Neler Yeni

SABUNİ YAVRU-5 HAFTADIR UÇUYOR. (VİDEO)

Ertuğrul Yavuz Yıldırım

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ertuğrul Yavuz Yıldırım
Meslek
Özel
İkametgah
İstanbul-II (Anadolu)
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Selamlar,
M.TURAN' Alıntı:
Yer yokluğundan dolayı büyük fedakarlıklarla kuş uçuruyorsuz ve bundan dolayı da eleştirilerden rahatsız oluyorsunuz haklı olarak.
Takip ettiğim kadarı ile (diğer başlıklar altında) Şenol beyin koymuş olduğu videoları eleştiren yada sert imalarda bulunan arkadaşlar oluyor! (Gerçekleri saptırıp,doğruluk'tan dem vuran)
Üstte kopyaladığım Mustafa beyin yazısında da belirtildiği gibi yetiştiricinin ne koşullarda ve ne fedakarlıklarla bu işi yürütebildiği bundan sonra göz ardı edilmez Umarım
Sevgilerimle..

yunus81

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Yunus Turan
Meslek
kuş besleyicisi
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Merhaba Ertuğrul Bey;
Katkılarınız için sağolun. Çabanın değerini bilmek, çabaya değer vermek çok güzel.
Aslında eleştirilerden rahatsız olmuyorum. Tartışmalar fikirlerimizi yeniden değerlendirmemize neden oldukça güzel oluyor. Ancak ne yazık ki kör dövüşüne dönüşmesi an meselesi.
Umarım güzel tartışmalar yaşayabiliriz.
Selamlar.

Şenol

paşa kaya

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
paşa kaya
Meslek
gıda
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
özcan ben paşa kaya sen benim sabini yavruya bebe kuşu demişşin herhalde dilin sürtüştü kuşa yavru diyecekdin onun anası 3 yaşında şu an hazır benim kuşuma yorum yap yorum olacak daha olmamış de yokarıdan alıyorde saten bu kuşun ucuşunu cektigi gun 5 haftalık oda 35 gün yapar sence 35 günde kuş neyapar sen saten onu bilsen böylebir yorum yabman .sen bana yavru ucur ben sana 3 yaşında eke kuş ucuracagım birazcık yuregin varsa sanal ortamda insan rahat konuşur ama ucur diyince ses çıkmaz ,

yunus81

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Yunus Turan
Meslek
kuş besleyicisi
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
paşa kaya' Alıntı:
özcan ben paşa kaya sen benim sabini yavruya bebe kuşu demişşin herhalde dilin sürtüştü kuşa yavru diyecekdin onun anası 3 yaşında şu an hazır benim kuşuma yorum yap yorum olacak daha olmamış de yokarıdan alıyorde saten bu kuşun ucuşunu cektigi gun 5 haftalık oda 35 gün yapar sence 35 günde kuş neyapar sen saten onu bilsen böylebir yorum yabman .sen bana yavru ucur ben sana 3 yaşında eke kuş ucuracagım birazcık yuregin varsa sanal ortamda insan rahat konuşur ama ucur diyince ses çıkmaz ,
S.A.

Paşa Abi seni burada görmek çok güzel. Bunu sen herkesten iyi biliyorsun ama tekrar etmekte fayda var: Kuşlarının maşallahı var, çok iyi kuşlar. Emeğinin karşılığı diye düşünüyorum.
Selamlar.

Şenol

Gece Gözcüsü

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Abdullah AĞIR
Meslek
Bekci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
selamın aleyküm paşa abi nin kuşları benimde ilgimi cekiyor eğer dediğiniz gibi 5 haftalık yavru bu oyunu yapı yorsa sonunu görmeden belki söyleyeceklerim yanlış gele bilir ama bence 5 haftalık yavru icin süper bağlamalı bir fişek yerede bukuş geleceği belli videodan anladığım kadarı fişek ipgibi vede seri lastik gibi uzuyor yerdeki fiziklerine yakışan hareketler eğer mesajı okursanız sizinlede yakından tanışmak isterim

paşa kaya

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
paşa kaya
Meslek
gıda
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
SENOL BEY BEN HERZAMAN KUŞUMUN ARKASINDAYIM BEN KUŞU KENDİ AKLIMLA BESLİYORUM VEDE EMEK VERİYORUM BU ARKADAŞLARDA DAHA İYİSİ VARSA UCURSUNLAR GÖRELİM SANAL ORTAMDA BEN TAKİB EDİYORUM HERKEZ BİRİLERİNE LEKE ATIYOR DAHA İYİSİ VARSA KUŞ ÖGLE OLMAZ BÖYLE OLUR DEYİB UCURSUNLAR İYİYİ BİZ TAKDİR EDERİZ .AMA UCURSUNLAR ..SELAMLAR

paşa kaya

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
paşa kaya
Meslek
gıda
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
ABDULLA KARDEŞİM BENDE TANIŞMAK İSTERİM .SELAMLAR

savass

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
savas kocalak
Meslek
yönetici
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
çok sevgili özcan bey
öncelikle uslubunuz bir güvercin meraklısına yakışmadı sevgili şenol arkadaşımız eminimki emek harcamıştır lütfen emeğe saygı....
kuşlarını izlemesini tavsiye ettiğiniz kişiyi iyi tanıyorum astsubay ahmet derler kendisine ben ümraniye inkilap mahallesinde oturuyorum ve bahsettiğin kişinin kuşlarının inişine dikkat ettinmi hepsi konar ve sadece yavruluk zamanında oynar ama aksini iddia edersen hemen gelir seyrederim daha 1 ay önce bir arkadaşım (şeref bey kendisi vahit baş ın soylarında besler)kendisiyle yüz yüze kuş muhabetine girdi çok güzel kuşlarım var diyen ahmet beye kuşçuluk lafla olmaz uçur görelim dedi ama o herzamanki gibi çeşitli mazeretler üretti.
siz başkasının kuşlarını reklam yapmayın.. kendi emeğinizle kuş uçurun ve uçuranlara saygı gösterin.
şenol bey bende kendi kendime kuş besliyorum siz uslubunuzdan vaz geçmeyin belki birgün tanışırız.
m.turan beye yapıcı görüşlerinden dolayı tşklr.

yunus81

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Yunus Turan
Meslek
kuş besleyicisi
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Merhaba Savaş Bey;

Yorumunuz için teşekkür ederim. İnşallah bir gün tanışma fırsatı buluruz, ben de tanışmaktan memnun olurum.
Kuş beslemenin zor taraflarından biri de bu: Haksız eleştirilere maruz kalmak. Bunları artık kabullenmeliyiz, yapacak bir şey yok.
Ahmet Abi'yi ben de tanırım, çok sevdiğim biridir. Ve kuş uçurmak, hazırlamak için çok emek veren biridir. Kuşları hakkında ise çok fazla bilgim yok. İddialaşmak güzel sonuçlar getirebilir, iyi kuşların ortaya çıkmasına zemin hazırlayabilir. Ama tatlı bir şekilde olursa. İnşallah güzel rekabetler oluşur.
Selamlar.

Şenol

savass

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
savas kocalak
Meslek
yönetici
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
haklısınız şenol bey
emeği kimin verdiği önemli değildir ahmet bey,mehmet bey yada bi başkası ben sadece size karşı haksız ithamlar gördüğüm için size saygısızlık yapılmasını istemedim değerli bir insan olduğunuzu yazılarınızdan anlıyorum benimde iyi diyebileceğim kuşlarım var bende emek veriyorum zamanımı harcıyorum emekçilerin korunması gerekli.
senol bey uçurduğunuz sabuninin soyu nerden geliyor öğrenebilirmiyim.
görüşmek üzere.

kuscu_marik

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Muharrem Karaderili
Meslek
kamu çalısanı
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım