Neler Yeni

TERASTA PREFABRİK KÜMES

feyzikaya

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Feyzi KAYA
Meslek
elektrik teknikeri
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
çok güzel ideal bir proje olmuş uygulama başarılar dilerim. bitmiş halini şimdiden sabırsizlıkla bekliyorum. :heyo:

ilkmon

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ilker akın özdemir
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Bango
Bu kümes için tasarladığım karantina bölmesi(50X50x111) bu sayede 70x110 cm lik kalıyor karantina odasında Hüseyin abi bence böyle yap gerekirse tüm hepsini ölçülü olarak sana yollarım verirsin marangoza yapar ;)

karantina ölçüleri bölünmüş olarak içten ölçü alındığı taktirde 55(55,6)x49x50h biçiminde oluyor ve aynı anda 2 kuş konulabiliyor.Izgaralı olması nedeniyle dışkı takibini kolaylaştırıyor

Ortadaki bölme çıkartılabiliyor, bu sayede50x111x50h alan açlıyor

ayrıca kapaktaki deliklerede suluk ve yemlik kapları konulabiliyor...

guvercin07

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
HÜSEYİN ŞAN
Meslek
SİGORTACI
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

Merhaba değerli güvercin dostları,uzun uğraşlar sonunda nihayet daha önceden çizimlerini paylaştığım kümesimi tamamlamış bulunuyorum , birkaç ince detay dışında hemen hemen bir eksiği kalmadı, yaklaşık 1 ay önce kuşları kümese yerleştirdim , bu süreçte olumsuz bir izlenimim olmadığını söyleyebilirm. umarım bundan sonrada olmaz.

kümesin toplamda 5.000 liranın üzerinde bir rakama maloldu fakat buna fazlasıyla değdiğini düşündüğüm bir kümes oldu
ANTALYA'da prefabrik konut yapımı sektöründe faaliyet gösteren ve bu kümesin yapımını üstlenen ÖZGÜR GÜNGÖR Kardeşime sonsuz sabrı ve ve birçok küçük detay konusunda gösterdiği hoşgörü için ne kadar teşekkür etsem azdır.. sağol varol özgür kardeşim... ellerine sağlık...

Benzeri projeler ve her türlü prefabrik konut ihtiyaçlarınız halinde kendisine benim aracılığımla ulaşabilirsiniz...

Kümesin başlangıcından bitimine kadar olan tüm süreci sizlerle paylaşabilmek amacıyla resimledim, şimdi bu resimleri foruma aktarıyorum . olumlu olumsuz tüm görüş ve önerilerinizi paylaşırsanız sevinirim..

guvercin07

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
HÜSEYİN ŞAN
Meslek
SİGORTACI
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

guvercin07

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
HÜSEYİN ŞAN
Meslek
SİGORTACI
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

guvercin07

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
HÜSEYİN ŞAN
Meslek
SİGORTACI
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

guvercin07

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
HÜSEYİN ŞAN
Meslek
SİGORTACI
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

guvercin07

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
HÜSEYİN ŞAN
Meslek
SİGORTACI
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

guvercin07

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
HÜSEYİN ŞAN
Meslek
SİGORTACI
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

URL=http://img693.imageshack.us/i/26461504.jpg/]
[/URL]

guvercin07

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
HÜSEYİN ŞAN
Meslek
SİGORTACI
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

KÜÇÜK MİMAR İŞ BAŞINDA:)))

guvercin07

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
HÜSEYİN ŞAN
Meslek
SİGORTACI
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
paylaşım olsun dedik ama paylaşıp yorum bırakmak isteyen çıkmadı gördüğüm kadarıyla :p

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
Yorum yapmamak olur mu hiç. Hata bende ben baktım yorum yazdım sanıyordum. Sıcaklarla insanın kafasına kan gitmiyor sanırım unutkanlık hat safhada artık bende. Abi öncelikle değer verdiğimiz bu güzel hayvanlara böyle bir köşk yaptığın için sonrasında bizimle bu köşkün en ince ayrıntısına kadar tasarım aşamasını paylaştığın için çok teşekkürler.

Sipikopat

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Halil Öner
Meslek
Öğrenci Muhasebeci Adayı :)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Vay Hüseyin abi bu harika birşey olmuş emeğine yüreğine sağlık abicim en ince ayrıntısına kadar düşünmüzsün

insan bile yaşar o kümesin içinde ;) güvercinlerin çok şanslı her güvercıne böyle kümes nasip olmaz banada

zamanında ızgara için yol gösterdiğin için teşekkür ederim hal havsağından gidip aldım. İnşallah birgün gelir

görürüm güvercinlerini ve o müthiş kümesini. Tebrik ve Teşekkür Ediyorum.

Halil ÖNER Antalya /MANAVGAT.

guvercin07

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
HÜSEYİN ŞAN
Meslek
SİGORTACI
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Hüseyin BAŞOĞLAN' Alıntı:
Yorum yapmamak olur mu hiç. Hata bende ben baktım yorum yazdım sanıyordum. Sıcaklarla insanın kafasına kan gitmiyor sanırım unutkanlık hat safhada artık bende. Abi öncelikle değer verdiğimiz bu güzel hayvanlara böyle bir köşk yaptığın için sonrasında bizimle bu köşkün en ince ayrıntısına kadar tasarım aşamasını paylaştığın için çok teşekkürler.

sağol Hüseyin kardeşim. önemli olan kuş beslemek değil layıkıyla beslemek mantığıyla biraz fazla abartmış olabilirm bazı teferruatları ama olsun bu güzel hayvanlar için fazlasına da değer kanımca :heyo:

guvercin07

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
HÜSEYİN ŞAN
Meslek
SİGORTACI
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Sipikopat' Alıntı:
Vay Hüseyin abi bu harika birşey olmuş emeğine yüreğine sağlık abicim en ince ayrıntısına kadar düşünmüzsün

insan bile yaşar o kümesin içinde ;) güvercinlerin çok şanslı her güvercıne böyle kümes nasip olmaz banada

zamanında ızgara için yol gösterdiğin için teşekkür ederim hal havsağından gidip aldım. İnşallah birgün gelir

görürüm güvercinlerini ve o müthiş kümesini. Tebrik ve Teşekkür Ediyorum.

Halil ÖNER Antalya /MANAVGAT.
teşekkürler halil kardeşim , her zaman beklerim buyur gel

serdaruzun

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
serdar uzun
Meslek
öğretmen
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
Sizi tebrik ediyorum hem bu çabanızdan hem de bu paylaşımınızdan ötürü. Gerçekten bir kuşçunun hayalini kurupta sahip olmak istediği şeyi gerçekleştirmişsiniz, bunu da profesyonelce yapmışsınız. Elinize emeğinize sağlık. Teşekkürler.

guvercin07

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
HÜSEYİN ŞAN
Meslek
SİGORTACI
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
serdaruzun' Alıntı:
Sizi tebrik ediyorum hem bu çabanızdan hem de bu paylaşımınızdan ötürü. Gerçekten bir kuşçunun hayalini kurupta sahip olmak istediği şeyi gerçekleştirmişsiniz, bunu da profesyonelce yapmışsınız. Elinize emeğinize sağlık. Teşekkürler.

teşekkürler serdar bey,

hayalleri gerçekleştirme konusunda haklısınız gerçekten ... çok uzun zamandır yapmayı istediğim ve planladığım bir şeydi bu kümes. inşallah tüm kuşcu arkadaşlara nasip olur daha iyileri..
sağolun varolun.

kuşçu_özcan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Özcan PAPATYA
Meslek
İşçi
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
Arkadaşım gerçekten eline sağlık ,çok mükemmel bir iş çıkarmıssın .Kuşlara olan ilgin taktire şahan,güvercinlere gereken önem sizin gibi önemseyen kişiler tarafından hızla artıyor .Hayvanlara ilgili olan kişiler insanlara daha bilinçli davranırlar.Toplumsal yaşantınızda da başarılarınızın devamını dilerim.Lüleburzdan Ö PAPATYA

guvercin07

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
HÜSEYİN ŞAN
Meslek
SİGORTACI
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
kuşçu_özcan' Alıntı:
Arkadaşım gerçekten eline sağlık ,çok mükemmel bir iş çıkarmıssın .Kuşlara olan ilgin taktire şahan,güvercinlere gereken önem sizin gibi önemseyen kişiler tarafından hızla artıyor .Hayvanlara ilgili olan kişiler insanlara daha bilinçli davranırlar.Toplumsal yaşantınızda da başarılarınızın devamını dilerim.Lüleburzdan Ö PAPATYA
özcan bey çok teşekkürler güzel dilekleriniz için..

velidamar

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
vedat damar
Meslek
ticaret
İkametgah
Burdur
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
iyi günler hüseyin bey,kümesiniz çok güzel olmuş öncelikle şunu söylemek istiyorum kümesiniz bu hobinin yani kuşçuluğun itibarını artırmış, bu sevdaya gönül vermiş bir kişi olarak çok sevindim ve gurur duydum.bende burdur bucakta galericiler sitesinde esnafım eğer yolunuz buralara düşerse çay içmeye beklerim .samsundan gelme sizin kümesinize yakışacağını sandığım 1 adet zümrüt oyun kuşu arabım var hediye etmek isterim...hoşçakalın