Neler Yeni

Tahir Kemal BOZOGLU ( ESKISEHIR )

alidemirsmm

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ali DEMİR
Meslek
MUHTELİF
İkametgah
İstanbul-II (Anadolu)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
Maşallah Süphanallah... hepsi güzel ve sağlıklı, performanslarını da okudum bayağı iyilermiş, tahir arkadaşım Allah ağız tadıyla uçurmayı beslemeyi nasip etsin, selamlar...

Tahir Kemal Bozoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Tahir Kemal BOZOGLU
Meslek
~ Turist ~
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
alidemirsmm' Alıntı:
Maşallah Süphanallah... hepsi güzel ve sağlıklı, performanslarını da okudum bayağı iyilermiş, tahir arkadaşım Allah ağız tadıyla uçurmayı beslemeyi nasip etsin, selamlar...

Dahada iyileri sizlerin olsun ins. eksik olmayin ALLAH razi olsun.Ayni düsünceleri bende sizin icin temenni ediyorum.

ALLAH a emanet olun..

BOZOGLU

arnavut yunus

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
yunus yayılgan
Meslek
işçi
İkametgah
Eskişehir
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
maşşallah kuşlarınız güzel. fotoğraflarıda çok güzel.anlattığınız özellileklerde meziyetlerde oynayan kuş uzun zamandır seyretmedim.gecenlerdede mesaj atmıştım cevap gelmedi...havada bii görelim dediğiniz kuşları. bende eskişehirde kuş besliyorum... dediğiniz şartlarda bii kuş uçtuğunu duymadım, kii uçsa mutlaka haberim olur... varsa böyle bii kuş seyredelim...olurmu tahir kardeşim...

Tahir Kemal Bozoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Tahir Kemal BOZOGLU
Meslek
~ Turist ~
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
arnavut yunus' Alıntı:
maşşallah kuşlarınız güzel. fotoğraflarıda çok güzel.anlattığınız özellileklerde meziyetlerde oynayan kuş uzun zamandır seyretmedim.gecenlerdede mesaj atmıştım cevap gelmedi...havada bii görelim dediğiniz kuşları. bende eskişehirde kuş besliyorum... dediğiniz şartlarda bii kuş uçtuğunu duymadım, kii uçsa mutlaka haberim olur... varsa böyle bii kuş seyredelim...olurmu tahir kardeşim...

:)

insaallah Yunus arkadasim bekleriz buyurun gelin.Kazim abi getirseydi keske o zamanlar ucan vardi ama suan icin sezonu kapattik ilk yaza beklerim.Bu arada Izleyemediginiz icin üzüldüm demekki bir yerde bir eksik var insallah haberlesiriz beklerim buyurun gelin siz ve sizin gibi arkadaslari.

Eskisehir e selamlar.

BOZOGLU

SEREF

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ŞEREF
Meslek
ÖZSOY
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Maşallah .

arnavut yunus

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
yunus yayılgan
Meslek
işçi
İkametgah
Eskişehir
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
kardeş o kadar yazdım bii cevap vermedin hayırmı... şu anlsattığın özelliklerdeki oyun kuşlarından dediklerinin yarısını yapanlardan seyrettirde bi görelim... eskişehirdeyim diyosun bir senedir cevap bekliyorum agaaaaaa...sana zahmet...yoksa çoğu eskişehirlinin yaptığı gibi sende muhabbettemi masadamı kuş uçuruyon hayaliiii....