Üyelik İptali

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Hasip

Yönetici
Site Genel Yöneticisi
Katılım
5 Ocak 2008
Mesajlar
495
Yaş
36
Ad Soyad
Hasip Tosun
Meslek
Bilgisayar
İkametgah
Afyon
Yetiştirdiğim Irk
Adana
Diğer Irklarım
Hünkari

Sevgili üyelerimiz,
Siteden ayrılmak isterseniz, bunu hiç kimseye bildirmenize gerek yok, bir daha hiç mesaj yazmamanız yeterli olacaktır. Hele de "falanca nedenden bu siteden gidiyorum, elveda!" gibi bir mesaj ile hiç boşuna vakit kaybetmeyin.

Mesajlarınızın silinmesinden veya kilitlenmesinden dolayı sinirlenipte saçma sapan, art niyete dayalı tepkiler göstermeyin, rezil oluyorsunuz.

Yeni gelecek bir ziyaretçiye, siteyi kötü bir yermiş gibi göstereceği için, bu tür mesajlara forumlarımızda yer verilmesi beklenmesin.

Sanki üyelik aidatı varmış gibi, üyelik iptali için açık dilekçe verilmesi de pek gereksiz. Son koz olarak üyelik iptalini anons edip taraftar toplamaya çalışmak, sitemize zarar verici bir hareket olarak kabul edilir.

Siteye mesaj yazmak, üye olmak zorunlu değildir, kimseyi zorla üye yapmayız, zorla burada da tutmayız, zorla mesaj yazdırmayız. Ziyaretçi ve üyeler için tümüyle bedava bir sitede, kendimizce yararlı bir amaca hizmet etmeye çalışıyoruz. Böyle düşünenler için sitemiz bulunmaz bir fırsat. Bunun değerini anlamayanlar için ise, muhtemelen başka siteler daha eğlenceli olacaktır.
 
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst