Neler Yeni

Selamın Aleyküm

anıl34

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Anıl enes
Meslek
Öğrenci
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Rahibe
Öncelikle merhabalar forumu yeni buldum ve çok gezdim konularınıza baktım, çok beğendim ve üye oldum ben yeni sayilirim güvercin besleme konusunda bugün bir kümes yaptım geceye kadar imkanlarım oldugu kadar yaptım güzel olduna inanıyorum yarın resimlerini çekip atıcağım yorumlarınızı esirgemezsenız iyi veya kötü önerilerinize açığım bu arada burda bir aile olcağımıza inanıyorum çok güzel bir ortam görüyorum , uzatmanın anlamı yok tanışabilirmiyiz sizleri tanımak isterim. konuyu buraya açtığım için sayın admin,mod,lardan özür dilerim hepinizle tanışmak isterim.

[email protected]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
TÜRKER ÖDEN
Meslek
GÜVENLİK
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Diğer Irklarım
KARABAŞ BURSA OYNAR AKKANAT AKKUYRUK
anıl34' Alıntı:
Öncelikle merhabalar forumu yeni buldum ve çok gezdim konularınıza baktım, çok beğendim ve üye oldum ben yeni sayilirim güvercin besleme konusunda bugün bir kümes yaptım geceye kadar imkanlarım oldugu kadar yaptım güzel olduna inanıyorum yarın resimlerini çekip atıcağım yorumlarınızı esirgemezsenız iyi veya kötü önerilerinize açığım bu arada burda bir aile olcağımıza inanıyorum çok güzel bir ortam görüyorum , uzatmanın anlamı yok tanışabilirmiyiz sizleri tanımak isterim. konuyu buraya açtığım için sayın admin,mod,lardan özür dilerim hepinizle tanışmak isterim.
:haha: ÖPÜŞELİM Mİ? :slm: HOŞGELDİN :hhh:

Kerim KINIR

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Kerim KINIR
Meslek
Operatör
İkametgah
Kocaeli
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Hem bu forum üzerindeki aile ortamımıza hemde kuşçuluğa hoş geldin.
Bu site sayesinde bizler gibi sende çok güzel bilgiler edinerek , edindiğin bilgileri paylaşarak bilgilendireceksin.
Zamanla herkez ile tanışıp kaynaşırsın inşallah...

FeLix_

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mesut DİNÇER
Meslek
Medikal Kimya
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
Diğer Irklarım
Hünkari, Taklacı, Bango, Form, Saya