SİTENİZİN GİDİŞATI HİÇ İYİ DEĞİL..

filo

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
filocu
Meslek
.
İkametgah
İstanbul-II (Anadolu)
Yetiştirdiğim Irk
Filo
Diğer Irklarım
Yok
3 YIL GİBİ BİR SÜREDİR SİTENİZE GİRİYOR BİLGİ PAYLAŞIYOR VE EKSİKLİKLERİMİ TAMAMLAMA AÇISINDAN SİTENİZDEN İSTİFADE EDİYORUM. LAKİN FARKINDA MISINIZ BİLMİYORUM FAKAT SİTEDE ARTIK ESKİSİ GİBİ BİLGİ PAYLAŞIMI YOK VEYA ÇOK AZ, BİR KAÇ DEMİRBAŞ ÜYEDEN BAŞKA KİMSE YAZMIYOR BİR ŞEYLER PAYLAŞMIYOR.. BÖYLE GİDERSE SADECE 3 5 YÖNETİCİ OLARAK KENDİ ARANIZDA YAZIŞMAK ZORUNDA KALACAKSINIZ.. HER FIRSATTA DİLE GETİRİLEN ''ÜYENİN ÖNEMSİZ OLDUĞU'' KANISI BENCE ÜYELERİNİZİ KAÇIRIYOR.. ÖTE YANDAN 10 KONU AÇILMIŞSA 4 VEYA 5 İNDE KAVGA ÇIKMIŞ VE KONU DAĞILMIŞ,PAYLAŞIM YARIDA KALMIŞ.. BENCE ACİL OLARAK BU SORUNLAR ÇÖZÜLMELİ.. BENİM GİBİ DÜŞÜNEN ARKADAŞIMIN ÇOK OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.. SELAMLAR..

[email protected]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
TÜRKER ÖDEN
Meslek
GÜVENLİK
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Diğer Irklarım
KARABAŞ BURSA OYNAR AKKANAT AKKUYRUK
SİTENİZİN DEMİŞSİN , ''SİTEMİZ'' DESEYDİN. SAMİMİYETİNE İNANACAKTIM.

SAMİMİ OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM.

''DAHA İYİ BİR SİTE BULMUŞSUNUZ SİZ '' GİBİ GELDİ BANA.

BİZ SİTEMİZDE MUTLUYUZ.AYRICA, BİZLERİN YANINDA OLMAYAN BİZDEN DE DEĞİLDİR.ÇOKTANDIR DA YOKSUN. :slm:

kuscu_marik

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Muharrem Karaderili
Meslek
kamu çalısanı
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
filo' Alıntı:
3 YIL GİBİ BİR SÜREDİR SİTENİZE GİRİYOR BİLGİ PAYLAŞIYOR VE EKSİKLİKLERİMİ TAMAMLAMA AÇISINDAN SİTENİZDEN İSTİFADE EDİYORUM. LAKİN FARKINDA MISINIZ BİLMİYORUM FAKAT SİTEDE ARTIK ESKİSİ GİBİ BİLGİ PAYLAŞIMI YOK VEYA ÇOK AZ, BİR KAÇ DEMİRBAŞ ÜYEDEN BAŞKA KİMSE YAZMIYOR BİR ŞEYLER PAYLAŞMIYOR.. BÖYLE GİDERSE SADECE 3 5 YÖNETİCİ OLARAK KENDİ ARANIZDA YAZIŞMAK ZORUNDA KALACAKSINIZ.. HER FIRSATTA DİLE GETİRİLEN ''ÜYENİN ÖNEMSİZ OLDUĞU'' KANISI BENCE ÜYELERİNİZİ KAÇIRIYOR.. ÖTE YANDAN 10 KONU AÇILMIŞSA 4 VEYA 5 İNDE KAVGA ÇIKMIŞ VE KONU DAĞILMIŞ,PAYLAŞIM YARIDA KALMIŞ.. BENCE ACİL OLARAK BU SORUNLAR ÇÖZÜLMELİ.. BENİM GİBİ DÜŞÜNEN ARKADAŞIMIN ÇOK OLDUĞUNU DÜŞÜNÜYORUM.. SELAMLAR..

AHMET BEY SİZİN SÖYLEDİKLERİNİZİ BİZLERİ TANIMAYAN SİTEMİZİ BİLMEYEN BİR SÖYLESEYDİ SİZE HAK VERİRDİM

BİZ DİYORUM HEPİMİZ OLARAK DÜSÜNÜYORUZ HİÇ BİR ÜYE BİZLER İÇİN ÖNEMSİZ DEGİLDİR HEPSİ ÖNEMLİDİR BURADAKİ BİZLERİ KİM NE KADAR ÖNEMSİYORSA BİZLER İÇİNDE ONLAR O KADAR ÖNEMLİDİR SİZ KENDİ GÖRÜSLERİNİZİ AKTARMISSINIZ ÖYLE BAKIP ÖYLE GÖRMÜSSÜNÜZ SİTENİNDE KENDİNE GÖRE KURALLARI VAR HER KES HER DEDİGİNİ BİLDİGİNİ SÖYLERLER AMA HER KES HERKESE DUYMAK İSTEMEDİGİ SEYLERİ SÖYLERLERSE BURASI ZATEN İÇİNDEN ÇIKILMAZ BİR HAL ALIR BENDE BURADA 3 YILDAN FAZLADIR BULUNMAKTAYIM AMA DEDİGİNİZ GİBİ 10 KONUDAN 4Ü KAVGALI OLDUGUNA RASTLAMADIM HEM BURADA DÜŞÜNDÜGÜNÜZLE DEGİL GÖRÜNEN BİLİNENLERLE KONUSMAK GEREK

AYRICA DEDİGİNİZ AÇILAN 10 KONUDAN 5İNDE KAVGALARIN YASANDIGINI GÖSTEREN KONULARI LÜTFEN BURAYA YAPISTIRINIZ BAKALIM GÖRELİM

AYRICA DURUP DURURKEN SİZİ BU SEKİL KONUSMALARA AÇIKLAMALAR YAPMAYA ZORLAYAN BİZLERİN FARKINDA OLMADIGI BİR SEY VARSA ONLARIDA ÖGRENMEK İSTERİZ AMA KENDİM VE SİTEMİZ OLARAK ZANNETMİYORUM

filo

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
filocu
Meslek
.
İkametgah
İstanbul-II (Anadolu)
Yetiştirdiğim Irk
Filo
Diğer Irklarım
Yok
[email protected]' Alıntı:
SİTENİZİN DEMİŞSİN , ''SİTEMİZ'' DESEYDİN. SAMİMİYETİNE İNANACAKTIM.

SAMİMİ OLMADIĞINI DÜŞÜNÜYORUM.

''DAHA İYİ BİR SİTE BULMUŞSUNUZ SİZ '' GİBİ GELDİ BANA.

BİZ SİTEMİZDE MUTLUYUZ.AYRICA, BİZLERİN YANINDA OLMAYAN BİZDEN DE DEĞİLDİR.ÇOKTANDIR DA YOKSUN. :slm:

samimiyetsizlik konusunda o sizin düşünceniz.. saygı duyarım.. lakin bunu gayet samimi bir şekilde söyledim.. ben bildiğim birçok şeyi bu site aracılığı ile öğrendim.. aramızda bu işi çok iyi bilen üstatların olduğundan eminim..eskilerden çokça bilgi paylaşmış lakin son zamanlarda göremediğim birçok üye olduğunu fark ettim.. amacım tekrar bu üyeleri siteye çekmek.. kırılanlar var ise gönlünü alıp tekrar siteye dahil etmek..

bu başlık altında başka şeyler aramanın tamamen yanlış olduğunu belirtir takdiri değerli üyelere bırakırım..

selamlar..

[email protected]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
TÜRKER ÖDEN
Meslek
GÜVENLİK
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Diğer Irklarım
BU ANLATTIĞINDAN ''SİTENİZİN GİDİŞATI İYİ DEĞİL Mİ DEMEK OLUYOR..?

filo

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
filocu
Meslek
.
İkametgah
İstanbul-II (Anadolu)
Yetiştirdiğim Irk
Filo
Diğer Irklarım
Yok
geçte olsa anladın.. bravo

filo

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
filocu
Meslek
.
İkametgah
İstanbul-II (Anadolu)
Yetiştirdiğim Irk
Filo
Diğer Irklarım
Yok
ayrıca uzun zamandır yoksun demişsin nerden biliyorsun? siteye illa nik veya şifre ilemi giriliyor? çok kez direk gelip biraz bakınıp gitmişimdir...bence kafanızın çalışmadığı mevzularda yorum yapmayın..

SEREF

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ŞEREF
Meslek
ÖZSOY
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Türker bey ve Ahmet bey ; işte sitemizde çoğunlukla olan gerilimler bu tarzda karşılıklı ön yargı ve üslupsuzca beyanatlarla başlıyor . ..
Bakınız günlük hayatta hiç birimiz bir diğerini yakinen tanımıyoruz ( veya çoğunluğumuz ) buradaki yazdıklarımız ve söylediklerimizden edinilen fikir ve kanaatler kadar bir birimizi tanıya biliyoruz .. Birbirimizin İnsan olarak herşeyden evvel hakına kişliğine hürmet göstermemiz gerekir , Evet bazen karşıdaki klavyenin tuşlarına çok acımasızca dokunulabiliyor .. Hiç yok yerden kırılmamız içten bile olmuyor .. Ancak iki durup bir düşünüp yazmamız ve soğukkanlı davranmamız , bizleri daha anlaşılır kılabilir .. Evet o an için muhatap olunan zaat berlki bizi hiçbir zaman anmamayacak , yada anlayamayacak .. Ancak ikili bir ortam olamaması hasebi ile diğer üyeler ve daha akılcı yaklaşan birçok üye meramımızı net olarak anlayacaktır .. Zira fikir sahibi illaki bir süre sonra kendisini işaret eder .
Bu tarz olumsuzluklar dan dolayı siteye küsmek ve geri durmak yerine yapıcı olumlu katkılar sağlamak için sizleri teşvik etmek isterim ..
Kişisel olarak algılanabilecek , bazı fikirlerimizi yönetici arkadaşalara özel mesaj atmak sureti ilede aktarma imkanımızda var ... Bunun yanında olumlu yada olumsuz bir fikir beyan eden herkezede hemen bir savunma içgüdüsü ile müdahale etmek çözüm yolu değil bana göre, tam aksine çözümsüzlüğün ta kendisi ...
Düşüncelerimi İnsafınıza ve anlayışınıza binaen paylaşmak istedim .. selamlarŞEREF

filo

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
filocu
Meslek
.
İkametgah
İstanbul-II (Anadolu)
Yetiştirdiğim Irk
Filo
Diğer Irklarım
Yok
Açtığım konu başlığında kırılacak bir şey görmüyorum..zaten konuyu açarken de kimseyi hedef olarak göstermedim kimseye de olumsuz bir şey söylemedim.. Kırıldığım mevzu sadece açtığım konunun direk silinmesi idi, belirli çerçeve ve kurallar dahilinde olumsuzlukları eleştiremeyecek, konuşamayacak,tartışamayacaksak neden buradayız.. kilitli konu bir şekilde açıldı bunun için ayrıca teşk ederim.. demirbaş üye olarak tabir ettiğim bir üyede sizsiniz.. sizin gibi bir çok üye var idi hiçbiri veya bir kısmı artık gelmiyor.. demek ki ters giden bir şeyler var.. bu olumsuzlukların tespit edilerek telafisi yönünde sadece yavsiyede bulundum.. bunda kırılacak veya alınacak birşey yok sanırım.. selamlar..

SEREF

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ŞEREF
Meslek
ÖZSOY
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
filo' Alıntı:
Açtığım konu başlığında kırılacak bir şey görmüyorum..zaten konuyu açarken de kimseyi hedef olarak göstermedim kimseye de olumsuz bir şey söylemedim.. Kırıldığım mevzu sadece açtığım konunun direk silinmesi idi, belirli çerçeve ve kurallar dahilinde olumsuzlukları eleştiremeyecek, konuşamayacak,tartışamayacaksak neden buradayız.. kilitli konu bir şekilde açıldı bunun için ayrıca teşk ederim.. demirbaş üye olarak tabir ettiğim bir üyede sizsiniz.. sizin gibi bir çok üye var idi hiçbiri veya bir kısmı artık gelmiyor.. demek ki ters giden bir şeyler var.. bu olumsuzlukların tespit edilerek telafisi yönünde sadece yavsiyede bulundum.. bunda kırılacak veya alınacak birşey yok sanırım.. selamlar..
Estafurullah asla kırılacak bir durum yok benim adıma , Düşüncelerinizide anlamlı buluyorum bilmenizi isterim .. selamlarŞEREF

brtysl

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Berat YEŞİL
Meslek
doktor
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
Ben de birşeyler söylemek istiyorum.Siteyle ilgili bir eleştiri geldiği zaman kesinlikle bunu hakaret olarak görüp tahammül edemeyen insanlar oluyor.ahmet abi gayet düzgün bir şekilde fikrini belirtmiş.bence haksız da sayılmaz.söylediklerinin tamamına katılıyorum.bu düşüncelere sahip olmak demek başka site bulduğumuz anlamına gelmez zaten bir site bulma gibi bir zorunluluk da yok aslında.gerçekten çok güzel bir site çok faydalı paylaşımlar var bunlardan yararlanıyordur herkes.ama bu yanlış bir yan görüldüğünde söylenmeyeceği anlamına gelmez.hiçbir canlı hiçbir insan kusursuz olmadığı gibi insan yapımı insanın içinde bulunduğu hiçbirşeyde kusursuz değildir.önemli olan eksikleri düzgün bir zeminde saygılı ve seviyeli şekilde konuşup çözebilmektir.saygılar.

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
Demirbaş diye tabir ettiğiniz üyelerin ayrılma sebebi gruplaşma içerisine girerek farklı bir siteye kaymalarıdır. Örneğin sitemizden-haberler-ve-onemli-duyurular/fikir-hirsizi-siteler-t8598-10.html#p137228 adresindeki Fikir Hırsızı Siteler adlı konuda ADMİN'in belirttiği bir site var. Buradan rant sağlayamayınca ileri geri asılsız iftiralarla konuşup gidenlerin açmış olduğu bir site. Konudaki siteye baktığınızda sitenin tamamının buradan çalınmış içeriklerle hazırlanmış olduğunu göreceksiniz. Demirbaş olarak bahsettiğimiz üyelerin çoğunluğu da orada bulunmaktalar. Onları tekrar geri getireceğiz diye bir uğraş içerisine girmedik şahsen de girmeyi düşünmüyorum. Herkese sonuna kadar bedava bir site hazırladık ve hizmet sağladığımızı düşünüyorum. Sizlerinde belirttiği gibi hatalarımız tabiki vardır. Bunları sizlerinde düşünceleriyle-önerileriyle düzelteceğiz.
Altında art niyet olmadığı sürece görüşlere önerilere her zaman açığız.

alidemirsmm

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ali DEMİR
Meslek
MUHTELİF
İkametgah
İstanbul-II (Anadolu)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
ben siteden de arkadaşlardan da şahsen memnunum gitmeye de niyetim yok şahsım adına, ancak ben de şuna katılıyorum , muharrem abının harıcınde hıcbır yoneticiden üyelere samimiyet ve sıcaklık mesajları verilmiyor, yani ''üyeler asker muharrem abı harıc yöneticiler subay '' mantığı mevcut, ve sıkıntı yaşayan üyelere de devamlı kapı gösteriliyor, bu doğru değil bence ! kazanmak kaybetmekten çok daha değerlidir, selamlar...
kendi adıma yöneticilerinde forumdaki konulara dahil olmaları, muhtelif başlıklara yorum yaparak üyelerle kaynaşmaları gerekliliğini savunuyorum, neticede bu bir paylaşım sitesidir ve herkes bu paylaşıma dahil olursa daha samimi ve hoş bir ortam sağlanmış olur naçizane...

kuscu_marik

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Muharrem Karaderili
Meslek
kamu çalısanı
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
her türlü söylemleri anlıyoruz elestirileride normal karsılıyoruz tabiki bazı aksaklıklarında farkındayız burada bizler

sen ben degilde bizler olarak varız kendim olarak bir gün mesai bir gün izinli olusum çalıssamda ara sıra işteykende katılımım olması benim zamanımın biraz daha çok olmasından diger arkadaşlarda aktifler onlarsızda ben olamam birbirimizin eksiklerini kapatıyoruz çogu zaman yetişemedigim konulara aksaklıklara arkadşlarımın müdahelesi ile hallolmus oldugunu görüyorum yönetim de dahil olmak üzere bizler kuscular org olarak hepimiz bir aileyiz bir bütünüz hepimizin katkıları ortak hepimizçok seyler katma çabası içerisindeyiz bazı uzaklastırmalar yada üyelerin gidiyor olması normal o düşünceye sahip arkadasların çogu sizlerin bilemedigi bizlerin ugrasıpta özel mesaj yoluyla bizlere söylenen hakaret ve küfürlerle de alakalı bizler bunları sizlere yansıtmıyor sinemize çekiyoruz amacımız kimseyi uzaklastırmak yada gitmesine sebeb olmak degil amacımız her zaman kazanmakdan yanadır bilmelisinizki bizim için kuscular org olarak bir tek üye bile çok kıymetlidir hep de öyle olacakdır bizler sizleri anlıyoruz yapıcı ve bilinçli elestirileride her zaman bekliyoruz bizlerin farkında olmayıp sizlerin gördügü aktardıgı aksaklıklar içinde ayrıca tesekkür ediyor saygılar sunuyoruz

filo

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
filocu
Meslek
.
İkametgah
İstanbul-II (Anadolu)
Yetiştirdiğim Irk
Filo
Diğer Irklarım
Yok
alidemirsmm' Alıntı:
ben siteden de arkadaşlardan da şahsen memnunum gitmeye de niyetim yok şahsım adına, ancak ben de şuna katılıyorum , muharrem abının harıcınde hıcbır yoneticiden üyelere samimiyet ve sıcaklık mesajları verilmiyor, yani ''üyeler asker muharrem abı harıc yöneticiler subay '' mantığı mevcut, ve sıkıntı yaşayan üyelere de devamlı kapı gösteriliyor, bu doğru değil bence ! kazanmak kaybetmekten çok daha değerlidir, selamlar...
kendi adıma yöneticilerinde forumdaki konulara dahil olmaları, muhtelif başlıklara yorum yaparak üyelerle kaynaşmaları gerekliliğini savunuyorum, neticede bu bir paylaşım sitesidir ve herkes bu paylaşıma dahil olursa daha samimi ve hoş bir ortam sağlanmış olur naçizane...
alinin söylediklerine aynen katılıyorum.. özellikler kapı gösterilmesi olayına..
kuscu_marik' Alıntı:
her türlü söylemleri anlıyoruz elestirileride normal karsılıyoruz tabiki bazı aksaklıklarında farkındayız burada bizler

sen ben degilde bizler olarak varız kendim olarak bir gün mesai bir gün izinli olusum çalıssamda ara sıra işteykende katılımım olması benim zamanımın biraz daha çok olmasından diger arkadaşlarda aktifler onlarsızda ben olamam birbirimizin eksiklerini kapatıyoruz çogu zaman yetişemedigim konulara aksaklıklara arkadşlarımın müdahelesi ile hallolmus oldugunu görüyorum yönetim de dahil olmak üzere bizler kuscular org olarak hepimiz bir aileyiz bir bütünüz hepimizin katkıları ortak hepimizçok seyler katma çabası içerisindeyiz bazı uzaklastırmalar yada üyelerin gidiyor olması normal o düşünceye sahip arkadasların çogu sizlerin bilemedigi bizlerin ugrasıpta özel mesaj yoluyla bizlere söylenen hakaret ve küfürlerle de alakalı bizler bunları sizlere yansıtmıyor sinemize çekiyoruz amacımız kimseyi uzaklastırmak yada gitmesine sebeb olmak degil amacımız her zaman kazanmakdan yanadır bilmelisinizki bizim için kuscular org olarak bir tek üye bile çok kıymetlidir hep de öyle olacakdır bizler sizleri anlıyoruz yapıcı ve bilinçli elestirileride her zaman bekliyoruz bizlerin farkında olmayıp sizlerin gördügü aktardıgı aksaklıklar içinde ayrıca tesekkür ediyor saygılar sunuyoruz
muharrem beyinde açıklamalarından dolayı teşk ederim..

kuscu_marik

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Muharrem Karaderili
Meslek
kamu çalısanı
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
KİŞİYE GÖRE SÖYLENMİŞ BİR SEY DEGİL YUKARDA YAZDIKLARIM BAZEN AÇIKLAYAMADIGIMIZ ŞEYLERDE OLABİLİYOR

ANLATMAYA ÇALISTIGIM VE İŞİTTİGİMİZ ARGO YAKISIKSIZ KELİMELER TARTISMALARIN BİZLERLE ALAKASI OLMADIGI HALDE SEBEBİYET VERENLERİN KATKILARIYLA GERÇEKLESEN BİZİM DISIMIZDAKİ GELİŞMELERDEN KAYNAKLASMASIDIR

kralsiz

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
mustafa circir
Meslek
Mütahit
İkametgah
Konya
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
arkadaş filo ahmetmi isim öyle bir şey sölemişsinki yani balta ucunda sinek gibi baba hepinizi saygı duruşuna davet ediyorum lütfen 10 dk kavga etmiyin lütfen 10dk saygı duruşuna davet ediyorum herkezi (Online Olanlar Offline Olanları Tıklasın)

[email protected]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
TÜRKER ÖDEN
Meslek
GÜVENLİK
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Diğer Irklarım
SİTEMİZ ; GÜVERCİNLER ÜZERİNE * ADETA BİR BİLGİ BANKASIDIR.*

sevgi,saygı,huzur, ...ortamı bozan sonucuna katlanmıştır..!

silverside

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Sercan Azsöz
Meslek
Serbest Meslek
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
alidemirsmm' Alıntı:

[email protected]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
TÜRKER ÖDEN
Meslek
GÜVENLİK
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Diğer Irklarım
İYİ POLİS ,KÖTÜ POLİS * METODU * İŞE YARAR HER ZAMAN..SİZLER SOHBETİNİZE DEVAM EDİN ..GİDİŞATTA SIKINTI YOK..SIKINTI ; YARATMAYIN..YETER..!