Neler Yeni

Selamun Aleyküm

Creation

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mehmet Yetkin
Meslek
Bilgisayar Teknikeri
İkametgah
Aydın
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Süs Kuşları
Merhaba Herkesi Keyifli Forumlar Dilerim Öncelikle 1 2 Aydır Sürekli Takip Ettiğim Bir Forum Yaklaşık Salmalar İlaçlar Yemleme Hakkındaki Tüm Konuları Okudum Sayılır Günlük En Az 4 5 Saat Geçirdiğim Bir Forum Gerçekten Çok Kaliteli Faydalı Konuların Olduğuna İnandım İnanıyorum, Tabikide Herzaman Söylediğim Gibi Öğrenmeni Yaşı Yoktur Bir Bilgi Bin İlim Demektir , Yönetici Arkadaşlardan Bizler Gibi Hayvan Sever Abiler Kardeşler Arkadaşlar İçin Bu Siteyi Kurdukları İçin Teşekür Ediyorum.

Dünyadaki Tüm Canlılar En İyi Şekilde Yaşamayı Hakeder ! Hayvanları Sevmek İnsanın Kendisini Sevmek Gibidir Bir Canlıyı Sevmeyen Kişi Aslında Kendini Sevmiyor Demektir. Zulm Eden Kişi Elbet Sonunda Yaptığı Zulmun Hesabını Verecektir.

İsim : Mehmet Yetkin
Yer : Aydın

Lise Yıllarımda Çok Güzel Kuşlarım Vardı Sansar Ve Hırsızlıktan Dolayı 30 40 Kuşum Heba Olmuştu Ozamandan Beri Birdaha Beslememiştim Kendime Kızmıştım Sansarda Attığımız Betonu Kazarak Girdiği İçin Babamı Suçladım Lise Bitimine Kadar Çocukluk İşte :) Şimdi Yeniden Beslemek İstiyorum Yeniden Başlıycam İnşallah Nasip Olursa

Samet Ataş

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Samet Ataş
Meslek
kasiyer
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
Diğer Irklarım
Aleyküm Selam kardeşim senin için kötü bir sonuç olmuş o çağlarda Rabbim şimdi o zaman kilerden daha güzellerini nasip etsin..

Creation

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mehmet Yetkin
Meslek
Bilgisayar Teknikeri
İkametgah
Aydın
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Süs Kuşları
Amin Cümlemize İyi Dileğin İçin Teşekür Ederim Bendekilerin Daha İyileri Sana Nasip Olur İnşallah.

[email protected]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
TÜRKER ÖDEN
Meslek
GÜVENLİK
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Diğer Irklarım
KARABAŞ BURSA OYNAR AKKANAT AKKUYRUK
Creation' Alıntı:
Merhaba Herkesi Keyifli Forumlar Dilerim Öncelikle 1 2 Aydır Sürekli Takip Ettiğim Bir Forum Yaklaşık Salmalar İlaçlar Yemleme Hakkındaki Tüm Konuları Okudum Sayılır Günlük En Az 4 5 Saat Geçirdiğim Bir Forum Gerçekten Çok Kaliteli Faydalı Konuların Olduğuna İnandım İnanıyorum, Tabikide Herzaman Söylediğim Gibi Öğrenmeni Yaşı Yoktur Bir Bilgi Bin İlim Demektir , Yönetici Arkadaşlardan Bizler Gibi Hayvan Sever Abiler Kardeşler Arkadaşlar İçin Bu Siteyi Kurdukları İçin Teşekür Ediyorum.

Dünyadaki Tüm Canlılar En İyi Şekilde Yaşamayı Hakeder ! Hayvanları Sevmek İnsanın Kendisini Sevmek Gibidir Bir Canlıyı Sevmeyen Kişi Aslında Kendini Sevmiyor Demektir. Zulm Eden Kişi Elbet Sonunda Yaptığı Zulmun Hesabını Verecektir.

İsim : Mehmet Yetkin
Yer : Aydın

Lise Yıllarımda Çok Güzel Kuşlarım Vardı Sansar Ve Hırsızlıktan Dolayı 30 40 Kuşum Heba Olmuştu Ozamandan Beri Birdaha Beslememiştim Kendime Kızmıştım Sansarda Attığımız Betonu Kazarak Girdiği İçin Babamı Suçladım Lise Bitimine Kadar Çocukluk İşte :) Şimdi Yeniden Beslemek İstiyorum Yeniden Başlıycam İnşallah Nasip Olursa
MEHMET A.S ARAMIZA HOŞ GELDİN..!
KÜMESLERİMİZİ MUHAFAZALI YAPALIM..
TEMİZLİĞE ÖZEN GÖSTERELİM..
* FELSEFEMİZ AZ KUŞ , SAĞLIKLI KUŞ OLSUN ! *

mustafa savsa

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
mustafa savsa
Meslek
kaynakcı
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Aleyküm Selam

Creation

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mehmet Yetkin
Meslek
Bilgisayar Teknikeri
İkametgah
Aydın
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Süs Kuşları
Hoşbulduk Teşekür Ederim Dediklerine Tamamen Katılıyorum Türker Abi

kivancy

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
E. Kıvanç Yıldırımkaya
Meslek
Mühendis
İkametgah
İzmir
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
Diğer Irklarım
Baska
Hoşgeldin Mehmet. Ben Aydın Atça'lıyım. İyi forumlar ;)

Creation

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mehmet Yetkin
Meslek
Bilgisayar Teknikeri
İkametgah
Aydın
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Süs Kuşları
kivancy' Alıntı:
Hoşgeldin Mehmet. Ben Aydın Atça'lıyım. İyi forumlar ;)
Hoşbulduk Yolun Düşerse Aydına Tanışmak İsterim