Neler Yeni

SAKARYA dan BURSA OYNARLARI 2

[email protected]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
TÜRKER ÖDEN
Meslek
GÜVENLİK
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Diğer Irklarım
KARABAŞ BURSA OYNAR AKKANAT AKKUYRUK
BU BAŞLIKTA ; 1. SAYFADA RESİMLERİ OLAN ''HASAN KARABULUT'UN BURSA OYNARLARI * GERÇEK OYNARDIR.*

HAKİKİDİR.KIRMA DA DEĞİLDİR.DEĞERLİDİR.

03DENİZ VE SEV -SENİ-SEVENİ RUMUZLARI DA AFYONDAN AYNI KİŞİYE AİTTİR.SOYTARIDIR..!

03deniz

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
MUSTAFA SARA
Meslek
Polisomnografi Teknisyeni
İkametgah
Afyon
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
Diğer Irklarım
BURSA OYNAR, MÜLAKAT
[email protected]' Alıntı:
BU BAŞLIKTA ; 1. SAYFADA RESİMLERİ OLAN ''HASAN KARABULUT'UN BURSA OYNARLARI * GERÇEK OYNARDIR.*

HAKİKİDİR.KIRMA DA DEĞİLDİR.DEĞERLİDİR.

03DENİZ VE SEV -SENİ-SEVENİ RUMUZLARI DA AFYONDAN AYNI KİŞİYE AİTTİR.SOYTARIDIR..!
SOYTARI SENİN BABANDIR BU BİR , SEV -SENİ-SEVENİ BENİM KUZENİMDİR BU İKİ , SENİN BENİMLE NE ALIP VEREMEDİĞİN VAR AFYONLULAR SANA NE YAPTI KUYRUK ACIN NEDİR BU ÜÇ, BİRDE ÖZELDEN TELİNİ YAZDA BİR GÖRÜŞELİM...

[email protected]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
TÜRKER ÖDEN
Meslek
GÜVENLİK
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Diğer Irklarım
03deniz' Alıntı:
hasan karabulut' Alıntı:
afyondaki çakma oynarcılar siz buraya herangi bişey yazmayın artık biliyorum zorunuza gitti ama işte öyle malesef birdaha benim buraya afyondan kimse birşey yazmasın sadece gerçek oynarcılara kapım açıktır.
sen kimsinde böyle birşey yazmaya cüret edebiliyorsun kurallara uyduğu sürece bu sitede kimse kimseyi kısıtlayamaz illa benim edebimi bozmam için zorluyorsun kimin zoruna gittiği sizin yazılarınızdan daha iyi anlaşıyor galiba elinizde satılacak kuşlarınız var ve kendinize piyasa yammak için kapasitenizi aşan işler peşindesiniz oynar ırkını biraz araştırsanız afyonkarahisar'da uzun yıllardır oynar beslenildiğini sizin yaşınız kadar oynar besleyen abilerimize ''çakma oynarcı ''gibi saygısızca ve biliçsizce söz sarfetmezdiniz aslında siz ve sizingibiler kaile alınacak kişiliğe sahip değilsiniz ama illa polemik yaratıp kendinizin ne mal olduğunuz ortaya koymak zorundasınız galiba.... ne değim sizi gerçek oynarlarınızla baş başa bırakıyor...

tüm kuşcular org üyelerine saygılar diliyorum.....

(daha dün oynar beslemeye başlıyanlar bu gün ahkam kesmeye başlıyor allah sonumuzu hayır eylesin...)
Hasan Karabulut' u tanımam .Sakaryalının kuşları harikulade .boş atıp -tutmayın . herhangibir bilgiye de sahip değilsiniz.varsa oynarlarınız başlık açın ve sergileyin. sağa sola saldırmayın.kendinize de soytarı dedirtmeyin..
DAHA ÖNCE UYARI DA ALDINIZ .UNUTMAYIN .BİLGİNİZ DAHİLİNDE KATILIMDA BULUNUN..

[email protected]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
TÜRKER ÖDEN
Meslek
GÜVENLİK
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Diğer Irklarım
DEĞERLİ KARDEŞLERİM ; BURSA OYNARI HAKKINDA GÜZEL BİLGİLER EDİNECEĞİNİZ BİR BAŞLIK LİNKİ VEREYİM.okuyun,bilgilenin,öğrenin,değerlendirmeler yapın ,fakat öğrenmeye açık olun.

bursa-oynar-guvercinleri/oynar-nasil-olur-t3050.html

daha bilgili kişilere sorun ,araştırın ..ama sabit fikirli olmayın lütfen.!