Neler Yeni

SAKLI KALMIS GÜZELLİKLER

fatih_27su

Kayıtlı Kullanıcı
iyi kuşun hastasıyım kimin olursa olsun kimin damında uçarsa uçsun yeter ki yürek hoplatsın...... saygılar tüm oyun kuşu besleyenlere ve sahip çıkanlara.............. karaman dan saygılar ımı sunuyorumm

brtysl

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Berat YEŞİL
Meslek
doktor
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
msn le cevap azmıyorum demişsin dursun abi peki sorarım sitendeki iletişim bölümü neden var.madem cevap yazmıyosun kapa o zaman.benim kimseye çamur atcak ne zamanım var ne de böyle işlerle uğraşabilecek bi insan değilim.iftira çamur laflarını bana söylemediğini kabul ediyorum biraz karışık yazmışsın çünkü.sana yaşından dolayı saygım sonsuz ama düşüncelerim hala aynı.dediğim gibi abi eğer cevap veremiyosan sitendeki iletişim bölümünü kapatırsın ya da şimdi sitenden kopyaladığım bu yazıyı silersin.
Değerli kuşsever dostlar,

Aşağıdaki iletişim formu ile görüş, öneri ve isteklerinizi bana iletebilirsiniz.
Vermiş olduğunuz mail adresinize en kısa sürede dönüş yapılacaktır.

neyin ne olduğu belli abi.saygılar

A

Anonymous

sitede bir tür devim yasanmakta...hafıza yı beşer nisyan ile malüldür. bu yasanan surec umarım unutulmaz.esesli67 senı tebrık edıyorum arkadasım...bılmek gormek demek degıldır..ogrenmek demektır..

Yasin18

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Yasin Ekizce
Meslek
Memur
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Değerli Arkadaşlar ağabeylerim Büyüklerim Ölümlü dünyada Birbirimizi Kırmak kimseye fayda sağlamaz oluşan Dostluklarda bir şeylerin eksilmesine sebebiyet verir.

“ŞEYH EDEBALİNİN OSMAN GAZİYE NASİHATINI”

- İnsanlar Vardır, Şafak Vaktinde Doğar, Akşam Ezanında Ölürler.

- Avun Oğlum avun. Güçlüsün Kuvvetlisin, akıllısın, kelamlısın.Ama bunları nerede, nasıl kullanacağını bilmezsen sabah rüzgarlarında savrulur gidersin.

- Öfken ve Nefsin bir olup aklını yener. Daima sabırlı sebatlı ve iradene sahip olasın.

- Dünya senin gözlerin gördüğü gibi büyük değildir; Bütün fethedilmemiş gizemler bilinmeyenler görünmeyenler ancak senin fazilet ve erdemlerinle gün ışığına çıkacaktır.

- Büyüklerini, Küçüklerini Say; Bereket büyüklerle beraberdir.

- Bu Dünyada inancını Kaybedersen Yeşilken Çorak Olur, Çöllere Dönersin.Açık Sözlü Ol.

- Her Sözü Üstüne Alma. Gördün Söyleme Bildin Bilme.

- Sevildiğin Yere Sık Gidip Gelme, İtibarın Kalkar Değerin olmaz.

- Üç Kişiye Acı : Cahiller arasındaki Alime, Zenginken fakir düşene, hatırlı iken itibarını kaybedene.

- Unutma kii; Yüksekte Yer Tutanlar aşağıdakiler kadar emniyetli değildir.

- Haklı Olduğunda Mücadeleden Korkma Bilesin kiii Atın iyisine Doru,

- Yiğidin İyisine Deli Derler.

Saygılarımla Yasin18

biber06

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
levent keskin
Meslek
esnaf
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Şeyh Edalın nasihatlerinin çeyreğini yapabilsek bu dünya cennet olurdu selamlar

antepli2757

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
antepli murat
Meslek
matbaa
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
masallah resimlerde gayet güzel kuslar insallah oyunlarida bir o kadar iyidir sahibi güle güle beslesin.

dersun şanverir

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
dursun şanverir
Meslek
emekli emniyet mensubu
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
brtysl' Alıntı:
msn le cevap azmıyorum demişsin dursun abi peki sorarım sitendeki iletişim bölümü neden var.madem cevap yazmıyosun kapa o zaman.benim kimseye çamur atcak ne zamanım var ne de böyle işlerle uğraşabilecek bi insan değilim.iftira çamur laflarını bana söylemediğini kabul ediyorum biraz karışık yazmışsın çünkü.sana yaşından dolayı saygım sonsuz ama düşüncelerim hala aynı.dediğim gibi abi eğer cevap veremiyosan sitendeki iletişim bölümünü kapatırsın ya da şimdi sitenden kopyaladığım bu yazıyı silersin.

Aşağıdaki iletişim formu ile görüş, öneri ve isteklerinizi bana iletebilirsiniz.

S.A BERAT KARDEŞİM

O Kadar yazan varki inan cevap yaza yaza bıktım benden öğrendigini bu usta kuşcu gibi bana biğıclik taslayanlar va
defalarca telefon açıp yağ cekenler sonra hediye edilen kuşlar insan sandığım bazı kuşcular. seninle bir alakası yok
sen okulunu oku bu kuşculuk dipsiz kuyu yol yakınken bırak kuşculuğu bu kuşculuğun ne dosluğu var dostu dosta kırdırırlar bazı ınsanlar ben unu eledim eleği duvara astım cevremi daralttım kendime yetecek kadar kuşum var.
REKLAMADA IHTİYACIM YOK KEŞKE HİC DOSTLARIMIN VE BENİM REPERTAJLARIMI SİLSELERDE BİZDE CAMURLARDAN
KURTULSAK SİZLERDE RAHAT ETSENİZ BURDAN SİTE YÖNETİMİNE BEN VE ARKADAŞLARIMIN BÖLUMLERİNE BIKTIK
BU BÖLÜMLERDEN DİYE YAZARSANIZ BİZLERDEN KURTULURSUNUZ BEN SAHSEN ALINMAM MEMNUN OLURUM HİC
OLMASSA KİMDEN İFTİRA GELECEK DİYE BEKLEMEM .dursun

ALLAHA EMANET OL

mirocu

Kayıtlı Kullanıcı
dursun' Alıntı:
brtysl' Alıntı:

S.A BERAT KARDEŞİM

O Kadar yazan varki inan cevap yaza yaza bıktım benden öğrendigini bu usta kuşcu gibi bana biğıclik taslayanlar va
defalarca telefon açıp yağ cekenler sonra hediye edilen kuşlar insan sandığım bazı kuşcular. seninle bir alakası yok
sen okulunu oku bu kuşculuk dipsiz kuyu yol yakınken bırak kuşculuğu bu kuşculuğun ne dosluğu var dostu dosta kırdırırlar bazı ınsanlar ben unu eledim eleği duvara astım cevremi daralttım kendime yetecek kadar kuşum var.
REKLAMADA IHTİYACIM YOK KEŞKE HİC DOSTLARIMIN VE BENİM REPERTAJLARIMI SİLSELERDE BİZDE CAMURLARDAN
KURTULSAK SİZLERDE RAHAT ETSENİZ BURDAN SİTE YÖNETİMİNE BEN VE ARKADAŞLARIMIN BÖLUMLERİNE BIKTIK
BU BÖLÜMLERDEN DİYE YAZARSANIZ BİZLERDEN KURTULURSUNUZ BEN SAHSEN ALINMAM MEMNUN OLURUM HİC
OLMASSA KİMDEN İFTİRA GELECEK DİYE BEKLEMEM .dursun

ALLAHA EMANET OL

selam ..siz sürekli site içi paylaşımlardan rahatsız olduğunuzu silin konuları yada artık hakarete varan yazılar yazıyorsunuz..inanın şahsım olarak bundan çok rahatsızlık duydum..sizin elek asmış bir yetiştirici olarak öğretici konumda olmanız gerekirken kişileri sürekli bazı bölümler üzerine yanlış yönlendiriyorsunuz..bu hiç yakışmayacak bir davranış...site için de üyelere bilgi aktarımı yapmayacaksanız lütfen girip te yazı yazmayın..yada bir daha girmeyin siteye..inanın bana kimse yokluğunuzdan karalar bağlamayacaktır..ayrıca siz arada yazmaz iseniz kimsede konuya yazmayacak tır..bir iki güne de unutulursunuz ..kimse burada vazgeçilmez değil..saygılar...ali hakan..

kuşlar

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
şahin hücum
Meslek
makascı
Yetiştirdiğim Irk
Seçiniz
s.a peki ne yazması lazım dursun bey alttan aldı olmadı üstten aldı olmadı ne yapmalı.Gelin kapımda uçan var dedi ankaradan kaçtanemiz gitti.Herkes iyi kuşun hastası varken gitmemek yokken laf etmek hiç yakışır degil. Açılan bu konu dursun beyle alakalı oldugu için burda var.Biraz insanlar yazdıklarına dikkat etmeli

kuşlar

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
şahin hücum
Meslek
makascı
Yetiştirdiğim Irk
Seçiniz
ya arkadaşlar kuşcular org sitesine niye üye olduk bu sitenin amacı nedir paylaşım,tanışmak dost edinmek için degilmi nerde kaldı sitenin amacı gayesi.O zaman orhan kardeşimiz kuşları göndersin dursun bey uçursun görelim.

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
İkide bir siteyi karıştırıp durmayın, kimse kimsenin uşağı değil, varsa uçan kuşunuz çeker eklersiniz. Reklam yapılıyor dedik saçma sapan kuş satma olaylarına çevirdiniz olayı haklı çıkabilmek için, onu bile beceremediniz. Bir kaç gündür giren olurda konuya sahiplerinden müdahil olan olurmu diye yazmadım ama yok.
Önceki yazımda da söyledim sizler kuş uçurmaz oynatamazsınız. Ben site yöneticisi konumunda yazmıyorum zaten farkettiyseniz. O yüzden biraz mantık yürütün olayları lehinize çevirmeye çalışmak için kuscular.org adını karıştırayım diye boşu boşuna uğraşmayın.
Nerde hani video, çok merak ettik.
Dursun amca biz girmesini istemediğimizin üyeliğini durdururuz olur biter, girmek istemeyen kişide varsa girip saçmalayarak kendine taraf toplamaya çalışmasın, bir daha girmez olur biter. Burada yönetici konumunda olan 20 kişi var hepsininde gerekli yetkileri var.Her olan bitenede yöneticileri karıştırmaktan vazgeçin.
Bu sitenin amacı paylaşımdır ve ben bu konuda paylaşım göremedim.

brtysl

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Berat YEŞİL
Meslek
doktor
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
Hüseyin BAŞOĞLAN' Alıntı:
İkide bir siteyi karıştırıp durmayın, kimse kimsenin uşağı değil, varsa uçan kuşunuz çeker eklersiniz. Reklam yapılıyor dedik saçma sapan kuş satma olaylarına çevirdiniz olayı haklı çıkabilmek için, onu bile beceremediniz. Bir kaç gündür giren olurda konuya sahiplerinden müdahil olan olurmu diye yazmadım ama yok.
Önceki yazımda da söyledim sizler kuş uçurmaz oynatamazsınız. Ben site yöneticisi konumunda yazmıyorum zaten farkettiyseniz. O yüzden biraz mantık yürütün olayları lehinize çevirmeye çalışmak için kuscular.org adını karıştırayım diye boşu boşuna uğraşmayın.
Nerde hani video, çok merak ettik.
Dursun amca biz girmesini istemediğimizin üyeliğini durdururuz olur biter, girmek istemeyen kişide varsa girip saçmalayarak kendine taraf toplamaya çalışmasın, bir daha girmez olur biter. Burada yönetici konumunda olan 20 kişi var hepsininde gerekli yetkileri var.Her olan bitenede yöneticileri karıştırmaktan vazgeçin.
Bu sitenin amacı paylaşımdır ve ben bu konuda paylaşım göremedim.
Hüseyin abi tüm düşüncelerine katılıyorum helal olsun

yanık

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
barış atar
Meslek
doktor
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
selam ..siz sürekli site içi paylaşımlardan rahatsız olduğunuzu silin konuları yada artık hakarete varan yazılar yazıyorsunuz..inanın şahsım olarak bundan çok rahatsızlık duydum..sizin elek asmış bir yetiştirici olarak öğretici konumda olmanız gerekirken kişileri sürekli bazı bölümler üzerine yanlış yönlendiriyorsunuz..bu hiç yakışmayacak bir davranış...site için de üyelere bilgi aktarımı yapmayacaksanız lütfen girip te yazı yazmayın..yada bir daha girmeyin siteye..inanın bana kimse yokluğunuzdan karalar bağlamayacaktır..ayrıca siz arada yazmaz iseniz kimsede konuya yazmayacak tır..bir iki güne de unutulursunuz ..kimse burada vazgeçilmez değil..saygılar...ali hakan..
ali hakan

s.a ali bey yorumunuz için teşekkürler.
bütün düşüncelerinize katılıyorum kesinlikle gündemden hiç düşmeyen bi kaç konudan biri saklı kalmış güzellikler :) keşke hep saklı kalsaydı.
dikkat ediyorum ara ara giriyorum siteye fırsat buldukca hep ön planda olan bir konu ve ne hitmettense dikkat ediyorum sanede bi kaç ileti yazan bağzı üyeler giriyorlar hiç bir konu yokmuş gibi direk bu konuyu buluyorlar desadüf sanırım.
eger yaşları dogru ise bu kuşlara sahip olan kişi yaşlarına bakmaksızın üsdat diye dabir ediyorlar kendilerini :)
bence biraz daha kendilerini yetiştirmeleri gerekir diye düşünüyorum haddim degil ama bunu yazma geregi duydum kuşçu adam bence mütevazi olması lazım küçügüne arkadaşına büyügüne ama malesef bazen de hakeret vari yazılarına şahit oluyoruz üzülüyorum bu tip insanlara.

evet bende çok merak ediyorum neden hala video yüklenmedi sanırım kuşa uçarken yıldıırım çarptı yada atmaca aldı yada öldü.
sadece bir tanemi oynuyor bu kuşlardan senede bunuda merak ediyorum başka birinde yokmu verdikleri kuşlardan senede çok kuş hediye ediyorlar yaklaşık 150 tane kuşları var hepsi damızlık :)
yada kendilerinde oynuyan yokmu.
yoksa arada bir tanemi çıkıyor yaklaşık bir senedir bu kuşlardan uçacak ama ne hikmetse göremedik hala.

bırakın arkadaşlar lütfen bu tip oyunları eger bu sanal alemde ugraştıgınız kadar kuşlarınızla uğraşsaydınız eminim kuşlarınızın anlatmak yerine degeri varsa eger kanıtlamış olrdunuz ve bu kadar anti pati toplamazdınız.

kuşlarınız sizin kadar oynasa bence harbiden saklı kalmayı hak eder :)

saygılar

zekisincan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
zekeriya çukurelmalı
Meslek
şoför
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
arkadaşlar tartışmaya gerek yok kuşları iyice incelerseniz bu kuşlar aynı ırk kuşlar degil herbiri ayrı
gözlerine paçalarına yaşlarına dikkat ederseniz.

tartışmaya gerek yok kuştan anlayan bakar bakmaz bilir kuşlara barış arkadaş doğruları yazmış bende 42 senedir saim usta kuşu olsa her sene 50 kuş uçururum.

video işine gelince gidip parayla kuş alıp videoya çekebilir insan veya arkadaşının kuşunu çekebilir video birşey ifade etmez.

olmayan kuşun konusunu etmeye değmez

zekisincan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
zekeriya çukurelmalı
Meslek
şoför
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
ertan ates' Alıntı:
formula nickli davut kardeş bizim maksadımız güzel dostluklar kurmak her zaman bizim ikram edeceğimiz çayımızda var yemağimizde var biz dostlarımızı başımızın üstünde taşırız.bu sitede de aynısı olmak istiyoruz bizi tanımayanlar iki satır yazımıza bakıpta bizi lütfen eleştirmesintanımak istiyolarsa bekleriz buyursunlar tlf.umuzu verelim tanışalım muhabbet edelim ama lütfen saygı ölçüsünde olsun.....kamera işine gelince şahsen ben bu işe artık taraftar değilim gelip görmek isteyen arkadaşlara uçuralım baksınlar yoksa her kafadan bi ses çıkıyo.ayrıca ben ustaya canımı veririm .saygılarÖMER,HÜSEYİN BUYRUN MİSAFİRİM OLUN BEKLERİM KUŞ İŞİN HOBİ KISMI.
Ertan bey
saim beymi yoksa sizmi bu kuşların sahibisiniz merak ettim açıkcası yoksa polis dursunmu
nerde uçurdunuz bu kuşlardan ve nerde uçuracaksınız. isteyen arkadaşlara uçurcam videoda degil demişsiniz yukarda çok merak ettim sizi hiç duymadım kuşları uçurmanızda seyretmeyi çok isterim bende hangi gün gelebiliriz acaba ve nereye?
polis dursunun oraya ise orayı hergün biliyoruz orda uçan kuş olmadı 15 senedirki oda kendi kuşlarını unutmuş saim ustacı olmuş

ertan ates

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ertan ates
Meslek
kuşcu
İkametgah
Kırıkkale
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
))))))))))))))))): bu kuşlar gönül kuşu hemşerim herkeze uçmaz.her adamda benim kapıma gelemez.

brtysl

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Berat YEŞİL
Meslek
doktor
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
abilerim kusura bakmayın ama çok uzatmadınız mı.kuş ya sonuçta kuş yani.sadece çok sevdigimiz için besledigimiz hayvanlar.bu kadar uzatmanın uçmayan kuşu överek ahkam kesmenin mantıgı yok.herkesin kuşu kendine güzeldir ama insanların heleki sizin yaşınızda büyüklerimizin böyle böbürlenmemesi gerekir.kuş için birbirimizi kırmayalım.ama kuş üzerinden prim yapmaya çalışanların da sonuna kadar karşısında duralım.saygılar

ertan ates

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ertan ates
Meslek
kuşcu
İkametgah
Kırıkkale
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
bu kuşlar şu anda bizim kadar oynuyo.ama daha yarım, tamam olsun en az senin kadar cilveli oynar:))))))))))))))

brtysl

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Berat YEŞİL
Meslek
doktor
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
abicim benim kuşlarım oynamıyo emin ol ama sen iyi öğretmişsin oynamayı demekki:).neyse senin gibi terbiyesizlik yapmayacagım çunku benden nerdeyse 20 yaş büyüksün.o terbiyeyi almamış olabilrsin ama adam olmayı öğren bence.sizin amacınız dost edinmek insan olmak degil boş işlerle uğraşmak

ertan ates

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ertan ates
Meslek
kuşcu
İkametgah
Kırıkkale
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
bana bak berat,ben bu yazıyı kime yazdığımı okursan anlarsın senle alakası yok ama adamlık konusuna gelince bu işn mektebi nerdeyse sen oraya git okulunu dereceyle bitir gel aslanım ,asıl şimdi terbiyemi bozma benim adamın canını sıkma.kısadan kes konuşma.üzerine düşmeyen laflara maydonoz olma toyluğuna saydım..