Neler Yeni

Saim Ustanın Damarları Hakkındaki Konuşmalar Polis Dursun

sarıkır4141

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
emre kalender
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
abi videosunu izledin kuş çatıya yaptığı ilk oyunu ve kanatları son teleğinde olan bü kuş o kuş yere yaklaşık 20 -30 santime giriyodu o zaman şuan önden oynamaya başladı ve yuvanın kapısına oynuyo kaç saat uçuyo dersen 2 saat tek başına uçar bisde oyunlu kuşlar zaten tek uçarlar ayrıca kuşun uçucağı yerde binalar var ewet ama önemli olan öyle bir yerde kuş uçurup izletmektir kuşu iyi terbiye etmek lasımdır o kuşu sen beğenmosun beğenmek zorundada değilsin zaten o kuşu kuşçular heyeti yarışmalara sokmak istedi abi bana kendi kuşumu övüyosun diceksin şimdi ama sen anlamıyosun herelde sana dediğim tek şey bı konuyu kapatıcak olan sensin insanları inandırıcak birşey göster dedim video koymuyorum dedin bari resim koy kuşlarını görmek istiyorum
kuşuda terbiye etmesini biliceksinki öyle geniş alanlara ihtiyaç duymucaksın kuş dediğin kalktığı yere inmelidir yüksek apartmanlar bisde sorun değildir kuş kalktığı yere iner buda yetiştirmenin incelikleridir kuşu uçurucam diyosan o kuş heryerde uçar ama tekrar söylüyorum abi burda birbirimizin kuşundan bahsetmeye gerek yok bizi bir şekilde inandır bu konuya yada bu konuya açıklık getir
teşekkürler

dersun şanverir

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
dursun şanverir
Meslek
emekli emniyet mensubu
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
CANIM BOZOĞLU

ÇOK ÇOK TEŞEKÜR EDERİM Karşılıklı görüşmesini beceremiyorum imel bile beceremiyorum

karşılıklı bir görüşsek arzu ederim ALLAHA EMANET OL dursun

dersun şanverir

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
dursun şanverir
Meslek
emekli emniyet mensubu
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
SARKIR 4141

EVLAT sana karşılıklı uçuralım dedim sesin cıkmadı daha konuyu irdeleme yazdıdım

yazıları iyi okumuyorsun herhalde senin derdin ne OĞUL BABAYA SORAR BABA BİR

DELİ TUTTUM BABA BIRAK OĞUL GİTSİN DER OĞUL DER GİTMİYOR BABA DER GEREĞİNİ

YAP YA EVLAT DEDİN MUŞUR OLMAKSA OLDUN DERDİN NE GEL SANA KUŞ SALAYIM

dursun

sarıkır4141

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
emre kalender
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
abi gel bende sana salayım sadece salmaklada kalmas bide izletirim istersen bu konuya açıklık getiremicen belli benim istediğim konuya açıklık getirmendi yoksa beni çokta ilgilendirmioyo senin kuşların en iyi kuşta kendi kümesimdeki kuş senin dediğn gibi bu konuyu ben burda noktalıyom ayrıca sana helal olsun bu yaşta bilgisayar başında benim gibi bir gence laf yetiştiriyon tebrik ederim bizim meşhur olmayada merağımıs yok zaten bisim kuşlarımızı bilen bilyor yuvamız herkese açıktır herkesin yuvasıda bize açıktır (tabi bizi bilenler için diyorum) hem bide 1 minare gitsin 10 milyar veririm demişsin yazın sana 1deil 2 minare giden kuş izleticem nasip olursa o zaman seni davet edicem izleticem kuşumu ALLAH NASİP EDERSE TABİ ALLAH İZİN VERİRSE BU KADAR DİYORUM Bİ KUŞUNU GÖREMEDİM ONA YANIYORUM İİ DOBRA KOUŞAN BİRİSİN AMA DOBRA OLMAK SADECE LAFTA OLMAS İCRAATLA OLUR
eğer kırıcı birşey dediysem özür dilerim ben konuyu burda kapatıyorum

dersun şanverir

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
dursun şanverir
Meslek
emekli emniyet mensubu
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
SARIKIR 4141 REİS EKO

Senin derdin kuşunun oyununu bu sitede yanlatmak istiyorsun bana yazdığım özel
meyilden anladım sana telefon et yardımcı oluyum benim siteye girememişsin
kuscu polıs dursun .com goguldan cıkar kuşların resimlerini görürsün ayrıca SAİM
USTA ROPARTAJ larının en alt vido benim kuşların resleri var birde ECO İsimli uyemiz
bu şiteye göndermiş oradadanda görebilirsin dursun

adrenailin

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
emre sefa
Meslek
teknik asistan
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
internet çıktı merlik bozuldu.. Kuşlar sanal alemde uçuyo artık!!!

Ömer ÖZKURT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ömer ÖZKURT
Meslek
Kamu Personeli
İkametgah
Diyarbakır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
sarıkır4141' Alıntı:
bari resim koy kuşlarını görmek istiyorum
teşekkürler
arkadaşım dursun beyin kuşlarını görmek istemişin.
sitemizde iyi araştırırsan 2 konuda resimleri var.ve bir konuda da kuşların yerde videosu var.

dersun şanverir

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
dursun şanverir
Meslek
emekli emniyet mensubu
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
SARIKIR 4141 REİS EKO

BENİM KUŞA İHTİYACIM YOK AMA senin paraya ıhtiyacın varsa ben lafımı yemem

eke yavruya kusmuş sa İZMİTte bir iki dostum var İSMİ ATTİLLADIR VE TUNCAY DIR

TELLEFON ET ADRESİNİ BİLDİR bu arkadaşlar seyir edip alsınlar onlara talimat verecem

benim vekillerimdir dursun

sarıkır4141

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
emre kalender
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
sağol be abi paraya ihtiyacım yok ALLAHA şükür ayrıca snn gibi bi kuşçuya paraylamı verices hediyemis olsun ama önce bir kuşu uçurıyım izletiyim sonra ALLAH nasip ederse hediye ederis meşhur olmayada olanada inanamyom zaten sen meşhur olmuşunda nolmuş sadece lafta konuşuyosun bu konu hakkında bir dahada sarıkır4141 ve reis eko diye bahsetmeyelim lütfen inanmıyorus diye laf gargarası yapmaya gerek yok burda bi kuş yüsünden etiket olunmas olunmamalı bisden yana sana kötü laf da bulundusak özür ama seninde yaptıkların ayıptı abi reisle özelden konuştukların sana yakışmayan şeyler bunlar konu burda kapansın

sarıkır4141

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
emre kalender
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
ALLAHA EMANET OL KENDNE İYİ BAK İNŞALLAH BİR DAHAKİ GÖRÜŞMEMİZ DAHA GÜSEL GEÇER KÖTÜ OLDUNUDA DÜŞÜNMÜYORUM BU BİR REKABETTİR BANA GÖRE HERKESİN KUŞU KENDİNE GÖRE İYİDİR BEN NOKTAYI KOYDUM ARTIK NE YASARSAN YAS SANAL KESMİYO BENİ GERÇEKLERİ YANSITMAK LASIM TEKRAR DEDİKLERİM İÇİN ÖZR

ARAPCI ŞAFAK

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Şafak YILANLI
Meslek
İşçi
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
şimdi kocaman aferin sizlere bizim gençliğimizede böylesi yakışır gençler şu yalan dünyada kalp kırmanın hiç ama hiç yeri yok gelelim hataya hatasız kul olmaz illaki hatalarımız
oluyor hataları hoş görüyle karşılamak kadar erdemli davranış yoktur gençler gelin ankaraya benimde misafirim olun dursun agbinizinde misafiri olursunuz kuşlarımızıda görürsünüz bizim vidoyla işimiz yok hazır kuş var dostumuz herkez degil gelir çayını içer yamagini yer hoşuna gidenide alır götürür ALLAHA EMANET OLUN ŞAFAK AGBİNİZ

Hasip

Yönetici
Site Genel Yöneticisi
Ad Soyad
Hasip Tosun
Meslek
Bilgisayar
İkametgah
Afyon
Yetiştirdiğim Irk
Adana
Diğer Irklarım
Hünkari
sarıkır4141' Alıntı:
abi gel bende sana salayım sadece salmaklada kalmas bide izletirim istersen bu konuya açıklık getiremicen belli benim istediğim konuya açıklık getirmendi yoksa beni çokta ilgilendirmioyo senin kuşların en iyi kuşta kendi kümesimdeki kuş senin dediğn gibi bu konuyu ben burda noktalıyom ayrıca sana helal olsun bu yaşta bilgisayar başında benim gibi bir gence laf yetiştiriyon tebrik ederim bizim meşhur olmayada merağımıs yok zaten bisim kuşlarımızı bilen bilyor yuvamız herkese açıktır herkesin yuvasıda bize açıktır (tabi bizi bilenler için diyorum) hem bide 1 minare gitsin 10 milyar veririm demişsin yazın sana 1deil 2 minare giden kuş izleticem nasip olursa o zaman seni davet edicem izleticem kuşumu ALLAH NASİP EDERSE TABİ ALLAH İZİN VERİRSE BU KADAR DİYORUM Bİ KUŞUNU GÖREMEDİM ONA YANIYORUM İİ DOBRA KOUŞAN BİRİSİN AMA DOBRA OLMAK SADECE LAFTA OLMAS İCRAATLA OLUR
eğer kırıcı birşey dediysem özür dilerim ben konuyu burda kapatıyorum
Sevgili arkadaşım sizin bilgisayarın klavyesinde sanırım "z" harfi yok. Kaç defa forumlarda veya özelden size uyarıda bulunmuştum. Türkçe yazım kurallarına uyunuz. Bir dahaki sefere ilk seferde olduğu gibi girişleriniz engellenecektir. Sistem bilgilerine göre bir kullanıcı adınız daha öncedende aynı davranışlarınızdan dolayı yasaklanmıştı. Son uyarımdır.
Bilginize.

dersun şanverir

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
dursun şanverir
Meslek
emekli emniyet mensubu
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
SAYIN HÜSEYİN BEY

Reportaj vidolarının bittiği aynı bölüme küşların resim ve vidosunu ekleyebilir

seniz daha uyğun olacağını düşünüyorum zira şahsımı telefon edip kuşları da

görmek istiyorlars selamlar kolay gelsin ALLAHA EMANET OL dursun

kuşcu sadi

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
sadi şentürk
Meslek
inşaat ustası
Yetiştirdiğim Irk
Seçiniz
KUŞCU SADİ SAMSUN SUPER OYUNKUŞLARI

slm öncelikle böylebir site kurtuhunuzdan dolayı size canigönulden tşk ediyorum sitemizi çok beheniyorum ve başarılarınızın devamını diliyorum özurdileyerek bir istiramda bulunmak istiyorum ben kuşcu sadi resimlerimi gönderdim yanlız resimlerim den [.dumanlı karanfilli kayıt alınmadıgı] dumanlı akkuyruk olarak yanlışlıkla 2 resim fazla gittigi yani fazlagelen iki resimim silinmesi [dumanlı karanfilli resimim işlenmesi] bunların halleterseniz çok sevinirim hayırlı calışmalar allaha emanet olun

selamiaksu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
selami aksu
Meslek
ardiyeci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
beyler polis dursunun kuşlarından seyrettik sarı beyaz 3-4 minare gidenlerinide keçiörendeki müstakil evinde seyreden etmiştir. küçükesattenda kuşlarını çaldılar şimdi kuş uçuruyorsun ertesi gün kümes gitmiş.

A

Anonymous

s.a tüm kuşcu abilerime kardeşlerime selam olsun yazmayayım diyorum dayanamıyorum arkadaşlar izmitde kimde kuş varr yaa ucan beyler haricden kimse gazel atmasın sarıkır 4141 hele sen yazdıklarımı iyi oku senin ucar oynar dediğin o ballılardan ismi lazım değil yeniköydeki abiden aldım ucurdum kuşlar iyi oynadı ama malesef hüsrann şimdi sen kuşu bana veren kişinin söylediklerini unut kuşlar yapışıyor yani gut konuyor izmitde kuş ucuran varsa
hodri meydan güzel kardeşim senin anlatdığın kuşlar sistemlidir kuş oynar alcağa gelir tabanlı tabansız 8...9 takla yapar fakat belirli bir süreden sonra şaşırıp yapışıyor şimdi kardeşim burda anlatıyor anlatsınlar ama adam gibi ank çok uzak izmite ama ben izmitdeyim akılı olun aklıl yazın şaşırmayın kuş izlemek isteyen varsa buyursun

gelsin yada benim kuşum oynuyor diyen varsa ben geleyim bırakın lafontenden secme yapmayı biz kimde ne kuşlar var iyi biliyoruz bana feriştah olsa izmitde oynayan kuş var demesin izmitde 3 kişide kuş oynar gerisinde boş oynar

tüm gercek kuşculara selam olsunn

SAYGILAR

sarıkır4141

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
emre kalender
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
tunc_54' Alıntı:
s.a tüm kuşcu abilerime kardeşlerime selam olsun yazmayayım diyorum dayanamıyorum arkadaşlar izmitde kimde kuş varr yaa ucan beyler haricden kimse gazel atmasın sarıkır 4141 hele sen yazdıklarımı iyi oku senin ucar oynar dediğin o ballılardan ismi lazım değil yeniköydeki abiden aldım ucurdum kuşlar iyi oynadı ama malesef hüsrann şimdi sen kuşu bana veren kişinin söylediklerini unut kuşlar yapışıyor yani gut konuyor izmitde kuş ucuran varsa
hodri meydan güzel kardeşim senin anlatdığın kuşlar sistemlidir kuş oynar alcağa gelir tabanlı tabansız 8...9 takla yapar fakat belirli bir süreden sonra şaşırıp yapışıyor şimdi kardeşim burda anlatıyor anlatsınlar ama adam gibi ank çok uzak izmite ama ben izmitdeyim akılı olun aklıl yazın şaşırmayın kuş izlemek isteyen varsa buyursun

gelsin yada benim kuşum oynuyor diyen varsa ben geleyim bırakın lafontenden secme yapmayı biz kimde ne kuşlar var iyi biliyoruz bana feriştah olsa izmitde oynayan kuş var demesin izmitde 3 kişide kuş oynar gerisinde boş oynar

tüm gercek kuşculara selam olsunn

sen güzel konuşuyonda senden bi icraat göremedik sen kimsin adın ne cismin ne soyun sopun nede sen böyle konuşuyonya adam gibi uçur kuşunu izlet ondan sonra millete ahkam kes tamammı eğer çokta kendine güveniyon madem uçur kuşunu idmana hazırlamaya başla izlicem bakalım nasıl kuşların var hele 3 kişi kuş uçuruyomuş kimmiş onlar söylede bilelim fahri babamı kim isim versene bana bi konuşuyon ama tırıbırıdan konuşuyon sen msn adresni versene sen bana bellil sen güvercin gibi havadan gidenlerdensin madem o kadar iyi kuşçusun biz niye adını duymadık senin akıllı olmaktan basediyosun akıllı olmak istiyosan sen ol tamammı bak işine şimdi benim kuşlarımı bilen biliyo uçur bi kuş sen ben daha iyisini uçurayım sana konuşuyon ama asıl sen civata kuşçusun uçur bi kuş bekliyom gelicem izlemeye
SAYGILAR

A

Anonymous

sarıkır 4141 sen azın dan cıkan kelimelere dikkat et soy sop mevsularını azına alırken dikkatli ol yaşını bilmiyorum ama azından cıkan kelimelere dikat et bu yazdıklarına bakılırsa yaşını almamış bir arkadaşa benziyorsun sen nerdesin izmitin neresindesin bir söyle bana bakalım önce ben seni bir ziyarete geleyim bir bakayım azından cıkanla
yüreğinde aynımı konuşuyor önce adam gibi konuş bak sana msn değil adres vereyim ama adam gibi konuş yazdıklarıa dikatet

[email protected]
al sana msn

sarıkır4141

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
emre kalender
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
bana dicene kendine bakya bi kuş muhabbeti yüzünden gelmişin bana laf sokuyon sorarım tabi kimsin nesin diye en doğal hakkımdır bana nasıl konuşuyon sen sarıkır4141 sen iyi oku felan ne buya kuşumu gördünmüde laf yapıon izlet bi kuş ondan sonra konuş bekliyom izmit erenlerdeyim gel bi konuşalım yaşımada bakarsan ben genç delikanlıyım yaşımı napıcan benim kaybedicek neyim varki sana adres vermekten korkıym gel abi erenlerdeyim yada okuluma gel yaşın büyük ama toplum ortasında konuşmasını bilemek lasım msn adresinide ekliyom yaşına göre konuş

ARAPCI ŞAFAK

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Şafak YILANLI
Meslek
İşçi
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Arkadaşlar sorarım sizlere biz nasıl bir gençlige kendimizi emanet ettik gençler yaptıgınız konuşma tarzını hiç begenmedin kuş dedigin nedir iki kanat bir kuyruk ama her zaman söyledigim bir sözüm var yine söylüyorum insanlara tonlaaarca para verseniz tanıyamazsınız ama bu mubarek hayvanlar varya insanların gerçek yüzünü ortaya çıkarıyor her ikinizede söylüyorum bir büyügünüz olarak bu tartışma burada bitecek gidip bir hemşeri olarak barışıp kardeş kardeş kuş besleyeceksiniz kuşa ihtiyacınız varsa benim kümesim ikinizede yeter kümes burada gelin dilediğinizi götürün yeterki dost kalın
özellikte tuncay ne olur bu tartışma burada bitsin ben çok üzülüyorum sende sarıkır adresim tuncayda var evimide biliyor dost olarak ne zaman isterseniz kapım açık
selami agbicigim dursun agbimin esattan çalınan kuşları uçurdugu kuşlardı damızlıkları yine aynı kuşlar arzu edersen buluşalım ihtiyara misafir oluruz uçanıda var damızlıgıda bizede içirecek çayıda var gerisi boş TÜM KUŞ SEVEN ARKADAŞLARIMA SELAM EDER HER KEZİN BAŞKASI İÇİN DEGİL KENDİSİ İÇİN KUŞ BESLEMESİNİ TAVSİYE EDERİM ALLAHA EMANET OLUN ŞAFAK