Neler Yeni

saim ustanın damarları noldu ve şimdi kimlerde var?

ANKARALI AYHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
AYHAN GÜNGÖR
Meslek
TİCARET
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
KİM DEMİŞ BÜYÜK HARFLERLE YAZMAK KABALIK DİYE ANLAMADIM.

kazimcankurt

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Kazım CANKURT
Meslek
Özel Güvenlik
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Birşey ima etmeniz güzel fakat yazım kuralları içersinde yazsak daha iyi olur AYHAN GÜNGÖR'Bey karşımızdaki arkadaşların düşüncesi farklı olabilir yani siz büyüklerimiz bize yön gösterecek umarım yanlışımız olmaz saygılarımla biraz daha dikkatli olmamız lazım...

KaRaCaKMaKLi

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ÖzGüR aFaCaN
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
ANKARALI AYHAN' Alıntı:
KİM DEMİŞ BÜYÜK HARFLERLE YAZMAK KABALIK DİYE ANLAMADIM.
Güvercin ucurmanın beslemenın bir usulu adabı oldugu gibi internette yazışmanında bir adabı vardır abi, kabalık ettıysem özür dilerim ama büyük harfle yazmak karşındakine bağırmak anlamına gelebilir internette...

A

Anonymous

s.a arkadaşlar ben sohbete kocaeliden katııyorum şimdi burda konumuz yazı karekteri değil ankaranın güzel kuşları olmalı diye düşünüyorum ayhan beyin yazma şekline bakılırsa ya sinirlenmiş yada dikkat cekmek için yazmış olabilir saygı göstermek gerek önemli olan birierini bir konuda uyarırken saygı cercevesinde olması tüm kuşcu arkadaşlara hayırlı günler dilerim allah sağlık mutluluk versin.

Ömer ÖZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer ÖZKURT
Meslek
Kamu Personeli
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
evet saim ustanın damarına geri dönelim lütfen.

Ömer ÖZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer ÖZKURT
Meslek
Kamu Personeli
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
kimde varmış bu saim ustanın damarı çıkarsın da piyasaya görelim.öyle her dumanlı sinekli olan kuş onun damarından anlamına geliyor.konuşuyorsunuz ama açıklayın nerden gelmiş nerden almış kuşu bu güne kadar soyunu bozmamışmı bu şahıs?

KaRaCaKMaKLi

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ÖzGüR aFaCaN
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
Ömer ÖZKURT' Alıntı:
kimde varmış bu saim ustanın damarı çıkarsın da piyasaya görelim.öyle her dumanlı sinekli olan kuş onun damarından anlamına geliyor.konuşuyorsunuz ama açıklayın nerden gelmiş nerden almış kuşu bu güne kadar soyunu bozmamışmı bu şahıs?

Ewet bende Cok merak ettim...

ANKARALI AYHAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
AYHAN GÜNGÖR
Meslek
TİCARET
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
oda bırakında bende kalsın adam kimseyi sokmuyor kümese ne yapayım var olduyunu bilin onu söyleyeyim yakında onlarda ucuracam inşalah bir cift ozaman varmı yokmu görün millet salıyor yok diye var pek yakında [ANKARADA]

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
ANKARALI AYHAN' Alıntı:
oda bırakında bende kalsın adam kimseyi sokmuyor kümese ne yapayım var olduyunu bilin onu söyleyeyim yakında onlarda ucuracam inşalah bir cift ozaman varmı yokmu görün millet salıyor yok diye var pek yakında [ANKARADA]

Eh bekleyelim ve görelim madem inşallah bu vaaatda boş çıkmaz ben muğladayım ama gerçekten çok merak ettim gelir bakarım Ankara'da bu kuşlara.

A

Anonymous

s.a arkadaşlar bahsedildiği gibi bu kuşlar ankara ve cevresinde kuşcu büyüklerimizde olduğu söylenmekdedir ama

işin aslı öyle değil benim 3 aylık bir araştırmam oldu gerek netden gerekse bire bir görüşmelerden sonuc olarak öğrendiğim şu oldu saim ağanın damarını ankarada bir abide bulmak ve görmek nasip oldu arkadaşlar ayhan abininde dediği gibi kuşların sahibi abi kuşları kimseye göstermiyor bizide ayhan abinin yardımıyla kabuletti kuşları gördüğümde gercekden etkilendim ve gurur duydum kendisiyle uzun uzun sohbet ettikden sonra bu kuşlardan kimde olduğunu sordum ben burda isim vermek istemiyorum fakat kuşların kırıkları bile ankara kupasını 2 kez kaldırmış özlerine gelince parayla almak mümkün değil isteyen yada merakeden arkadaşlar var ise sizlere özlerinin resimlerini gösterebilirim buradan sayın ayhan güngörene de misafir perverliğinden ve bana göstermiş olduğu ilgiden dolayı teşşekkürler.

saygılar tuncay cakmak
kocaeli körfez
MSN [email protected]

KaRaCaKMaKLi

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ÖzGüR aFaCaN
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
resımlerı paylasırsanız sevınırım...

Ömer ÖZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer ÖZKURT
Meslek
Kamu Personeli
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
tunç bey görebilirmiyiz resimlerini?

gecko

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hakan adak
Meslek
kasiyer
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
resimlerini merak ettim

Ömer ÖZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer ÖZKURT
Meslek
Kamu Personeli
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
tunc_54' Alıntı:
s.a arkadaşlar resimleri msn den gönderebilirim saygılar

MSN [email protected]
niye msn den gönderiyorsunuz anlamadım yayınlayın buradan da görelim hepimiz.
Tartışalım o kuşlara benziyorlarmı?seceresini tam olarak anlatın kuşların.

Tahir Kemal Bozoglu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Tahir Kemal BOZOGLU
Meslek
~ Turist ~
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
S.A Beyler.....

Anlasilan bu Seref amca ile Saim ustanin kuslarina millet bayaga merak saldi,eger elinde olupta videosu olan varsa veya kuslara ait harbiden fotosu olan varsa göndersin yoksa bu is bana biraz fis gibi geliyor,tamam gecmiste oynamis olabilir hakikatende kuslar göstermistir kendilerini ama suan hali hazida o kimselerin kuslarindan daha iyi kuslar oldugunu hepimiz biliyoruz ve isteyen istedigi zaman gidip seyredebiliyor benim anlamadigim bazi arkadaslarimizin kendilerini bu kadar kasiyor olmasi,bence hic gerek yok varsa elinde konus yoksa elalemin bezini carsaf yapmayin kendinize.Sayet elinde düzgün atari olan kus varsa birinizin,ALLAH nasip ederse hafta sonu ankaradayim duruma göre pazartesi,sali`da kalabilirim bana simdilik hotmail adresimden ulasip zaman ve yer söylerseler görüsebiliriz,tr ye geldigimde cep numaramida yazarim haberlesiriz ins.

Birde unutmadan sunu söyliyeyim aramizda bu ise gönül vermis ,yeni baslamis genc yetenekler var kafalari eskide kalmasin sunu bilsinler.

CIRAK USTAYI GECMEZSE MESLEK ÖLÜRMÜS

Hepinize sevgi ve saygilarimla....

Tahir Kemal Bozoglu[bugulu][isikli][/isikli][/bugulu]

A

Anonymous

s.a arkadaşlar resimleri msn den göstermemdeki sebep resimleri oraya nasıl göndereceğimi bilmiyorum bilgisayarla haşır neşir değilim ama bir denemekde fayda var arkadaşlar ben bu kuşlardan bir çift aldım biri öz olmak kaydıyla erkeği özlerden dişiside kırıklarından erkeği dumanlı kirli takalı yani arka tepe ankarada dumanlı kirli diyorlar burda kocaelide ismi farklı dişiside boz dumanlı dişisi yine özlerden cıkma gecen sene kupa almış kuşun soyundandır
arkadaşlar resmi ekleyemiyorum daha doğrusu beceremiyorum yardımcı olursanız sizlerle resimleri paylaşmak ve kuşlar hakkında bilgi vermek isterim

saygılar

A

Anonymous

arkadaşlar bu kuşların özlerinde göğüs bölümünde tek bir beyaz tüy bulunmakdadır bazılarında ise gizli olarak kanat aralarında mevcutdur kuşlar hakkında kemal ağayla uzun uzun konuştum konu hakkında bilgi sahibi olmak isteyen arkadaşlara yardımcı olmak isterim

msn [email protected]

SAYGILAR