Neler Yeni

Sa değerli arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var lütfen

Fırat Mersin

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Fırat
Meslek
Yok
İkametgah
Mersin
Yetiştirdiğim Irk
Filo
Benim güvercinin 3 aydır tedavisini yapıyorum balgam problemi var kurtulamadık her yolu denedim nerdeyse
İlk başta baytril kullandım 7 gün 20 gün ara verdim geçmedi tetra 5 gün kullandım 20 gün ara verdim boğazında balgam var çıkaramıyor temizliyorum telek ile kulak çöpü İle gelmiyor macrıl tetra karışımı yaptım 7 gün geçmedi en son devamisin önerdiler onu verdim yine geçmiyor kuşun boğazı sürekli tıkabk nedir bunun tedavisi

Fırat Mersin

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Fırat
Meslek
Yok
İkametgah
Mersin
Yetiştirdiğim Irk
Filo
Benim güvercinin 3 aydır tedavisini yapıyorum balgam problemi var kurtulamadık her yolu denedim nerdeyse
İlk başta baytril kullandım 7 gün 20 gün ara verdim geçmedi tetra 5 gün kullandım 20 gün ara verdim boğazında balgam var çıkaramıyor temizliyorum telek ile kulak çöpü İle gelmiyor macrıl tetra karışımı yaptım 7 gün geçmedi en son devamisin önerdiler onu verdim yine geçmiyor kuşun boğazı sürekli tıkabk nedir bunun tedavisi

Fırat Mersin

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Fırat
Meslek
Yok
İkametgah
Mersin
Yetiştirdiğim Irk
Filo
Yardımcı olurmusunuz şimdiden teşekkür ederim başına daha önce gelen bilir kuşun balgamından kurtarın beni dua ederim

nedenbiz

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
nedenbiz
Meslek
online site
İkametgah
Yurt Dışı
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
--------message by moderator---------
Uyarı! Göz için Uygunsuz ürün kullanımı içeren öneri silinmiştir! Sakıncalı veya tehlikeli ürünlerle tedavi önerilerinde bulunmayınız! Tekrarlanmasın! Ürünlerin açıklamalarını mutlaka okuyunuz. Bu gibi sakıncalı mesajları gördüğünüz yerde rapor edip gereğinin yapılmasını talep edebilirsiniz!
--------- message by moderator ---------------

Kemal salihli

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Kemal
Meslek
Kuşcu
İkametgah
Batman
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Diğer Irklarım
Saya
Benim kuşlarimda balgam a benziyen bişey var ama deyil tum solunum yolunu kapliyo ve kuşu öldüruyor peyinileme deyil beyaz bişey ne olabilir arkadaşlar

emink9454

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Muhammet kaya
Meslek
bankaci
İkametgah
Erzurum
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Bayburt sabuni