 dk da öyle uçuyo... Maviyi satabilirim ama kuş çok güzel o yüzden fiyatıda biraz farklı..

..........SİNAN ÖZTEKİN.............
hayır arkadaşım senin kuşların sende kalsın sağol ben çatıya oynayan kuşları zamanında çok besledim beni dinle sende kurtul onlardan ama bana satarak değil ne bileyim hediye et birine mesela

polllat

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
sinan öztekin
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Hünkari
Valla ben memnunum kuşlarımdan. Zaten çatıya oynayan 2 tane var diğerleri uçarken oynuyo...

.............SİNAN ÖZTEKİN...............

Hasip

Yönetici
Site Genel Yöneticisi
Ad Soyad
Hasip Tosun
Meslek
Bilgisayar
İkametgah
Afyon
Yetiştirdiğim Irk
Adana
Diğer Irklarım
Hünkari
"Acil,lütfen,yardım edin, vs... " konuyla alakasız başlık kullanmak kural dışıdır...
-kilitli-

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...