Neler Yeni

Resimli tanışma!!!

FeLix_

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mesut DİNÇER
Meslek
Medikal Kimya
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
Diğer Irklarım
Hünkari, Taklacı, Bango, Form, Saya
Buyrunuz arkadaşlar bu da ben :) (diğer bilgiler profilde yazılı)

kubilay0793

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Kubilay Çelik
Meslek
Medikal
İkametgah
Antalya
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
ARTİS ABİME BAK BEEE :))) FOR EVER MESUT DINCER :))

kuscu_marik

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Muharrem Karaderili
Meslek
kamu çalısanı
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
güncel tutalım arkadaslar nerede yakısıklılar :tamam:

-BEYAZADAM-

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hasan erde
Meslek
otomotiv
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
resim ekleyebilcekmiyim bakalım buda benim.bunu düşünen kardeşimi tbrk ediyorum güzel bi paylaşım olmuş..

muhammetatıf

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Muhammed Atıf ARMUTCU
Meslek
Öğrenci
İkametgah
Çorum
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Merhabalar,
İsmim Muhammet Atıf ARMUTCU,Yaşım 17 Öğrenciyim,Kuşçuluğa başlayalı 1 sene oldu olmadı.Yetiştirdiğim ırk MardinTaklacısı.Herkese Verimli Bir Sene Dilerim.Ve Az kayıpla bu seneyi bitirmenizi...

Ekli dosyalar

supersey

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
cem tasdemir
Meslek
veteriner
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Cem TAŞDEMİR. Bursa/Karacabey'de oturuyorum. Veteriner Hekimim. Hoşuma giden her kuş türünü besliyorum.

EfeTorunu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin Aytaç
Meslek
İşletmeci
İkametgah
Aydın
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
Diğer Irklarım
Taklacı
Hüseyin Alparslan AYTAÇ

Ekli dosyalar

hener

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin Ener
Meslek
emekli
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Bango
Çok güzel bir fikir.

Ekli dosyalar

kuscu_marik

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Muharrem Karaderili
Meslek
kamu çalısanı
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
-BEYAZADAM-' Alıntı:
tanışma faslı çok kısa bi fasıl olmuş toplam üye sayısına bakınca katılım oranı yok denecek kadar az olmuş.neden böyle az katılım olmuş şu siteye yazık valla.türkiyenin en büyük güvercin forumu diyoruz ama büyüklük yüzeysel bi boş kalabalık galiba.üyeleri samimi deyil galiba fazla. :) işin ilginç tarafı ise atar tutarda tartışmada ve bana göre negatif ortamlarda çok katılım olması mantar gibi bi sürü insanın ortaya çıkıyosa olması :) :) böyle samimi ve güzel bi olaya pek itibar edilmiyor.bu tarz bi olaya örnek ve öncülük etmek için yönetimdeki arkadaşlarda katılmadıysa destek vermediyseler bu sitedeki yönetimin samimiyetinden de şüphe ederim.vay ki vay derim...arkadaşlar reelde varsanız sitede yazıyosanız samimiyseniz burda bi dostluk kardeşlik ortamı kurmaksa amacınız bundan güzel fırsatmı olur.bi boyunuzu posunuzuda şeklinizi şemalinizi görelim sizleri bi tanıyalım yahuu??...yeri geliyor birbirimize yorumlar yapıyoruz atıp tutuyoruz iyi veya kötü yardım etmek bilgi vermek yermek yada muabbet içinde birbirimize yazıyoruz.bu yazışmaların burdaki arkadaşlığın robot gibi duygusuz samimiyetsiz olması tercih sebebimi yani ??burda resmi olan arkadaşlarımın hepsi iyi niyetli samimi insanlar bence o yüzden kendilerini eklemişler başkalarınıda kendileri gibi samimi sanıp yanılıyolar galiba :)

hasan kardesim yönetimle burada tanısma faslının ne alakası var çok üye bu baslıgı görmemştir bile çünkü çogul olarak üyelerimizin okuma arastırma alıskınlıgı zaten yok olmus olsa zaten var olan baslıkların benzerleri defalarca açılırmıydı duyarlılık gösterenler zaten resimlerini yüklemişler hem bir mecburiyette yok sadece paylasım amaclı yazıstıklarımızıda görsel olarak tanıyalım diye açılmıs bir baslık sunuda belirteyim biz kuscular org un konu her ne olursa olsun bir yaptırım uygulamamamız mecbur bırakmamız mümkün de olmaz etik de olmaz katılan katılır yada katılmazlar

saygılar :tamam:

kuscu_marik

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Muharrem Karaderili
Meslek
kamu çalısanı
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok

kuscu_marik

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Muharrem Karaderili
Meslek
kamu çalısanı
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok

-BEYAZADAM-

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hasan erde
Meslek
otomotiv
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
sevgili muharrem abicim.seni tanımıyorum ama seni hakkaten sevdim.yazdıklarının doğruluğunun bende farkındayım..burdaki amacım kişileri teşvik etmek.yani bu biraz kinayeli ve sitem dolu gibi oldu ama aslında teşvik amaçlı yazıldı.en çokta bu siteye emeği geçen yönetimdekileri bi silkelemek dikkatlerini çekip öncelikle onların kendilerini tanıtmalarını istememdir amaç.yoksa arkadaşlar katılım konusunda tabiki serbesttir.hatta ben hem teşvik hemde katılanlara ödül olsun diye bu yazımın altındaki (11) sayfadaki ve hüseyin hener abimde dahil olmak üzere tüm arkadaşlarıma ufak bi jest yaparak hediye kuş vermek istiyorum. ihtiyacı olan arkadaşlar kümesimdeki fazla kuşlardan istediklerini beğendiklerini hediye olarak alabilirler.tek şartım bu resimdeki arkadaşların bizzat kendileri gelip bi çayımı içip sohpet ederek istemeleri..eşini dostunu gönderene veya otobüsle kargoyla v.s le olmaz.kimin ihtiyacı varsa bizzat buyursun gelsin.... (muharrem abi sana 5 tane hediye var.abi sana yemekte var çaylada kandırmam seni :) ) buyrun gelin başımın üstünde yeriniz var.

hener

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin Ener
Meslek
emekli
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Bango
-BEYAZADAM-' Alıntı:
sevgili muharrem abicim.seni tanımıyorum ama seni hakkaten sevdim.yazdıklarının doğruluğunun bende farkındayım..burdaki amacım kişileri teşvik etmek.yani bu biraz kinayeli ve sitem dolu gibi oldu ama aslında teşvik amaçlı yazıldı.en çokta bu siteye emeği geçen yönetimdekileri bi silkelemek dikkatlerini çekip öncelikle onların kendilerini tanıtmalarını istememdir amaç.yoksa arkadaşlar katılım konusunda tabiki serbesttir.hatta ben hem teşvik hemde katılanlara ödül olsun diye bu yazımın altındaki (11) sayfadaki ve hüseyin hener abimde dahil olmak üzere tüm arkadaşlarıma ufak bi jest yaparak hediye kuş vermek istiyorum. ihtiyacı olan arkadaşlar kümesimdeki fazla kuşlardan istediklerini beğendiklerini hediye olarak alabilirler.tek şartım bu resimdeki arkadaşların bizzat kendileri gelip bi çayımı içip sohpet ederek istemeleri..eşini dostunu gönderene veya otobüsle kargoyla v.s le olmaz.kimin ihtiyacı varsa bizzat buyursun gelsin.... (muharrem abi sana 5 tane hediye var.abi sana yemekte var çaylada kandırmam seni :) ) buyrun gelin başımın üstünde yeriniz var.
Hasan Kardeş,

Bu başlık altında tüm üyelerin özellikle yönetimde olan arkadaşların kendilerini tanıtmaları gerektiği görüşüne katılıyorum. Hediye almak için değil ama tanışmak için bir İstanbul gelişinde ziyaretine gelmek isterim.

İyi günler dilerim.

Huseyin Ener

kuscu_marik

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Muharrem Karaderili
Meslek
kamu çalısanı
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
:tamam: :evet:

kuscu_marik

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Muharrem Karaderili
Meslek
kamu çalısanı
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
-BEYAZADAM-' Alıntı:
iyi dileklerin ve jestin için çok tesekkür ederim kusculugu mecburiyetten bırakdım keske mesafe yakın olsada yüz yüzede tanısıp sohbet edebilsek ama bellimi olur zaman neler gösterir insallah bir gün karsılasırız zaten ben hep sunu bilir sunu söylerim PAYLASACAK DOSTLARI OLMAYANLARIN İYİ SEYLEREDE SAHİP OLMALARININ BİR ÖNEMİ YOKDUR
iyi niyet ve samimiyetiniz içi sagolun bizler olarak buralarda kendini bilen ahlaklı herkesin besledikleri aynı bizim gibi düşünür sevinir mutlu oluruz ve siz ve sizler gibi düşüncedeki kişileri çogaltabilmek için buralardayız ama kimler ne alır ne kadar alır onuda bilemeyiz herkesin istedikleri iyi kuslara arkadas ve dostluklara kavusabilmesi dilegi ile tekrar tesekkürler hasan kardesim

SAYGILAR

black38

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
mustafa önal
Meslek
garson
İkametgah
Kayseri
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
taklacı
kayseriden herkese slmlar. 10 yıl aradan sonra 1 yıldır kuş beslemeye başladım ve kuş sevgi ayrı bir güzel.... :slm:

Ekli dosyalar

[email protected]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
TÜRKER ÖDEN
Meslek
GÜVENLİK
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Diğer Irklarım