Neler Yeni

tecrübeli arkadaşlar ACİL YARDIM

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

maskeler

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
sinan arslan
Meslek
işsiz
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
geçenlerde bir kuş aldım 7 aylık falan dediler kuşu getirdiğimde elden bırakır bırakmaz yükdeliyo alçalıp alçalıp tavana çarpıyordu 5 6 takla atıp düşüyodu yere 8 9 gün sonra kanadını açıp uçurmak istedim ama kuş sersem olmuş yükselmek bi yana dursun bounu dönük kuşlar gibi deli deli takla atıp düşüyo bu durumdan nasıl kurtarabilirim bkıymetlibir kuş uçurmak istiyorum yardım edebilirseniz çok sevinirim

aliiş

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ali iş
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
arkadaşım sanırsam kuşun kafasını vura vura kfadan darbe almş kuş sallabaş gibi mi duruyor eğer kuşunun kafasına aldığı darbe çok kötüyse güverinden anlayan tecrübeli birine göster yada enazndan bir resmini koy ona göre ütatlar da bilgilerini ortaya koysunlar

maskeler

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
sinan arslan
Meslek
işsiz
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
yok tavana çarpıyo derken yatık değil direk yükseliyo demek için söyledim daha sonra kanatları bantlı kaldı şimdi dediğim gibi elimde yükselen kuş şimdi havaya fırlatıyorum ama takala atmaktan uçamayıp direk yere atıyo kendini

zahirbaba

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
zahir önen
Meslek
şelale peyzaj
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
hasanugurlu' Alıntı:
arkadaşım sanırsam kuşun kafasını vura vura kfadan darbe almş kuş sallabaş gibi mi duruyor eğer kuşunun kafasına aldığı darbe çok kötüyse güverinden anlayan tecrübeli birine göster yada enazndan bir resmini koy ona göre ütatlar da bilgilerini ortaya koysunlar
ne darbesi ne sallabaşı hasan kuş tekerlek olmuş oyunlukuşun kanadını bağlarsan çok sert ve damarı sağlam olan kuş tekerleğe girer. şansa kalmış kanat çek kuyruk çek diyolar ama ben faydasını görmedimkendi haline bırak eşle yavruya kusunca geçer belki

maskeler

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
sinan arslan
Meslek
işsiz
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
ya kardeş yok mu bunun bi çaresi merakla uçurmayı bekliyordum hüsrana uğradım kuş daha yavru kıması gerçi çok anlama ama öyle dediklerinden galiba 1 yaşında bile değil eşe girermi

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...