Neler Yeni

SİTENİZİN GİDİŞATI HİÇ İYİ DEĞİL..

ankara kuşcusu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
serkan karahan
Meslek
kurye
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Demirbaş dediğiniz üyeler herşeyi ben bilirim edasıyla konuştuğu sürece
Yeni. Üyeler. Gelmesi ile. Gitmesi bir olur

ankara kuşcusu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
serkan karahan
Meslek
kurye
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Demirbaş dediğiniz üyeler herşeyi ben bilirim edasıyla konuştuğu sürece
Yeni. Üyeler. Gelmesi ile. Gitmesi bir olur

gokay

Kayıtlı Kullanıcı
Sitedeki coğu üyeler chat lisansı ile konuşuyor, görsel paylaşımları yok. Tek kuşla konu acıp dişimi , erkekmi ? yumurtlarmı yumurtlamazmı ? bu iki kuşun yavrusu ne renk cıkar ? bunun gibi sorular, büyüklere saygısızlık cabası.Bizim kapımız herkeze acık, eger gercekten içlerinde kuş sevgisi varsa zaten burdalardır yoksa ..yolcu abbas bağlasan durmaz.

umut coşkun

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Umut COŞKUN
Meslek
Bankacı
İkametgah
Denizli
Yetiştirdiğim Irk
Seçiniz
Diğer Irklarım
Dönücü ırklar
gökay' Alıntı:
Sitedeki coğu üyeler chat lisansı ile konuşuyor, görsel paylaşımları yok. Tek kuşla konu acıp dişimi , erkekmi ? yumurtlarmı yumurtlamazmı ? bu iki kuşun yavrusu ne renk cıkar ? bunun gibi sorular, büyüklere saygısızlık cabası.Bizim kapımız herkeze acık, eger gercekten içlerinde kuş sevgisi varsa zaten burdalardır yoksa ..yolcu abbas bağlasan durmaz.

:tamam:

LEVENT MERT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
LEVENT MERT
Meslek
elektrik teknikeri
İkametgah
Manisa
Yetiştirdiğim Irk
Saya
16-17 yaşındaki çocukların sorularına bile cevap veriliyor ilgileniliyor.bu takdir edilebilecek birşey.ama yetişkinler olarak konularla ilgili olumlu yada olumsuz yorum yaparken bazı ifade ve tarz yanlışlıklarına düşülebiliyor.burada herkesin tahsil kültür ve davranış olarak aynı seviyede olması düşünülemez.karşılıklı konuşmalarda çok nazik ve temkinli olunur fakat sanal alemde böyle problemler yaşanır.İdeal olan karşılıklı hitabet ve diyaloglarda daha uygun davranılmasıdır.
kimin girip çıktığı sayı ile tesbit edilemez ben de çoğu kez yoğunluktan dolayı üye girişi yapmadan siteye girer çıkarım.yani arkadaşlara hanidir yoksun zaten deyip dışlamak biraz abes oluyor.
insanlar burada devamlı didişme ve tartışma okuyorlarsa canları sıkılır girmezler.başlığı açan arkadaşın endişesi de bu yönde sanırım.Yani tartışma çıkaracak yorum yapıldıysa o yoruma hiç cevap yazmamak en iyisi bence.

FeLix_

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mesut DİNÇER
Meslek
Medikal Kimya
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
Diğer Irklarım
Hünkari, Taklacı, Bango, Form, Saya
bilgi paylaşmaya ve bilgi öğrenmeye gelenlere eyvallah, bilgiçlik taslamaya gelenlere güle güle :)

[email protected]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
TÜRKER ÖDEN
Meslek
GÜVENLİK
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Diğer Irklarım
KARABAŞ BURSA OYNAR AKKANAT AKKUYRUK
FeLix_' Alıntı:
bilgi paylaşmaya ve bilgi öğrenmeye gelenlere eyvallah, bilgiçlik taslamaya gelenlere güle güle :)
:bravo: NİYETİ GÜZEL OLANLAR BİZE YETERLİ

gokay

Kayıtlı Kullanıcı
Kuştan anlamayan insanlar bile burada konu açtı, kiminin balkonuna atmaca yuva yapmıştı , kimide catı arasında bulduğu yabani yavrularını ,hayata bağlamaya çalışmıştı.bunların başlıkları uzun süre gündemde kaldı, herkez bildiklerini paylaştı , neden derseniz herkez samimiydi, hep bir ağızdan kimimiz üzüldü sevindiğimiz anlarda oldu.Bu tür paylaşımların artacağına ben inanıyorum.