ÖNEMLİ UYARI

mirocu

Kayıtlı Kullanıcı
değerli arkadaşlar şuan itibarı ile tüm üye arkadaşları son kez uyarmak isterim lütfen açılan konularda yazdıklarınıza dikkat edelim..burası biz güvercin severlerin sohbet edip bilgi paylaşımı yapacağı yerdir..lütfen yazdıklarımızla kimseye hitaben tehdit,aşağılayıcı,alaycı,karalayıcı söylemler kullanmayalım ..artık siz değerli dostlarım bilmeli ki bu tarz söylemlerde bulunan dostlarımız uyarılmayacaklardır..kimsenin ortamımızı bozmak gibi bir hakkı yoktur,saygı ve sevgimizi yitirmeden herkese hoş sohbetler dilerim...ali hakan

kazimcankurt

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Kazım CANKURT
Meslek
Özel Güvenlik
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Katılıyorum ali abi söylediklerine birde türkçemizi düzgün yazsalar daha iyi olacak...

ARAPCI ŞAFAK

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Şafak YILANLI
Meslek
İşçi
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
sevgili kardeşlerim degerli büyüklerim sonuçta cenabı allahı bizlere lütfu olan bu büyük sevdayı paylaşan gönül dostları oldugumuzu unutmazsak birbirimize gerekli saygı ve nezaketi gösterecegimize inanıyorum
zira gönül dostları bçyle buyurur hepinizin mubarek kurban bayramınızı kutlat küçüklerin gözlerinden büyüklerin ellerinden öperim ALLAHA EMANET OLUN ŞAFAK YILANLI 05555195790/[email protected]İL.COM

esescengiz

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
cengiz ayvalı
Meslek
aşçı
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
SELAMUN ALEYKÜM EN GÜZE Lİ DELİKANLI OLMAK HAREKETLERE DİKKAT ORTAM SÜPER HİÇ KİMSE BOZMASIN ..... ALLAHA EMANET OLUN ..... ESES CENGİZ.....

saimusta

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
m.saim akyol
Meslek
müdür
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
ARAPCI ŞAFAK' Alıntı:
sevgili kardeşlerim degerli büyüklerim sonuçta cenabı allahı bizlere lütfu olan bu büyük sevdayı paylaşan gönül dostları oldugumuzu unutmazsak birbirimize gerekli saygı ve nezaketi gösterecegimize inanıyorum
zira gönül dostları bçyle buyurur hepinizin mubarek kurban bayramınızı kutlat küçüklerin gözlerinden büyüklerin ellerinden öperim ALLAHA EMANET OLUN ŞAFAK YILANLI 05555195790/[email protected]İL.COM
şafak kardeşim çok önemli konulara değinmişsin teşekkürler

[email protected]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
TÜRKER ÖDEN
Meslek
GÜVENLİK
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Diğer Irklarım
KARABAŞ BURSA OYNAR AKKANAT AKKUYRUK
SOHBET VE PAYLAŞIM İÇİN BURADAYIZ.

cenker45

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ferhat şen
Meslek
bilgisayar
İkametgah
Şanlıurfa
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
herkes kendi terbiyesini ortaya koyar Allah bizi iyilerle karşılaştırsın.

kuscu_marik

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Muharrem Karaderili
Meslek
kamu çalısanı
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
İNSANLARIN KONUŞMA ŞEKLİ TERBİYESİNİ GÖSTERİR GÖRGÜNÜN OKULU YOK
DUYDUNUZMU HİÇ GÖRGÜ ÖGRETİLİR DİYE
KENDİMİZE YAPILMASINI İSTEMEDİGİMİZ BİR ŞEYİ BAŞKASINADA YAPMAYALIM
ŞU GÜZEL SİTENİN VE BİLGİ PAYLAŞIMININ TADINI ÇIKARTALIM
ŞU ANKİ BULUNDUGUMUZ ORTAM
BİR NİMETTİR AMA ANLAYABİLENE
İNSANLARI KÜÇÜK GÖRMEMEK ANLAMAK ANLATMAK PAYLAŞMAK GEREK
NETİCEDE KONUŞTUGUMUZ KUŞ VE KUŞLAR DIR KİŞİLERİ KARIŞTIRMAMAK GEREK TARTIŞMALAR HEP KUŞ VE KUŞLARA YAPILMALIDIR TARTIŞIRKEN DE KARŞIMIZDAKİLERİ ANLAMAK KÜÇÜK DÜŞÜRMEMEK LAZIM BUNLARI YAPARKEN ARKADAŞLIKLAR DOST LUKLAR KAZANMAMIZA VESİLE OLAN SİTEMİZİ DE DÜŞÜNMEMİZ GEREK ONLARINDA YÜKLERİNİ HAFİFLETEBİLMEK YETİŞEMEDİKLERİ TARTIŞMALARDA ANLAŞMAZLIKLARDA DESTEK DE OLMAMIZ GEREK BU SİTEYİ ONLAR KURMUŞLAR AMA HEPİMİZ FAYDALANIYORUZ HEPİMİZ OLARAK DÜŞÜNMELİYİZ

bukalemun201

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Ebubekir GÜMÜŞ
Meslek
Satış Danışmanı
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
kuscu_marik' Alıntı:
İNSANLARIN KONUŞMA ŞEKLİ TERBİYESİNİ GÖSTERİR GÖRGÜNÜN OKULU YOK
DUYDUNUZMU HİÇ GÖRGÜ ÖGRETİLİR DİYE
KENDİMİZE YAPILMASINI İSTEMEDİGİMİZ BİR ŞEYİ BAŞKASINADA YAPMAYALIM
ŞU GÜZEL SİTENİN VE BİLGİ PAYLAŞIMININ TADINI ÇIKARTALIM
ŞU ANKİ BULUNDUGUMUZ ORTAM
BİR NİMETTİR AMA ANLAYABİLENE
İNSANLARI KÜÇÜK GÖRMEMEK ANLAMAK ANLATMAK PAYLAŞMAK GEREK
NETİCEDE KONUŞTUGUMUZ KUŞ VE KUŞLAR DIR KİŞİLERİ KARIŞTIRMAMAK GEREK TARTIŞMALAR HEP KUŞ VE KUŞLARA YAPILMALIDIR TARTIŞIRKEN DE KARŞIMIZDAKİLERİ ANLAMAK KÜÇÜK DÜŞÜRMEMEK LAZIM BUNLARI YAPARKEN ARKADAŞLIKLAR DOST LUKLAR KAZANMAMIZA VESİLE OLAN SİTEMİZİ DE DÜŞÜNMEMİZ GEREK ONLARINDA YÜKLERİNİ HAFİFLETEBİLMEK YETİŞEMEDİKLERİ TARTIŞMALARDA ANLAŞMAZLIKLARDA DESTEK DE OLMAMIZ GEREK BU SİTEYİ ONLAR KURMUŞLAR AMA HEPİMİZ FAYDALANIYORUZ HEPİMİZ OLARAK DÜŞÜNMELİYİZ

YUKARDA SÖLENENLERE İYİ KULAK VERELİM, BU SİTE BİZİM İÇİN KURULMUŞ BİLGİ VE TECRÜBELERİN PAYLŞAŞILDIĞI BİR PLATFORM DEGERİNİ BİLELİM.

www.amedliyiz.biz

Kayıtlı Kullanıcı
tüm arkadaşlar önemli noktalara değinmişler hepsine ayrı ayrı tşk ederim..arkadaşlar unutmayalım bir kuşun yetişrilmesinde tüyünce emek vardır.herşeyden önce bu emeği gözönünde bulundurarak eleştrilerde bulunalım....tabiki kuşlarımızı düşüncelerimizi ve yetiştiriciliğimizi yeri geldiğinde eleştirmeliyiz;ama bu eleştri olumluya yönlendirmek ve geliştiricilik adına olmalıdır..burada yıllarını vermiş üstadlarımız var ve ben dahil çok yeni olan arkadaşlarımız da var..amaç paylaşmak ve bu sevgimizi birbirimize destek olmak amacıyla yöceltmek olmalıdır..video ya da foto paylaşan arkadaşlarımızın kuşlarında eksıkler olabılır.burada kalkıp ta: bu da kuşmu ya,sen ii görmemişsin gibi tabirlerde bulunacağımıza kardeşim,abim,arkadaşım kuşunda şu şu eksıklıklerı farkettım bıraz daha uğraşırsan belkı daha ii düzeye getirirsin demek daha doğru olacaktır..hem karşıdakını rencıde etmemiş oluruz hem de daha iiye yönlendirmiş oluruz ki ben buna dayanışma ve paylaşım diyorum..herkese saygılar.

mermeri

Kayıtlı Kullanıcı
MEHMET KARDEŞ ÇOK ÖNEMLİ BİR KONUYA TEMAS ETTİNİZ KEŞKE HERKES SENİN GİBİ DUYARLI OLSA NEKADAR İYİ OLURDU TEBRİK EDERİM SAYGILAR KARDEŞ

kuscu_marik

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Muharrem Karaderili
Meslek
kamu çalısanı
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
ali hakan' Alıntı:
değerli arkadaşlar şuan itibarı ile tüm üye arkadaşları son kez uyarmak isterim lütfen açılan konularda yazdıklarınıza dikkat edelim..burası biz güvercin severlerin sohbet edip bilgi paylaşımı yapacağı yerdir..lütfen yazdıklarımızla kimseye hitaben tehdit,aşağılayıcı,alaycı,karalayıcı söylemler kullanmayalım ..artık siz değerli dostlarım bilmeli ki bu tarz söylemlerde bulunan dostlarımız uyarılmayacaklardır..kimsenin ortamımızı bozmak gibi bir hakkı yoktur,saygı ve sevgimizi yitirmeden herkese hoş sohbetler dilerim...ali hakan
ALİ KARDESİMİZİN KONUSUNA ÜYELERİMİZ DÜŞÜNCELERİNİ SÖYLEMEK İSTEDİKLERİNİ OLMASI GEREKENLERİ
AKLINDAN GEÇENLERİ EKSİKLİKLERİ DOGRU VEYA YANLIŞ BULDUKLARINI İSTERLER İSE LÜTFEN YAZSINLAR

saygılar

kuscu_marik

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Muharrem Karaderili
Meslek
kamu çalısanı
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
kuscu_marik' Alıntı:
ali hakan' Alıntı:
ALİ KARDESİMİZİN KONUSUNA ÜYELERİMİZ DÜŞÜNCELERİNİ SÖYLEMEK İSTEDİKLERİNİ OLMASI GEREKENLERİ
AKLINDAN GEÇENLERİ EKSİKLİKLERİ DOGRU VEYA YANLIŞ BULDUKLARINI İSTERLER İSE LÜTFEN YAZSINLAR
saygılar

arnavut yunus

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
yunus yayılgan
Meslek
işçi
İkametgah
Eskişehir
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
evet çok doğru diyosun... güzel olanı güzerl insanlarla paylaşmak, gönlü güzel insanlarla sohbet etmek en güzeli.sevgi saygı ve selamlarımla...

turan72

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
turan arslan
Meslek
labaratuvar teknisyeni
İkametgah
Balıkesir
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
s.a ali özmen abimizin kuşlarının resimleri neden yok
,görmek isterdim. ama bulamadım ismi geçiyo
,r ama kuşların fotosu yok.

kuscu_marik

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Muharrem Karaderili
Meslek
kamu çalısanı
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
s a kurallara uymayan insanları küçük düşürmeye çalısan hakaret ve küfürlü konusan türkcemizi düzgün kullanmyanlar
kendi duymak istediklerinden farklı konusanlar uyarılmaksızın siteden uzaklastırılacaktır
burası büyüklü küçüklü hepimizin faydalandıgı arkadaslıklar dostluklara vesile olmaya çalısan bir paylasım ortamıdır riayet edilmesini bizlerinde zor durumda bırakılmamasını umuyorum

saygılar

maygun37

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
yusuf aygün
Meslek
öğrenci
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Hünkari
Yorum yapan tüm arkadaşların fikirlerine katılıyorum. Hepsine ayrı ayrı teşekür ederim. Allaha Emanet olun.

turan72

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
turan arslan
Meslek
labaratuvar teknisyeni
İkametgah
Balıkesir
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
ali özmn abimizin kuşlarının fotolarını bende merak ediyorum. ali abiye saygılarımı iletiyorum.
,

__BaDBoY__

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
oguz ustundag
Meslek
kuscu
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
sosyal paylasımlarımıza gercekten dıkkat edelım arkadaslar sevıye ve saygıyı her zaman koruyalım...

Azalin

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Suat Korkmaz
Meslek
yazılım
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
kazimcankurt' Alıntı:
Katılıyorum ali abi söylediklerine birde türkçemizi düzgün yazsalar daha iyi olacak...
:)