Neler Yeni

Tarayıcınızdaki Geri Butonu Çalışmıyor mu?

Hasip

Yönetici
Site Genel Yöneticisi
Ad Soyad
Hasip Tosun
Meslek
Bilgisayar
İkametgah
Afyon
Yetiştirdiğim Irk
Adana
Diğer Irklarım
Hünkari
Merhaba arkadaşlar.
İnternet tarayıcınızda ki geri butonununun çalışmadığını yazmış birkaç üyemiz..

Ben mozilla, google chrome, opera, internet explorer 6, internet explorer 7 gibi intenet tarayıcılarının tamamında denedim, sorunsuz bir şekilde çalışıyor bende ama yinede sitede bu gibi bir hata ile karşılaşıyorsanız büyük ihtimalle çerezlerden kaynaklanıyordur. Bu hatadan kurtulmak için bilgisayarınızın internet çerezlerini temizleyin, ardından sitede en altta sağ kısımda bulunan Tüm çerezleri sil'e tıklayıp site ile ilgili çerezleri silin.
Direk çerezleri silmek istiyorsanız BURAYI tıklayın..

polllat

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
sinan öztekin
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Hünkari
öncelikle çözüm için teşekkür ederim Hüseyin Abi ama ben az önce tüm çerezleri sildim, düzeldi bilgisayarı kapattım şimdi açtım yine aynı şey oluyor. Acaba hata bende mi yoksa devamlı çerezleri mi silmek gerekiyor?

........SİNAN ÖZTEKİN..........

delicem46

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Cem Pakaydın
Meslek
Öğrenci
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
bendede aynı hata devam etmektedir cerezleri silmeme ragmen... bilginize..

gurayozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
guray ozkan
Meslek
satıs - pazarlama
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Çözüm için teşekkürler ancak sorun çerezler silinse bile devam etmektedir. Nitekim ekranın sağ alt köşesinden sürekli giren reklamlar tarayıcı içine her sayfada çerez bırakmaktadır. Bu da biz üyelerin ( yada ziyaretçilerin ) bu siteyi gezmesini eziyet haline getiriyor. Halbu ki bir kaç gün öncesine kadar bu siteden bir şeyler öğrenmek bu kadar zor değildi. Sitenizin o eski güzel ve faydalı halini en kısa zamanda almasını bütün içtenliğimle diliyorum. Saygılarımla...

maviboncuk

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Özkan Fişek
Meslek
Memur
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Bende de aynı sorun devam ediyor.(İki farklı bilgisayarda.)İki kere ard arda tıklayınca sorun çözülüyor.Diğer sitelerde böyle bir problemle karşılaşmıyorum.Bir de Hüseyin Bey, avi. wmv, mpeg.4 uzantılarının hiçbirini yükleyemiyorum.Youtube üzerinden bağlantı açmak zorunda kalıyorum.Bazı arkadaşlar videoları izleyemiyor haliyle.Bir çözüm düşünürseniz sevinirim.Saygılar.

gurayozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
guray ozkan
Meslek
satıs - pazarlama
Yetiştirdiğim Irk
Saya
gurayozkan' Alıntı:
Çözüm için teşekkürler ancak sorun çerezler silinse bile devam etmektedir. Nitekim ekranın sağ alt köşesinden sürekli giren reklamlar tarayıcı içine her sayfada çerez bırakmaktadır. Bu da biz üyelerin ( yada ziyaretçilerin ) bu siteyi gezmesini eziyet haline getiriyor. Halbu ki bir kaç gün öncesine kadar bu siteden bir şeyler öğrenmek bu kadar zor değildi. Sitenizin o eski güzel ve faydalı halini en kısa zamanda almasını bütün içtenliğimle diliyorum. Saygılarımla...

Bir sıkıntıda; Kullandığım mobil cihazdan boş vakitlerimde veya bilgisayar olmayan biryerden sitenize oturum açabiliyordum. Yukarıda bahsettiğim sorun ortaya çıktığından beri oturum açma konusunda problem yok ancak tüm yazılanlar ve konu başlıkları tuhaf bir renk biçimiyle karmakarışık açılıyor. Ayrıca sanırım yine bu reklam sebebiyle sayfalar açılması gereken zamandan ( eskiye nazaran ) 2 - 3 kat daha fazla zaman gerektiriyor. Bunuda eklemek istedim. Teşekkürler.

Fenerbahcem

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mehmet
Meslek
Guvercinci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
S.A. Sorun bende de halen devam etmekte bilginize.

Olumniyeuyeolmakzorundayizlan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Gerenyok
Meslek
Mayk
Yetiştirdiğim Irk
Seçiniz
firefox üzerine adbplus yükleyin bütün reklam sunucuları engellensin :haha: sorun filan kalmaz

Hasip

Yönetici
Site Genel Yöneticisi
Ad Soyad
Hasip Tosun
Meslek
Bilgisayar
İkametgah
Afyon
Yetiştirdiğim Irk
Adana
Diğer Irklarım
Hünkari
gurayozkan' Alıntı:

Reklamların çoğunu kaldırdım, alt köşeden çıkan maskot reklamda kalktı. Tek reklam var sitede, oda uzun süredir duruyordu zaten.

gurayozkan' Alıntı:
Bir sıkıntıda; Kullandığım mobil cihazdan boş vakitlerimde veya bilgisayar olmayan biryerden sitenize oturum açabiliyordum. Yukarıda bahsettiğim sorun ortaya çıktığından beri oturum açma konusunda problem yok ancak tüm yazılanlar ve konu başlıkları tuhaf bir renk biçimiyle karmakarışık açılıyor. Ayrıca sanırım yine bu reklam sebebiyle sayfalar açılması gereken zamandan ( eskiye nazaran ) 2 - 3 kat daha fazla zaman gerektiriyor. Bunuda eklemek istedim. Teşekkürler.
Mobil cihazdanda orunsuz bir şekilde siteyi gezebiliyorum, hem çerezleride silmeden. Her türlü tarayıcı ile defalarca denedim ama bende sorun hiç yok. Reklamları kaldırdım tekrar girişinizde çerezleri silip yeniden deneyip sonucu buraya yazarmısınız.

maviboncuk' Alıntı:
Bende de aynı sorun devam ediyor.(İki farklı bilgisayarda.)İki kere ard arda tıklayınca sorun çözülüyor.Diğer sitelerde böyle bir problemle karşılaşmıyorum.Bir de Hüseyin Bey, avi. wmv, mpeg.4 uzantılarının hiçbirini yükleyemiyorum.Youtube üzerinden bağlantı açmak zorunda kalıyorum.Bazı arkadaşlar videoları izleyemiyor haliyle.Bir çözüm düşünürseniz sevinirim.Saygılar.

Merhaba. Reklamları kaldırdım, bir dahaki girişinizde yine alttan çerezleri sildikt6en sonra giriş yaparak deneyip sonucu buraya yazarmısınız. avi, wmv, mpeg.4 uzantılı videoları izleyemiyorum demişsiniz. Youtube üzerindn bağlantı açıyorum demişsiniz ama ben ne demek istediğinizi anlamadım, sitedeki videolarımı izleyemiyorsunuz.

Fenerbahcem' Alıntı:
S.A. Sorun bende de halen devam etmekte bilginize.
Reklamları kaldırdım, çerezleri tekrar silerek yeni grişinizde deneyebilirsiniz. Sonucu tekrar yazarsanız sevinirim.

Arbuzik' Alıntı:
firefox üzerine adbplus yükleyin bütün reklam sunucuları engellensin :haha: sorun filan kalmaz
Firefox kullanmak en iyisi doğru, adplus ilede reklamlardan kurtulursunuz web sitelerinde. ;)

gokay

Kayıtlı Kullanıcı
Bugün itibari ile, sorun çözüldü.

Fenerbahcem

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mehmet
Meslek
Guvercinci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Tekrardan denedim ama halen problem surmekte , diger problemi olanlar tekrar denediklerinde buraya sonucu yzarlarsa sevinirim.

Fenerbahcem

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mehmet
Meslek
Guvercinci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Firefox ile denedim oldu ama ben Firefox kullanmak istemiyorum. IE8 gayet memnunum sadece bu sitede problem yasiyorum.Saygilarimla Mehmet.

Fenerbahcem

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mehmet
Meslek
Guvercinci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Tekrar Merhabalar , simdi farkina vardim sitenin bazi yerlerinde oluyor bazi yerlerinde olmuyor.
Misal yeni iletilere tikladigimda , ardindan aktif konulara tikladigimda ve sonra Geri Butonuna tikladigimda geri donuyor. Bu problemi sadece Topiclere girdigimde yasiyorum , misal bir topice girdim atiyorum 5 sayfalik. Ilk sayfayi okuyorum , sonra 2-3-4-5 ardindan 4cu sayfaya geri donmek istedigimde donmuyor.Saygilarimla.

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
Fenerbahcem' Alıntı:
Tekrardan denedim ama halen problem surmekte , diger problemi olanlar tekrar denediklerinde buraya sonucu yzarlarsa sevinirim.
Çerezleri temizleyerek denediniz değil mi? Firefox, explorer 6, explorer 7, google chrome, opera tarayıcılarında sorun yok, sitenin her yerinde tekrar tekrar denedim.... Sadece internet explorer 8 versiyonunda varsa pcme 8 kurarak siteyi 8 versiyonuna opitimize etmek gerekecektir. Buda biraz zaman alacak gözüküyor.

Fenerbahcem' Alıntı:
Tekrar Merhabalar , simdi farkina vardim sitenin bazi yerlerinde oluyor bazi yerlerinde olmuyor.
Misal yeni iletilere tikladigimda , ardindan aktif konulara tikladigimda ve sonra Geri Butonuna tikladigimda geri donuyor. Bu problemi sadece Topiclere girdigimde yasiyorum , misal bir topice girdim atiyorum 5 sayfalik. Ilk sayfayi okuyorum , sonra 2-3-4-5 ardindan 4cu sayfaya geri donmek istedigimde donmuyor.Saygilarimla.
Yazdıklarınızı deniyorum sorun halen daha gözükmüyor bende. Başka kişilere denetiyorum onlarda sorun yok geri ve ileri sorunsuz çalışıyor diyorlar. Reklamlarıda kaldırdım başka bir hatada gözükmüyor. Çerezleri temizleyerek denermisiniz..?

Fenerbahcem

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mehmet
Meslek
Guvercinci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Huseyin kardesim ne yaptiysam olmadi , nette biraz gezindim bu sorun icin bircok kiside varmis. Sitedeki reklamlardan dolayi oluyormus , reklamlari kaldirdim diyorsunda bence asil sorun topic icindeki reklamlar.
Topici acan kisinin yazisinin yaninda buyuk bir reklam cikiyor , sorun o reklamlarda bence.
Bunun uzerine bende gittim IE icin adblock yukledim ve suan tum reklamlari blokluyor neticesinde sorunsuz olarak daha onceki sayfaya done biliyorum. Tesekkurler , saygilarimla.

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
Fenerbahcem' Alıntı:
Huseyin kardesim ne yaptiysam olmadi , nette biraz gezindim bu sorun icin bircok kiside varmis. Sitedeki reklamlardan dolayi oluyormus , reklamlari kaldirdim diyorsunda bence asil sorun topic icindeki reklamlar.
Topici acan kisinin yazisinin yaninda buyuk bir reklam cikiyor , sorun o reklamlarda bence.
Bunun uzerine bende gittim IE icin adblock yukledim ve suan tum reklamlari blokluyor neticesinde sorunsuz olarak daha onceki sayfaya done biliyorum. Tesekkurler , saygilarimla.
Merhaba.
Şimdi sorunun asıl kaynağı sizlerinde destekleri sayesinde bulundu, ilk ileti içinde çıkan adport.com.tr reklam firmasından yayınladığımız reklamların bizim sistemimizdeki kodlamayla çakışmasından kaynaklanan bir sorunmuş. İlgili reklam firmasıyla şimdi telefon ile görüştüm, kendileri gayet anlayışlı bir biçimde kontrol ederek sorunun kendi kodlarından kaynaklı olabileceğini belirttiler, sitemize özel reklam bileşeni ile tekrar reklam yayınlayabileceğimizi belirttiler.
Konu dışı ama buradan da belirtmeden edemeyeceğim, son zamanlarda ad - sen - se sitelerdeki reklam işlerinin iyice suyunu çıkardı, adport firması henüz beta aşamasında olmasına rağmen Türk Webmasterlar için geleceği parlak bi firma olacağa benziyor, umarım yanılmıyorumdur.

Mehmet bey şu anda adport yetkililerinin sorunu çözümlemeye ulaştırmalarını bekliyorum o zamana kadar eskisi gibi google adsense reklamalrı yayınlamak bizim için iyi olacaktır. Adsense reklamlarında herhangi bir sorun yoktur umarım.
Diğer arkadaşlarda çerezleri temizleyerek sorun olup olmadığına bakarlar ve buraya yazarlarsa sevinirim.
Teşekkürler.

Fenerbahcem

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mehmet
Meslek
Guvercinci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Bilgilendirmen icin tesekkur ederim Huseyin kardesim. ADBlocku suan bu site icin kapattim ve sorunsuz olarak onceki sayfaya gidiliyor yani Google reklamlarinda herhangi bir sorun yok , umarim diger yayinlayacaginiz reklamlarda yarin birgun sorunsuz yayinlanir da herkes mutlu bahtiyar isine devam eder :)
Kendinize iyi bak , saygilarimla.

gurayozkan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
guray ozkan
Meslek
satıs - pazarlama
Yetiştirdiğim Irk
Saya
gurayozkan' Alıntı:
gurayozkan' Alıntı:

Teşekkürler. Bugün ekranın sağ alt köşesinden giren reklamlar yok. Ve tekrar teşekkürler tarayıcımızın geri butonu çalışıyor.