Neler Yeni

Ur nasıl geçer!!!!!!!

kelebek_947

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mert ..
Meslek
Öğrenci
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Öncelikle merhabalar abilerim kardeşlerim bol yavrular bol uçurmalar size bir sorum olacak beyaz sayam var kusu dikkatsiz aldım pazardan bakmadım kanadına ur varmıs bir abime danıştım bi krem alıcan eczaneden dedi ama markasını unutmuş bilen abilerim kardeslerim varsa yardımcı olursanız cok memnun olurum...Bu arada bi bildigimide anlatayım belki birinin işine yarar kusunuzun gözünde sulanma agzından cıkardıgı kıh kıh diye sese hipradoxsi diye bir ilaç var kuşcularda cok kolay bulabilirsiniz ben 4 tl ye aldım kucuk ama yeter nasıl kullanılıcagıda günde 1kere damlatcaksınız 3gün boyunca işe yarar hangi kusuma olduysa damlattım geçti yardımcı olduysam ne mutlu bana. :slm: :slm: :evet:

Kaya86

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Musa Kaya
Meslek
Tornaci(CNC), Bilgisayar teknisyeni
İkametgah
Kırşehir
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
DEKORT (igne)
STREPTOMİSİN (igne)
dekort ignenin suyu ile streptomisinin tozunu karistirip urun icerisine (insülin) enjektörünün 10/1 ni 3 gün vuruldugunda urdan hemen hemen eser kalmiyor......

burda nasil vuruldugunu az cok gösteriyor---->
http://www.dailymotion.com/video/xb0ok9 ... ne_animals

kelebek_947

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mert ..
Meslek
Öğrenci
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Saya
sağolasın musa abi pek iğneden anlamam ama bi araştırıcam.

Kaya86

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Musa Kaya
Meslek
Tornaci(CNC), Bilgisayar teknisyeni
İkametgah
Kırşehir
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
DEKORT (igne)
STREPTOMİSİN (igne)
dekort ignenin suyu ile streptomisinin tozunu karistirip urun icerisine (insülin) enjektörünün 10/1 ni 3 gün vuruldugunda urdan hemen hemen eser kalmiyor...... <----- alinti demeyi unuttum...

gecmis olsun simdiden, allah yardimcin olsun

cicecik

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Kadriye ÇELİK
Meslek
Öğretmen
İkametgah
Erzurum
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Arkadaşlar, bu ur iğnesi muhabbet kuşuna yapılınca faydası olur mu?

turkyilmazerol

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
EROL TURKYILMAZ
Meslek
TEKNISYEN
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
ben bu uygulamayı yaptım malesef sonuc alamadım.keske olsa ama malesef.sanırım cesıdıne gore degısıyor..

CEMİL GÜLLÜ

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
CEMİL GÜLLÜ
Meslek
MUHASEBE
İkametgah
Mersin
Yetiştirdiğim Irk
Adana
UR tedavisinden ziyade ur oluşumuna etki eden etmenlere dikkat etmek gerekiyor arkadaşlar. tedavisi uzun süren bir hastalık bir çok kuşum da oldu ve iyileştirdim hiçbiri ölümle sonuçlanmadı.Size tavsiyem klortetrasiklin e duyarla hayvanlarda ilaç kullanırken dikkat etmeniz gerekiyor, bazı kuşlarda klortetrasiklin ur yapabiliyor. bir hastalığı iliştireyim derken başka bir hastalıkla karşılaşabilirsiniz, kesinlikle ilaç kullanırken veteriner hekimden destek almalısınız.