Neler Yeni

UR TEDAVİSİN DE KESİN ÇÖZÜM

arslan ümit

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Arslan Ümit
Meslek
Sağlıkcı
Yetiştirdiğim Irk
Seçiniz
Arkadaşlar,

Gelelim işin özüne.
Bizim eksiğimiz > Kuşlarımızın ateşli, iltihaplı ve urlu hastalıklarında ayrıştırmayı yapıp bize teşhisi söyleyecek bir Veteriner Hekim ve laboratuvarının örneğin İstanbul' da olmaması (keza bu durum Ankara da da yok, henüz sistemik olarak).
Ankarada iken bazı arkadaşlar Veteriner Fakültesinden öğretim üyeleri ile yakın ilişki kurup lab. tetkiki yaptırmaya çalışıyorlardı. Ancak, sonuçlar maalesef altyapılarının yetersizliği nedeni ile istenen düzeyde sağlıklı olamıyordu.
Yapılması gereken > Büyük şehirlerimizdeki Veteriner Fakülte dekanlarını ziyaret edip, bizim hobimiz hakkında bilgilendirmek ve onların Kanatlı Sağlığı ile ilgili Laboratuvarlarını geliştirmelerini talep etmek.
Ayrıca, ücret olarak da fahiş rakamlar talep edilmemesi için ayrıca meraklılarımızın ekonomik durumları hakkında genel bilgilendirme gerekiyor.

Arslan Giray

thundereblue

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
EMRE AKDOĞAN
Meslek
MEMUR
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Sayın arkadaşlar buradan bayağı bir şeyi not aldım bir iki de telefonla görüştüm BEKLAZON krem tavsiyesi aldım önce bende bunu deneyeceğim sonucu burada baylaşacağım varsa bu konu ile tecrübeler buradan dinlemek isterim ...

kolay gelsin

nobivac

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
muhammet güven
Meslek
textil
İkametgah
Iğdır
Yetiştirdiğim Irk
Saya
ben ce en güzeli pantex in salmonella tabı 18 gün boyunca yutturdum kocaman uru yok etti urda zaten salmonella hastalığından kaynaklan mak tadır :evet:

ozkan1979

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
özkan sezgin
Meslek
işçi
İkametgah
İzmir
Yetiştirdiğim Irk
Saya
benim kuşun kanadında ur başlangıcı var daha önce bu yöntemi denemiştim 2 kuşu iyileştirmiştim
1 tane mısır vardı dişi onun kanadı urdan yerlerde geziyordu bu iğne ile igleştirip ucar vaziyete getiridim aradan 1 ay geçti kuş tekrar eski haline döndü ur tekrar nüks etti yani
igne yaptıgında da kuş bayılıyor suya tutuyordum nekadar az vursamda kuş bayılıyordu vurmaya korkuyordum aşıyı

şimdide 1 dönekte başladı onu aşılayacagım çok küçük ur daha

kocamustafapaşa

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
mustafa arıkeş
Meslek
tekstil
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
delta kortril hapı çok çok etkili ve zahmetsiz eczaneden alabilirsiniz 1.5 tl...bu iğneyi çok kullandım iyileştiriyor ama ur bir zaman sonra tekrar nüksediyor ....delta kortril den harike sonuçlar alabilirsiniz selamlar saygılar hastalıksız kümesleriniz olsun inşallah