Neler Yeni

SAKLI KALMIS GÜZELLİKLER

selami06

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
selamiaksu
Meslek
matbaacı
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Selçuk kardeşim
Kusunu seyretmeye seve seve geliriz, bizlere heyecan verecek kuş olduktan sonra.
Oynayan kuş görmektende onur duyarız.

saygılarımla

dersun şanverir

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
dursun şanverir
Meslek
emekli emniyet mensubu
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
orhan02' Alıntı:
slm şafak bey hangi kuyudaydınızda çıktınız niye insanları birbirine düşürüyorsunuz bu site değilmiydi senin polis dursunu reklamını yapan hala türkiyedeki kuşcular senin kırmızı boncuklarını mavi boncuklarını takalı araplarını silik araplarını sekililerini polis dursun un sarılarını yine bu site değilmiydi reklamını yapan adıyamandan kalktım ankaraya geldim misafiriniz oldum senin 100 kuşun dursunun 200 kuşu vardı ikinizden biriniz birtane kuş uçurmadınız kusura bakmayın yerdeki kuşada para verilmez ama yine bu site reklamınızı iyi yapmıştı okadar masraf etim dedim senden 11 dursundan 3 kuş getirdim kuşlarınız duruyor ortaya düşer dersiniz adıyamana kuş gönderdim kuşlarım oynuyor diye bekletiyorum piknikten bahsediyorsun polis dursun hangi resim karesinde yok bu sitenin hakını inkar etme buradan sesleniyorum cümle alem kuşcular duysun ikinizinde kuşları ve kişiliğiniz beş kuruş etmezsiniz
bakın daha çok şey var kuşcular şafakla dursun bunlardan birini yalanlarsa daha neler var neler yazarım ikiside simsarlığı bıraksın kuşcu olsunlar veya ellerini ayaklarını çeksinler kimseyide birbirine düşürmesin otdada birşey yoken ne dirbu ya
SENIN ĞİBİLERİNE BİLMEM NE DENİR KUŞLARI GÖNDER BENİ TÜRKÜYE TANIR BU SITEMİ BENİ KUŞCU YAPTI ANKARADA
BOYLE DEMİYORDUN BURAYA DEDİKLERİNİ YAZDIRMA SANA PARAYLAMI SATTIM SENİ ADAM SANDIM dursun

orhan02

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Orhan BAHAR
Meslek
Kamu
İkametgah
Adıyaman
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
dursun' Alıntı:
orhan02' Alıntı:
slm şafak bey hangi kuyudaydınızda çıktınız niye insanları birbirine düşürüyorsunuz bu site değilmiydi senin polis dursunu reklamını yapan hala türkiyedeki kuşcular senin kırmızı boncuklarını mavi boncuklarını takalı araplarını silik araplarını sekililerini polis dursun un sarılarını yine bu site değilmiydi reklamını yapan adıyamandan kalktım ankaraya geldim misafiriniz oldum senin 100 kuşun dursunun 200 kuşu vardı ikinizden biriniz birtane kuş uçurmadınız kusura bakmayın yerdeki kuşada para verilmez ama yine bu site reklamınızı iyi yapmıştı okadar masraf etim dedim senden 11 dursundan 3 kuş getirdim kuşlarınız duruyor ortaya düşer dersiniz adıyamana kuş gönderdim kuşlarım oynuyor diye bekletiyorum piknikten bahsediyorsun polis dursun hangi resim karesinde yok bu sitenin hakını inkar etme buradan sesleniyorum cümle alem kuşcular duysun ikinizinde kuşları ve kişiliğiniz beş kuruş etmezsiniz
bakın daha çok şey var kuşcular şafakla dursun bunlardan birini yalanlarsa daha neler var neler yazarım ikiside simsarlığı bıraksın kuşcu olsunlar veya ellerini ayaklarını çeksinler kimseyide birbirine düşürmesin otdada birşey yoken ne dirbu ya
SENIN ĞİBİLERİNE BİLMEM NE DENİR KUŞLARI GÖNDER BENİ TÜRKÜYE TANIR BU SITEMİ BENİ KUŞCU YAPTI ANKARADA
BOYLE DEMİYORDUN BURAYA DEDİKLERİNİ YAZDIRMA SANA PARAYLAMI SATTIM SENİ ADAM SANDIM dursun
dursun bey bana insan derler sana ne derler seni site tanıtı türkiye ye ankarada ne diyoruma gelince ankara toplama kuş aldım dört kapıdan kimi hatır için kimide şebap kuşla takas yaptım diye benim dediklerim bu beni tanıyanda bilir böyle olduğunu söylediklerimin arkasındayım sana paraylamı sattıma gelince yazımda para lafı geçiyormu yok neden bukadar kızıyon yazdığım yazıda çok çok yazılacaklar var dersen yazarım ne yazıkı adıyamanlıya tezgah kuramadız kuramasınızda

ARAPCI ŞAFAK

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Şafak YILANLI
Meslek
İşçi
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
benim bu sssssitede hiç kimseden benim reklamımı yapması ve benim kuşlarımı alması satması ile ilgili bir istegim olmamıştır hiç kimseyede kuş satmamışımdır isimleri bende saklı bu siteden en az 100 kişiyi agırlamış ve kuş hediye etmişimdir sıkısıkıda tembihlemişimdir kimseye benim hakkımda birşey yazmayın diye taki orhana kadar yine lafımın arkasındayım her kimi kandırıp kuş satmışsam masrafları dahil verdikleri paranın 10 katını vermeye hazırım

ARAPCI ŞAFAK

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Şafak YILANLI
Meslek
İşçi
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
ben hayatımda hiç kimseye ne kahpelik yaptım nede simsarlık bunu ispat etmeyen şerefsizdir orhan en kısa zamanda benim kuşlarımı gönder terbiyesizlik yapma sana ne sattımki simsar oldum verd
igin parayı sen verdin 5 kuruş paramı talep ettim evinden şabap teklif ettin bedava verdin aldımmı götürdügün kuşları kendin kümesten seçtin bunu yapacak kaç tane kuşçu var şu alemde ben kuştan bıktıgım içimnn böyle oldu yoksa sen kuşun tüyünü bile alamazdın benden çok ayıp
verdigin yem parasınıda ömere özelden yazdım arzu ediyorsan hemen postalarım geri

dersun şanverir

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
dursun şanverir
Meslek
emekli emniyet mensubu
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
SENİN GİBİLERE NONKÖR DERLER NE TEZGAHI BEN BİLMEM DEMEKKİ SEN KONUŞTUKLARINI ANKARADA VE
TELEFONDA HATIRLAMIYORSUN BUNADIN HERHALDE BENİ SİTE MEŞUR ETMEDİ BU SİTE OLMADAN BEN 27 VİLAYETE KUŞ VERDİM VE KUŞLARIMIN ARKASINDAYIM TÜRKÜYE BENİ HUYUMU KAREKTERİMİ BİLİR SEN KUŞLARIMI GÖNDER LAF KALABALIĞI YAPMA SANANA BENİ ARAMA DİYE DEFALARCA TELEFONDA SÖYLEDİM
MUATABIM DEĞİLSİN . dursun

SENİ ALLAHA HAVALE EDİYORUM

Ömer ÖZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer ÖZKURT
Meslek
Kamu Personeli
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok

Ekli dosyalar

angaralı

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Selçuk Pehlivan
Meslek
müdür
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

Bolubeyi

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ertem bayramova
Meslek
kusbaz
Yetiştirdiğim Irk
Hünkari
hık mık ehü ehüee şafak attı tan ağardı
tabiat ne güzel şey
bir tarafta inekler
bir tarafta kelebekler
fakat ah olmasaydı
su yapıskan sinekler..
Kah kah kah kahaaaa :D

hüseyin turan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hüseyin turan
Meslek
kuşçu
İkametgah
Isparta
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
DÜN AKŞAM DAKİKALARCA BU KONU HAKKINDA YAZILANLARI OKUDUM.BİR KUŞ UÇURULACAKMIŞ VE RANDEVUYA UYULMAMIŞ.BEYLER BU KONU BURALARA NASIL GELDİ.

ÖMER VE HÜSEYİN ARKADAŞLAR SİZLER BU SİTENİN KURUCUSU VE AMİRLERİ KONUMUNDASINIZ ,NEDEN POLEMİKLERE GİRİYORSUNUZ.KUŞ HAZIR OLMAYA BİLİR.BELKİ BİR SORUNU ÇIKMIŞTIR.YILLARDIR O KANDAN BİR KUŞ SEYREDİLMEK İSTENİYOR VE HERKES MERAK İÇİNDE GAYET NORMAL.BEN BİLE MERAK ETTİM DOĞRUSUNU İSTERSENİZ.BU KADAR BEKLENEN KUŞ KARDA,RÜZGARDA,KALDIRILIRMI.KUŞU KİM NASIL GÖRÜRSE O ŞEKİLDE DEĞERLENDİRECEK SONUÇTA.TAM PERFORMANS OLMADAN NEDEN KALDIRSINLAR YADA HAVA ŞARTLARI UYGUN OLMADAN.

İKİNCİSİ EVET BURASI BİR REKLAM PANOSU.KİM NE DERSE DESİN.BEN 20 YIL ANKARADA YAŞAYAN BİRİ OLARAK BAZI USTALARIN KUŞLARINI VE KALİTESİNİ BURADAN DUYDUM.BUDA NORMAL BİRŞEY ÇÜNKÜ BURASI BİR PAYLAŞIM ALANI.

VE TARTIŞMA KUŞ SATMAYA ALMAYA KADAR GİTMİŞ.EVET BU HOBİYİ YAPIPTA KUŞ ALMAYAN YADA SATMAYAN VARMI?EĞER BİR İNSAN YAPTIĞI HOBİDEN PARADA KAZANIYORSA NE MUTLU ONA.

ESKİ USTALAR KUŞ SATMAZDI GİBİ POLEMİKLERDE OLUYOR,AMA BENCE YANLIŞ.EMEK VERİLEN HER ŞEYE BİR DEĞER BİÇİLİR.

YENİ KUŞÇULARA,
KUŞÇULUK CAMİASINA ÖRNEK OLMAK İSTİYORSAK BU TARZ POLEMİKLERİ BURADA YAŞAMAMAMIZ GEREKİYOR BENCE.

BU KONUDA HADDİM OLMAYARAK YORUM YAZIYORUM;

SAYGILAR SUNUYORUM....

Ömer ÖZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer ÖZKURT
Meslek
Kamu Personeli
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
hüseyin turan' Alıntı:
DÜN AKŞAM DAKİKALARCA BU KONU HAKKINDA YAZILANLARI OKUDUM.BİR KUŞ UÇURULACAKMIŞ VE RANDEVUYA UYULMAMIŞ.BEYLER BU KONU BURALARA NASIL GELDİ.

ÖMER VE HÜSEYİN ARKADAŞLAR SİZLER BU SİTENİN KURUCUSU VE AMİRLERİ KONUMUNDASINIZ ,NEDEN POLEMİKLERE GİRİYORSUNUZ.KUŞ HAZIR OLMAYA BİLİR.BELKİ BİR SORUNU ÇIKMIŞTIR.YILLARDIR O KANDAN BİR KUŞ SEYREDİLMEK İSTENİYOR VE HERKES MERAK İÇİNDE GAYET NORMAL.BEN BİLE MERAK ETTİM DOĞRUSUNU İSTERSENİZ.BU KADAR BEKLENEN KUŞ KARDA,RÜZGARDA,KALDIRILIRMI.KUŞU KİM NASIL GÖRÜRSE O ŞEKİLDE DEĞERLENDİRECEK SONUÇTA.TAM PERFORMANS OLMADAN NEDEN KALDIRSINLAR YADA HAVA ŞARTLARI UYGUN OLMADAN.

İKİNCİSİ EVET BURASI BİR REKLAM PANOSU.KİM NE DERSE DESİN.BEN 20 YIL ANKARADA YAŞAYAN BİRİ OLARAK BAZI USTALARIN KUŞLARINI VE KALİTESİNİ BURADAN DUYDUM.BUDA NORMAL BİRŞEY ÇÜNKÜ BURASI BİR PAYLAŞIM ALANI.

VE TARTIŞMA KUŞ SATMAYA ALMAYA KADAR GİTMİŞ.EVET BU HOBİYİ YAPIPTA KUŞ ALMAYAN YADA SATMAYAN VARMI?EĞER BİR İNSAN YAPTIĞI HOBİDEN PARADA KAZANIYORSA NE MUTLU ONA.

ESKİ USTALAR KUŞ SATMAZDI GİBİ POLEMİKLERDE OLUYOR,AMA BENCE YANLIŞ.EMEK VERİLEN HER ŞEYE BİR DEĞER BİÇİLİR.

YENİ KUŞÇULARA,
KUŞÇULUK CAMİASINA ÖRNEK OLMAK İSTİYORSAK BU TARZ POLEMİKLERİ BURADA YAŞAMAMAMIZ GEREKİYOR BENCE.

BU KONUDA HADDİM OLMAYARAK YORUM YAZIYORUM;

SAYGILAR SUNUYORUM....

Hüseyin Bey güzel yazınız için öncelikle teşekkürler.
Bakn konuya pek fazla müdahil olmak istemiyoruz aslında farkındasınızdır.
Şahsımıza ve bunca emek verdigimiz sitemiz hakkında ileri geri konuşmalara cevap vermek dışında.
Kuş satma olayına gelince kuş satanı hiçkimse ayıplamaz gayet normal.
Ama satmıyorum,asla,kesinlikle deyipte satanlara bir cevaptı o print screen.
Kuşu bende bekliyorum 2 yıldır uçarsa bende izlemek isterim siz gibi tabi davet ederlerse bu olanlardan sonra.
Ama randevuya uyulmamış derken benden mi,uçurandan mı bahsediyorsunuz
Kuşların oyun stilini merak eden çok kişi var sitede yinede çekip koyarlarsa videosunu çok kişi yıllardır nerakını gidermiş olacak.

kürşat 66

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
kürşat uslu
Meslek
sanayici
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
sayın hüseyin TURAN abi sana çok teşekkür ederim tarafsız ve düzgün yazından dolayı bravo.adamlar kuş uçuralım gelin demiş ama hava şartları o gün müsait olmamış,bunu abartmanın manası bence yok inşallah müsait zamanda çekerler burdan seyrederiz,kuş satarlarsa satsınlar kimene adam bakımını yapıyo yemini veriyo eziyetini çekiyo kendi bilir herkez.burda biraz hafiften bi kıskançlıkmı var acaba herkez kuş satışına karşı gibi gözüküyo ama ,herkez kuş satıyo doğrusu bunu pek anlayamadım.şimdi adıyamanlı orhan 02 çok seviyesiz konuşmuş adamlar diyoki:winkytongue:olis dursun mesela hastaneye gelmiş tanıştık bana yalvardı çok ısrar etti bende kendine hediye ettim diyo,zaten orhan 02 de parasız aldığını yazısında söylüyo.be kardeşim madem adam sana hediye etmiş neden adama birsürü çamur atıyosun ,hakaret ediyosun .şahsen ben dursun beyi ve şafak beyi burdan tanıdım ama adam selamsız hiç siteye girmemiş bakın görün.ne paylaşılmıyor burda millet şair olmuş şiirler yazılmış.hayretler içinde okuyorum acaba yüzyüze gelseler bu cümleleri kuracak adam olmaz her halde öyle düşünüyorum.arkadaş sizde bir an önce video çekimini yapın ve lütfen şurda yayınlayın ,küsmeyin darılmayın daha sonra küçükler büyüklerden özür diler,büyüklerde affeder olur biter.saygılar

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
Yüz yüze gelince söylenmeyecek kelimeleri arkamdan konuştukları için, küçüklerin değil büyüklerin özür dilemesi lağzım, küçüklük yaptıkları için.

ertan ates

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ertan ates
Meslek
kuşcu
İkametgah
Kırıkkale
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
herkeze iyi akşamlar,evet artık bu konu herkezi ve beni çok gerdi.istemeden de olsa bize kırılan arkadaşlar oldu ama niyetimiz kırmak üzmek değil.bundan sonra şu kararı aldım karşılıklı polemik yaratmadan isim hedef göstermeden bana duyulan saygı kadar ,bende karşıdakine davranacam.gelelim öbür konuya ömer e söyledim beni tanır söz verdik ölmezsek bi kaza bela olmazsa kısmet olursa gereğini yapacam kuşu çekecez bu söz beni bağlar.sorusu olana cevap verebilirim.selametle kalın.

brtysl

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Berat YEŞİL
Meslek
doktor
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
kürşat 66' Alıntı:
sayın hüseyin TURAN abi sana çok teşekkür ederim tarafsız ve düzgün yazından dolayı bravo.adamlar kuş uçuralım gelin demiş ama hava şartları o gün müsait olmamış,bunu abartmanın manası bence yok inşallah müsait zamanda çekerler burdan seyrederiz,kuş satarlarsa satsınlar kimene adam bakımını yapıyo yemini veriyo eziyetini çekiyo kendi bilir herkez.burda biraz hafiften bi kıskançlıkmı var acaba herkez kuş satışına karşı gibi gözüküyo ama ,herkez kuş satıyo doğrusu bunu pek anlayamadım.şimdi adıyamanlı orhan 02 çok seviyesiz konuşmuş adamlar diyoki:winkytongue:olis dursun mesela hastaneye gelmiş tanıştık bana yalvardı çok ısrar etti bende kendine hediye ettim diyo,zaten orhan 02 de parasız aldığını yazısında söylüyo.be kardeşim madem adam sana hediye etmiş neden adama birsürü çamur atıyosun ,hakaret ediyosun .şahsen ben dursun beyi ve şafak beyi burdan tanıdım ama adam selamsız hiç siteye girmemiş bakın görün.ne paylaşılmıyor burda millet şair olmuş şiirler yazılmış.hayretler içinde okuyorum acaba yüzyüze gelseler bu cümleleri kuracak adam olmaz her halde öyle düşünüyorum.arkadaş sizde bir an önce video çekimini yapın ve lütfen şurda yayınlayın ,küsmeyin darılmayın daha sonra küçükler büyüklerden özür diler,büyüklerde affeder olur biter.saygılar
abicim yemini veriyo eziyetini çekiyo tabi satcak vs gibi laflar etmişsin de kaçırıyosun bizim dedigimiz noktayı.kuş satmaya karsı degilim ben.ama kuşu sadece para için besleyenlere karsıyım.çünkü bu adamlar kuşu sevmiyor sadece para kazanma aracı olarak goruyorlar.bu sitede yönetimde olan olmayan biçok kişi bu işi tamamen kuşlara gonül verdigi için yapıyorlar ben eminimki şu an biçogundan kuş istesem para talep etmeden gonderirler ellerinde varsa.isim de verebilirim mesela aykut karabulut abim hüseyin başoğlan abim ve aklıma şu an gelmeyen biçok kişi.kuşçu polis dursun diyip duruyorsunuz.ben kuşçuluga baslamadan once ona mesaj attım kuşlardan iyi anlamadıgımı ve bana yardımcı olmasını istedigimi söyledim.mutlaka cevap vermesini bekledigimi ve ona göre hareket etcegimi soyledim.o zamanlar kuş besleyen kimseyi tanımıyordum Ankara'da kuş satılan yerlerden de haberim yoktu.sonradan anladımki ben bu adama abicim parası neyse verriz lafını kullanmadıgım için bana dönüş yapmadı.bu çok ayıp bişey bence.parasız bişey istemedim ki zaten ama para lafını kullanmadıgım için adam yerine koyulmadım galiba.yem veriyo tabi satcak gibi laflar saçmalık ve hikaye inanın.bırakın da kuşlar gibi kuşçuluk da saf ve temiz kalsın.
Saygılarımla...

esesli67

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ibrahim yılmaz
Meslek
memur
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
şafak bey demişsiniz ki
''eski şehirli arkadaşım karacı süleyman abiyi nekadar tanır yaşına göre''
süleyman abi(allah rahmet eylesin çok sevdiğim bi insanın yakın dostudur. hakkında bilmem gereken herşeyi bildiğimi düşünüyorum. yaş konusuna gelince doğru söylenmeyip istenilen tarafa çekildikten sonra yaşın önemi yoktur. ayrıca Thomas Edison ampulü icat etti. yaşım müsait değil ama biliyorum. Alexander FLEMING penisilini buldu, Türkiye Cumhuriyet'inin ilk anayasası 1921 anayasasıdır. yaşım müsait değil ama biliyorum. demekki doğru kaynağa ulaşırsan doğruyu öğrenebilirsin....
yine demişsinizki ;
''zabıta kemal abinin sattığı kuşların bu kuşlarla ne alakası var ...''
size soruyorum zabıta kemal (rahmetlik saim ustanın kuşları olarak) kuş sattımı satmadımı?
yine demişsinizki;
''acaba kendi reklamını yapmak içinmi adres veriyor''
beyefendi kusura bakmayında ben ne kendimle alakalı birşey yazdım buraya ne kuşlarımla. vereceğim adreside burada ulu orta yazmayacaktım. o dediğim kişi allah selamet versin kuş satan bi tücaar falan değil. gitsenizde alamazsınız zaten. selamla, hatırla kuş gönderir. eskilerin birçoğuda tanır... ayrıca benimle uzaktan yakından alakası olan biri değil. sizin tabirinizle cebime 5 kuruş girmeyecek korkmayın...

selçuk(pehlivan) abi '''Bir şey biliyorsan söyle ilham alsınlar. Bilmiyorsan sus adam sansınlar !!!'' bu sözlerini beğenmemek elde değil. selamlar...

hüseyin turan bey selamlar. demişsinizki ''KUŞ HAZIR OLMAYA BİLİR.BELKİ BİR SORUNU ÇIKMIŞTIR.YILLARDIR O KANDAN BİR KUŞ SEYREDİLMEK İSTENİYOR VE HERKES MERAK İÇİNDE GAYET NORMAL.BEN BİLE MERAK ETTİM DOĞRUSUNU İSTERSENİZ.BU KADAR BEKLENEN KUŞ KARDA,RÜZGARDA,KALDIRILIRMI.KUŞU KİM NASIL GÖRÜRSE O ŞEKİLDE DEĞERLENDİRECEK SONUÇTA.TAM PERFORMANS OLMADAN NEDEN KALDIRSINLAR YADA HAVA ŞARTLARI UYGUN OLMADAN.''
size soruyorum bugüne kadar en fazla kuşlarınızı kaç sene kapalı tuttunuz? usta adamın kapısında hazır kuşu herzaman olur diye düşünüyorum. bir kümeste %10 dan daha az oranda havada kuş varsa o kümes sorgulanmalıdır bence. kuşun sorunu çıkabilir dediğiniz gibi ama okadar kuştan 1 tane mi var oynayan? 40 sene uygun hava olmadı, yer müsait değildi, uçurum hatası vardı, falancada oynayan kuşun birtarafı bunlardandı,(neden 2 tarafı değil?) hastaydı, atmaca kaptı, öldü falan filanla geçmiş. o kandan değil belki ama o kana yakın kuşlar uçtu ama bunun uçtugu yer ankara değildi... kuş alıp satma konusuna gelince kuş satar veya satmaz herkes kendinden sorumlu. ama milleti kandırarak uçurmadan masallarla satılıp birilerinin zamanı ve emeği boşa harctılıp, zevkiyle oynanıyorsa bırakında böyle basit insana söyleyecek iki lafımız olsun. yoksa dürüst olduktan sonra, kuşu uçurup verdikten sonra o alanla satan arası bi durumdur...

AYRICA ŞUNU VURGULAYA VURGULAYA SÖYLÜYORUM YENİ YENİ ÜYELER KAYIT OLMAYA BAŞLADI. sayın kürşat uslu bey siteye bukadar kısa zaman önce üye olup şafak ve dursun beyide bukadar zamanda tanıyıp savunma moduna geçmişsiniz. sizi canı gönülden kutluyorum... orhan bey dursun abiden kuş almış.(bir şekilde) adam memnun olmadığını belirtti diye topa tutmanın manası varmı? demokratik ortamlarda herkes düşüncelerini söyleyebilmeli diye düşünüyorum. haklı olma ihtimali yokmu orhan beyin? yanlış anlaşılmasın haklı demiyorum. bir şüphelinin suçu kesinleşmeden suçlu gibi davranamazsınız...

berat kardeşim seni canı gönülden kutluyorum düşüncelerin için...

ankaralısalih06

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Salih OZTÜRK
Meslek
asker
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
ömer kardeşim valla ben birşey anlamadım. sana sorduğum sorunun cevabını hala tam olarak alamadım. bu ''saklı kalmış güzellikleri'' seyredecekmiyiz, seyredemeyecekmiyiz ? gerçi bu kadar yazılandan sonra benim içinbir önemi de kalmadı. okuduğum kadarıyla sabırlı insansın. videoya koyduğum beyazın yavrularını getirdim, onları seyredersin :haha:. kardeşim, benim orada uçan bozdumanlı erkeği selçuk abi hafiften kaldırmaya başladı. allah nasip ederse onu da izleriz artık. ayrıca rahmetli saim ustanın cigara arkadaşı ünal amca (ünal karakoç) ile de röportaj yaparsak o zaman kimde saim usata kuşlarının olduğunu ondan dinlersin. kendisinin bir sözü; ''rahmetli öleli 40 yıl oldu. şimdinin 50 li yaşlarında olanlar o zamanlar 10 yaşındaydı. nasıl olurda çocuk yaşta ele geçirip 40 yıl beslerler. bunlar hiç mi askere gitmedi.'' kendine iyi bak kardeşim.

ankaralısalih06

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Salih OZTÜRK
Meslek
asker
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
kardeşim unutmadan; ''rahmetlinin kuşlarında ne takka ne perçem ne akkuyruk ne de ayna olurdu. ne çok uzaktan atar, ne de uzun giderlerdi. zaten o zamanlarda uzun giden kuş ta yoktu. boyun çevresi mürekkepli kara dumanlıkirliler, dumanlılar ve araplar haricinde başka renkten kuşu da yoktu.'' ünal amcanın sözleridir. sana anlatılan ve gösterilen kuşlara bu özellikler üzerinden bak ama ben yine de iddia ediyorum ki o nesil bitti. birkaç güne kadar da rahmetli gölbaşılı ömer amcanın kuşları diye piyasaya bozlar düşerse şaşırma..

dersun şanverir

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
dursun şanverir
Meslek
emekli emniyet mensubu
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
S.A ARKADAŞLAR

Şahsım her kuşcudan daha meraklı ben mesene ile cevap yazmıyorum uğraşamıyorum telefonlara bile doğru dürust
tanımadığım kişilere çok bakmıyorum bu büyüklükle alakalı değil kişi lerden bıktım hic bir kuş cunun kuşunu kötülemem kimseyle işim olmaz belirli dost larım var iyisiyle kütüsüyle onlar bana ben onlara katlanıyorum
katlanıyorlar kolay kolay hakarete matap olmasam haksızlığa uğramasam ağzımı bazmam ama ınsancıklar
cileden cıkartıyorlar çomur atıyorlar .ARKADAŞLAR BENDE HATIR IÇİN KONUŞTUM VE CEKİMLER OLDU

BU YORUMLARI KONUŞMALARI SİTEDEKİ ARKADAŞLARIM VE BANA AYİT BÖLÜMLER REPORTAJ LARIM OLMASA
SİTTEDE BÖLÜMLERİ KONTROL İÇİM GİRİP ATILAN İFTİRALARA CEVAP YAZIYORUM BU DA BENİM HAKKIM KİMİN SAHSINA KUŞLARINA HAKARET ETTİM KİMİ KANDIRDIM EL İNSAF HER KUŞCU KUŞUNDAN SORUMLUDUR
BENCE BANA KİM NE DİLERSE ALLAH C.C ONA İKİ KATINI VERSİN BIKTIYSANIZ SİTE YONETİMİNE SÖYLEYİN
REPORTAJLARIMI BÖLÜMDEKİ KUŞLARIMI KALDIRSINLAR BENDE BU KUŞCU OLMAYAN KUŞCULARDAN BIKTIM
HERKES HADDINI HUDUDUNU BILSIN BIRBIRINE NASIL HITAP EDILMESI GEREKTIGINI AGZINDAN CIKANI BILSIN BUGUN INSANI OVERLER YARINDA SÖVERLER HATIR GÖNUL BILMEZLER dursun.

ALLAHA EMANET OLUN

dersun şanverir

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
dursun şanverir
Meslek
emekli emniyet mensubu
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
selamlar ben ertan ates şu an dursun abinin yanındayım ve bu meseleyi konuşuyoruz.bakın site yönetimindeki arkadaşlar dursun abi bana ısrarla şu çekim işini söylüyo biz sözümüzü verdikmi verdik yukarıda yazdığım yazıda bu söz bana ait dedim ama bişey rica ediyorum lütfen beni cepe alarak yazı yazmayın eleştirmeyinbeni tanımazsınız ama benim iyi tanıdığım ve çok değer verdiğim bir kaç arkadaş var.bu sebepten dolayı rica ediyorum bakınşu lafımı. reklam kabul etmezseniz inanın bana seyrederken kuşu parmağınızı ısıracaksınız tüyleriniz diken diken olacak abartmıyorum dediğim gibi ömer gelecek sadece kendisine telefonda söyledim mazeretimi.selametle kalın.ertan ates