Neler Yeni

Oyun Kuşlarım Hakkındaki Düşünceleriniz

AKSARAYLI_RAMAZAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Aksaray
Meslek
Aksaray68
İkametgah
Aksaray
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
Fizik olarak mükemmeller gerçekten öncelikle böyle güzel kuşlar yetiştirdiğiniz için tebrik ederim.Yalnız video olarak eklerseniz daha güzel bir paylaşım olacağını düşünüyorum eklediğiniz video kalite olarak çok çok düşük net bir şekilde burda bizimle kuşlarınızın performansını paylaşırsanız sevinirim Kazasız belasız uçurmalar dilerim.
Aksaray dan selamlar....

hakan_23el

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hakan yılmaz
Meslek
sağlık memuru
İkametgah
Elazığ
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
hüseyin kardeşim kuşun kralı sen de, arkadaşlığın gibi.
koyuver bi kaç tane video da onun krallığı da senin olsun...

SEREF

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ŞEREF
Meslek
ÖZSOY
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Güzel gösterişli kuşlar maşallah .. selamlarŞEREF

_BaDyGaRd_

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hüseyin SAĞIR
Meslek
özel güvenlik
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
hakan_23el' Alıntı:
hüseyin kardeşim kuşun kralı sen de, arkadaşlığın gibi.
koyuver bi kaç tane video da onun krallığı da senin olsun...
estagfurullah hakan kardeşim ne kralım nede veliahtlık peşindeyim senin kardeşliğinİN yanında benim arkadaşlığımın lafı olmaz..

hazırlıyorum iki tane eger ALLAH nasip edersede atmacaya yedirmessek çekip koyacaz inşallah güzel bi paylaşım yaparız ALLAH emanet ol...KARDEŞİM...

hdemir

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hasan demir
Meslek
işçi
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
görüntü boy pos 10 numara iyi uçurmalar allah bizede nasip etsin inşallah

Fenerbahcem

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mehmet
Meslek
Guvercinci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Huseyin senin guzelligin kuslara yansimis guzel arkadasim boy pos hem kuslarin hem kendinin Masallahiniz var. Huzurla beslersin Insallah , ALLAHa emanet ol.

_BaDyGaRd_

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hüseyin SAĞIR
Meslek
özel güvenlik
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Fenerbahcem' Alıntı:
Huseyin senin guzelligin kuslara yansimis guzel arkadasim boy pos hem kuslarin hem kendinin Masallahiniz var. Huzurla beslersin Insallah , ALLAHa emanet ol.
böyle güzel sözlere ne kuşların hassas bedenleri nede benim nazik bedenim dayanablir mahcup oluyoruz :utangac:

güzel düşünceleriniz için teşekkürler ALLAH dostlara daha iyilerini nasip etsin...

_BaDyGaRd_

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hüseyin SAĞIR
Meslek
özel güvenlik
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
baba erkek

Ekli dosyalar

_BaDyGaRd_

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hüseyin SAĞIR
Meslek
özel güvenlik
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
ilğinize ve özel mesajlarınız<a çok teşekkürler...

RECEP24

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
recep uzun
Meslek
serbest
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
s.a maşallah allah nazardan saklasın guzel kusların var oyunlarıda guzelmı acaba

sufii16

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
kuşçu şahin
Meslek
muhasebe
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
AOL
[email protected]
merhaba, gerçekten güzel kuşlar güle güle uçur, böyle kuşlarım olmasını bende isterdim...

_BaDyGaRd_

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hüseyin SAĞIR
Meslek
özel güvenlik
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
sufii16' Alıntı:
merhaba, gerçekten güzel kuşlar güle güle uçur, böyle kuşlarım olmasını bende isterdim...
daha iyisi size nasip olur inşallah...

_BaDyGaRd_

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hüseyin SAĞIR
Meslek
özel güvenlik
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
RECEP24' Alıntı:
s.a maşallah allah nazardan saklasın guzel kusların var oyunlarıda guzelmı acaba
idare ediyolar kardeşim yakında video ekleyecem inşallah izleriz ALLAH nasip ederse...

Ekli dosyalar

A

Anonymous

MAŞŞALLAH KUŞLARIN ELLERİ AYAKLARI KAFA GÖZ ÇOK GÜZELL HARKULADE VEDE HARİKA .BEN BAZI KUŞLARI ÇANKIRIDA BİR ABİMİZ VAR ONUN KUŞLARA BİREBİR BENZETTİM.ŞU SENİN KUPA İÇİN YAZDIĞIN YAZIYI AZ ÖNCE OKUDUM.NE DEMİŞSSİN VİDEO KOYSUNLAR EH BE HÜSEYİN NE YANİ ŞİMDİ KUPA SEYRETMEYE GELEN JÜRİ?ÜÇKAĞATÇIMI OLDU.ŞÖLE SÖYLEYEYİM SANA SEN BEN SEYRETMEK İSTİYORUM DEDİNDE KUPA UÇURACAK KİŞİ SENİ ÇAĞIRMADIMI?BAK SEN BAŞKALARINA LAF ATANA KADAR ŞÖLE ÜÇBEŞ DAKİKALIK BİR VİDEO SEN KOYSANDA BİZDE BURADAN ZEVKLE İZLESEK .HERYER REİM DOLMUŞ TAŞMIŞ HAYDİ KASTAMONULU ARKADAŞIM SANA BAŞARILAR.

A

Anonymous

ÇANKIRILI BİR BÜYÜĞÜMÜZ BİR ABİMİZDEN BAHSEDEYİM SİZLERE.
AD:İSMAİL PAK
BESLEDİĞİ RENKLER:BEYAZ DUMANLI DUMANLI ELİFSİZLER
YANLIŞ HATIRLAMIYORSAM ŞAYET 2006 KUPA ÜÇÜNCÜSÜ.
BAKINIZ BU ABİMİZ BENİ SEVMEZ BENDE ONU SEVMEM NE VARKİ ÇEVRE İLLERDEN ÇOK EŞİ DOSTU AHBABI VARDIR.BİR ANEKTOT ANLATAYIM SİZE BİR GÜN ÇEVRE İLLERDEN BİR ABİMİZ BU İSMAİL PAK ABİMİZDEN HAYLİ KUŞ ALMIŞ ..ÜÇMÜ DESEM BEŞMİ DESEM 10 MU DESEM 15 MİDESEM.EN SON BU ABİMİZ BENİM YANIMDA BİR DİŞİ SATTI.ÇEVRE İLE NEYSE KUŞ UÇRULDU VE SATILDI.2 YAŞALRINDA DİŞİ BU ZAMANA KADAR 3 ÇİFT FELAN YAVRU ALMIŞTI BU KUŞTAN NEYSE ZAMAN ZUHÜR ETTİ BEN O ÇEVRE İLE GİTTİM 1 AY FELAN SONRA.KUŞU ALAN VATANDAŞ BANA KUŞU KISIR DEDİ BENDE YAPMA ABİİİ .ÖLE BİRŞEY OLAMAZ.HEM DEDİM BEN NE İSMAİL PAKIN AVUKATIYIM.NE DE BAŞKA BİRŞEYİİİ YAV DEDİ BEN BU KUŞLARIN HEPSİNİ YEMİN ETTİM DEF EDECEM BENDE NE EDERSEN ET ABİ DEDİM..ARADAN İKİ AY KADAR GEÇTİ YİNE ÇEVRE İLE GİTTİM YİNE BU ABİMİZ.YAV DEDİ KUŞ HALA YUMURTLAMADI .BENDE GAYRİ İHTİYARİ BANANE DEDİM AMA İÇİMDE KURT VAR.NEYSE BEYEFENDİNİN KÜMESİNE GİTTİK.KISIR KUŞA BENZEYEN VEDE O SOYA BENZEYEN İKİ YAVRU GÖRDÜM ABİ DEDİM BUNLAR NEDEN ÇIKTI.KIZARDI BOZARDI .AMAN DEDİ İSMAİL ABİYE DEME SOYUN ÇOĞALDIĞINI BİZE KÜSER BENDE DEDİMKİ ABİ SENİN YAPTIĞIN AYIP.NEYSE BAKINIZ BAZI ARKADAŞLAR BAZI DOST DİE OTURUP KALKTIĞINIZ İNSANLAR.YERİ GELİO BEN KUŞU ALDIM AMA KISIRDI BENDE ÇOĞALMADI AYAĞINA YATIP KENDİLERİNİ YÜKSELTMEYE ÇALIŞIYORLAR AĞAÇ ALDIM KURUDU SOY ALDIM DÖL TUTMADI ÇÜRÜDÜ.NETİCEDE ALDIKLARI KUŞLAR NE OYNADI NE GÜLDÜ.VE ÇEVRE İLDEKİ ABİMİZ SÖZÜNÜ TUTTU VEDE KUŞLARI BİR KARDEŞİNE VERDİ.O KARDEŞİMİZ UÇURURMU UÇURMAZMI BİLİNMEZ .AMA İSMAİL PAK IN HAKKIDA YENİLMEZ:)

A

Anonymous

BU YAZIYI ÇANKIRILI YAZAN BAŞLIĞA YAZACAKTIMMALESEF YANLIŞ YERE YAZMIŞIM. KUSURUMA BAKMAYINIZ HÜSEYİN BEY.

_BaDyGaRd_

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hüseyin SAĞIR
Meslek
özel güvenlik
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
EWET ÇOK BÜYÜK Bİ AÇIKLAMA YAPMIŞSINIZ SAYGI VE SEVGİ DEGER ŞSMAİL ABİ YER YERİNDEN OYNAMIŞ SANKİ ŞOK ŞOK ŞOK...KUŞLAR ÇANKIRI ANKARA ILGAZ KARIŞIMIDIR VE BU KUŞLARIN İÇİNDE AMCAMIN KENDİNE AİT DAMIZLARIDA VARDIR...BEN ÇANKIRIDAN ANKARADAN İSTANBUL DAN GEREKİRSE YURT DIŞINDAN KUŞ ALIRIMDA SATARIMDA KİMSEYİ NE BAGLAR NEDE İLGİLENDİRİR NETTE GÖRÜŞTÜĞÜM HERKESE KUŞLARIMIN ANKARA VE ÇANKIRI BAGLANTILI OLDUĞUNU DEFALARCA SÖYLEDİM...
SAYGI VE SEVGİYE DEGER İSMAİL ABİM BU KUŞLARIN MEHMEWT PAK VE İSMAİL PAK KAREDEŞLERİN KUŞLARINDAN OLDUĞUNU BEN HERKESLE PAYLAŞIYORUM SEN RAHAT OL BEN KİMSENİN HAKKINI YEMEM.
KUŞ UCURUYORUM HAZIR KUŞUM VAR ÇOK MERAK EDEN OLURSA İSMAİL ABİM SENDE DAVETLİSİN BUYUR GEL BEN MİSAFİR EDERİM HER ZAMAN SENİ KARŞILADIĞIM GİBİ KARŞILARIM MERAK ETME İZLEYELİM YEMEGİMİZİ ÇAYIMIZI İÇELİM...İSMAİL ABİ SENİN KUŞCULUĞUN DEĞİL BANA ABİLİĞİN DOSTLUĞUN LAZIM...KAL SAGLICAKLA...

_BaDyGaRd_

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hüseyin SAĞIR
Meslek
özel güvenlik
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
BUNLAR AMCAMIN SAF KAN KUŞARIDIR ÇANKIRI ILGAZ ANKARA BAGLANTILIDIR ARTIK HER KUŞUN SECERİSİNİ İSMAİL ABİ SAYESİNDE BELİRTECEM İSTERSEN FATURADA YAPALIM.......... MADE İN ÇANKIRI.......

Ekli dosyalar

_BaDyGaRd_

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hüseyin SAĞIR
Meslek
özel güvenlik
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
www.guvercin18.tr.gg
ismail abimin sitesidir... hani ismail abi şu yerini herkesten sakladığın yurt dışından ferhat abi ve tahir kemal boz oğluna bahsettiğin reismler vardıya halen daha senin siteinin satılık bölümünde yer alan kuşlarımın resimleri varya o resimler artık burada da var ismail abi..
nede olsa benim kümesim ismail abimindir nede olsa bana emegi çoktur hak yemeyelim dimi...