Neler Yeni

oyunu hangisine çeker

gokmavi

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
emrah güler
Meslek
makine
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Slm benim dışı bi mat sabunim var seferli iyi bi kus erkeğinde mavi havacı bi mavi seferli değil yavruları var yavrunun rengi erkeğe maviye çekmiş ben renginin sabuni olmasını istiyordum ama mavi olmuş sizce yavrusu annesi gibi seferli olurmu inş havacı olmaz yani oyunu annesine çekermi rengi çekmedi inş oyunu annesine ceksin onun gibi seferli olurmuş.

semihcankat

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
semih cankat
Meslek
serbest
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
Tek seçenek var oda yavruları uçurup görmek :)

KaRaCaKMaKLi

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ÖzGüR aFaCaN
Meslek
Bilgisayar Mühendisi
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
dedelerıne hatta onların dedelerıne bıle cekebılır hıc bellı olmaz :)

kralsiz

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
mustafa circir
Meslek
Mütahit
İkametgah
Konya
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
GökMavi' Alıntı:
Slm benim dışı bi mat sabunim var seferli iyi bi kus erkeğinde mavi havacı bi mavi seferli değil yavruları var yavrunun rengi erkeğe maviye çekmiş ben renginin sabuni olmasını istiyordum ama mavi olmuş sizce yavrusu annesi gibi seferli olurmu inş havacı olmaz yani oyunu annesine çekermi rengi çekmedi inş oyunu annesine ceksin onun gibi seferli olurmuş.
sen dişi seferli diyorsun, genelde seferli erkeklerden güzel kuşlar çıkar lakin inş yavrulardan biri erkek çıkarsa direk anneye vur annenin soyuna devam et derim tecrübeme dayanarak buda sır gibidir pek kimse söylemiyor beni dinle öyle yap benım erkek seferli mavim var kus havada 25 30 sefer nizami yapmadan inmez düz bir dişi vurdum felaket yavrular geldi biri anneye biri babaya benziyor böyle diyeyim.