Neler Yeni

taklacı oyun kuşlarımız

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

asperendos

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hasan çelik
Meslek
memur
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
s.a sayın yetiştiriciler kastamonuda mezat yada herhangi bir dernek yok.bu nedenle ki yetiştirmiş olduğumuz kuşları dışarılara yani türkiyedeki diyer kuşculara gösteremiyoruz.çok güzel oyunlu kuşlar var ancak bir pazar yani alım satım yok denilecek kadar az.yetiştirdiğimiz kuşlarımızdan siz sayın meraklılara satmak istiyoruz.ilgilenen arkadaşlara her konuda yardımcı oluruz.saygılar

tengelli

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
kenan tengelli
Meslek
işçi
İkametgah
İstanbul-II (Anadolu)
Yetiştirdiğim Irk
s.a sayın yetiştiriciler kastamonuda mezat yada herhangi bir dernek yok.bu nedenle ki yetiştirmiş olduğumuz kuşları dışarılara yani türkiyedeki diyer kuşculara gösteremiyoruz.çok güzel oyunlu kuşlar var ancak bir pazar yani alım satım yok denilecek kadar az.yetiştirdiğimiz kuşlarımızdan siz sayın meraklılara satmak istiyoruz.ilgilenen arkadaşlara her konuda yardımcı oluruz.saygılar

selamlar oyunlu kuş derken her takla atan kuş oyunlu sayılmaz biliyorsunuzdur eğer gerçekten oyunlu kaliteli kuşlar varsa cekip iki video atmanız yeterli olur eğer gerçekten kaliteliyse telofonunuz susmaz. hemde ürettikleriniz hakkını aldıgınız gibi kastamonu kuşçuların yol geçen hanı olur. :=)

Fenerbahcem

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mehmet
Meslek
Guvercinci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Kenan abiye katilmak ile berbaer birkac ilavede bulunmak istiyorum.Siz burda kus satmak istiyorsaniz oyunlari hakkinda biraz bilgi verirseniz daha kolaylastirirsiniz isinizi.
Misal kac seferlidir kac ceker kac saatlik ucar taban takla inis takalalari vs..bunlari bilmeden kimse sizi ciddiye almaz , vede Kenan abinin de dedigi gibi bir iki videosunu cekerseniz alici sayisi fazlalasir diye dusunuyorum.

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
Forumda herşeyin yeri var. İlan bölümüne kurallara uygun şekilde ilan bırakabilirsiniz.
Anlamsız mesaj, anlamsız yerde olduğu için -kilitli-

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...