Neler Yeni

SALDIRIYA UĞRAMIŞ POSTA

SerdarBRS

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Serdar Mustafaoğlu
Meslek
Ozel Sektör
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Selam arkadaşlarım, bugün evimin uzerine bir posta kondu, sanırım sahin saldırısına ugramıs, alt gogus sağ tarafında acılma vardı, baya bir acılmış derisi kalkmış, cok ac ve halsiz düştüğü için yakalayıp kanatlarını kestim şu an tedavi amaçlı tutuyorum ayağında TR 08 ile başlayan bir numara var sanırım plakası, bu kuşun sahibini nasıl bulabilirim, bana yardımcı olurmusunuz, sahibini bulursam vermek istiyorum, birde yara kapanmaya başlamış vitamin takviyesi yaptım daha ne yapabilirim yarın fotografınıda koyucagım kuşun ve yaranın yardımcı olursanız sevinirim kardeşlerim.

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
Yara ile ilgili resimleri koyarsanız daha iyi olur. Kuş hele bir iyileşsin sahibi bulunur.

Ömer ÖZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer ÖZKURT
Meslek
Kamu Personeli
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
yara çok açılmışsa dikseniz iyi olurdu.ama kapandı diyorsanız sorun yok.

gökhan @k

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Gökhan AK
Meslek
Serbest Meslek
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
Merhaba serdar abi,öncelikle bu güzel davranışın için teşekkür ediyorum sana .Gerçek bir kuşçunun sahip olması gereken bir karakter böyle olmalıdır bence.Kuşun ayağında plakası olması sanırım onun iyi bir kuş olduğunun göstergesi olabilir.Kuş belki bizim bursanın kuşuda olmayabilir,saldıradan sonra zorunlu olarak senin evine inmiş olabilir.Yara konusuna gelince şu an görmeden herhangi bir yorum yapmak pekte sağlıklı olmaz.onun için kısa sürede yaranın detaylı bir fotosunu yayımlarsan daha iyi bir tavsiyede bulunabiliriz serdar abi.Umarım kuş iyileşip,gerçek sahibine ulaştırabiliriz.

kuşçu26

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Samet Dönmez
Meslek
Laborant ama işsiz bi laborant
İkametgah
Eskişehir
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
abi kuşa yardımın gerçekten örnek davranış.teşekkürler.sende kuşçusun ne yapacağını bilirsin.iyigünler...

suskun_75

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Murat Karakaya
Meslek
tekstil
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Cidden bir kuşçudan beklenen davranışlarından biri helal olsun abi ne diyelim inşallah iyileşir hayvan ....

caglar

Kayıtlı Kullanıcı
selam kardesım kusun ayagındakı numaranın tamanı gırersen hangı dernegın numarasını kayıtlı oldugu ısmı cıkar ortaya arkadaslardan bırısı sana yazar sahıbını
osman caglar

SEREF

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ŞEREF
Meslek
ÖZSOY
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
sizi örnek tavrınızdan ötürü kutlarım.selamlar.ŞEREF

kuş

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
beyhan karaca
Meslek
şoför
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
tearfulchild' Alıntı:
Selam arkadaşlarım, bugün evimin uzerine bir posta kondu, sanırım sahin saldırısına ugramıs, alt gogus sağ tarafında acılma vardı, baya bir acılmış derisi kalkmış, cok ac ve halsiz düştüğü için yakalayıp kanatlarını kestim şu an tedavi amaçlı tutuyorum ayağında TR 08 ile başlayan bir numara var sanırım plakası, bu kuşun sahibini nasıl bulabilirim, bana yardımcı olurmusunuz, sahibini bulursam vermek istiyorum, birde yara kapanmaya başlamış vitamin takviyesi yaptım daha ne yapabilirim yarın fotografınıda koyucagım kuşun ve yaranın yardımcı olursanız sevinirim kardeşlerim.
serdar karamandaki postacılar derneğine bi sor onlarda tüm numaralar vardır bulurlar sahibini

kosavali4545

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
koray rebii geniş
Meslek
işçi
Yetiştirdiğim Irk
Hünkari
önce tebrikler davranışınız için o yazdıgınız plakası degil TR08 TÜRKİYE 2008 olarak geçmesidir geçen hafta manisadan iddia yaptılar Afyondan postalar salındı belki onlardan biri olabilir. eger öyle bir şeyse ben buradaki posta besleyenlere bir sorayım ve marka nolarını alıp size özelden msj atarak bilgi veririm.burada yarışlar başlamadan postacılar arası ödüllü musabaka yapıyorlar.

SerdarBRS

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Serdar Mustafaoğlu
Meslek
Ozel Sektör
Yetiştirdiğim Irk
Saya
tearfulchild 03 Tem 2008, 22:25 Mesajimin Tarihi Bu, Yani aradan uzun zaman gecti, sahibi olmadigi icin bizde kusu iyilestirip saldik, su an bize damar yapti, yarasindanda cok az eser kaldi, uyusturmadan canli canli dikis attik ama ne yapalim, Neyse, yorumlariniz icin tesekkurler.

deniz_efe09

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
deniz efe
Meslek
sigortacı
Yetiştirdiğim Irk
slm arkadaşlar davranışın güzel tek hatan kuşun kanadının kırpılması az iyileştirip salsaydın okuş ewini bulurdu eminim posta kuşları çok gaddar olur yolu şaşmaz kesinlikle zor durumda kalmış artık inmiş eyer şuan rahat ucura biliyosan yarış kuşu deildir ama kuş her ucurdunda 1yada 2 saat gelmiyosa yarış kuşudur cunkü ewini arar sonundada gider ewine zaten bide kuşun resimlerini koyda ona görede yorum yapalım arkadaşım saygılar

bursalı

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
emrecan tunca
Meslek
ögrenci
Yetiştirdiğim Irk
Hünkari
a.s arkadaşım yaranın kapanması icin oraya domuz yagı yada herhangi bir zaytin yagi falan sür benimde bir kere başıma gelmişti 40 metreden salgıdım dişi almana şahic vurmuştu yara öyle kapantı her gün oraya bolca ya domuz yagı yada zeydin yagı sür ben zeytin yagı sürdüm ve şu anda o şahin vurmuş olan posta en favori postam kanatları şimdi eskisindende iyi

erdal mete

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
erdal mete
Meslek
turizm
Yetiştirdiğim Irk

Davranışınız gerçekten çok güzel.Tebrikler..Acaba kuşun ayagındaki numarayı verebilirmiziniz? Birde diğer ayagında
çip varmıydı?

Erdal METE
http://www.erdalmete.com

gemlik16avci88

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
İbrahim
Meslek
ögrenci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Örnek davranısın için cok tesekurler .Gercek bir kus sevenden beklenen bir hareket.
Eger kusun tam plakasını yazarsan bende bursa ya ait olup olmadıgını bakabilirim.
Saygılar..

fatih Eroğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
FATİH EROĞLU
Meslek
ECZ KALFASI
Yetiştirdiğim Irk
Hünkari
Örnek bir davranış herkesin böyle davranması dileğiyle sizi tebrik ederim.

YÖRÜK

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ALİ ÖZKAN
Meslek
ŞOFÖR
Yetiştirdiğim Irk
SELAM ARKADAŞIM SANA ÖNCELİKLE COK TEŞEKKÜR EDERİM BU DAVRANIŞINDAN DOLAYI BU KUŞUN YARASINI GÖRMEDİK AMA İLEŞİR İNŞALLAH BİZİM BURALARDA SALDIRIYAUGRAMIŞ YARALANAN KUŞA BİZ HAMUR YAPAR HAMURLAYARAYI KAPATARIZ KIZA BİZÜREDE DÜZELİYO BENDE POSTALI BESLİYORUM BENCE O KUŞA KANAT VER KANADI GELİNCE BELKİDE YERİNE GERİ GİDER BİRDE AYAGINDA MARKA VARDİYE O KUŞ İYİ OLAKDİYE KAYDE YOK SELAMLAR :tamam: