Neler Yeni

mulakatlarım

serbest19

Kayıtlı Kullanıcı
güvercinler çok güseller ama ailem beslememe kızıyor.Askerden geldim.Güvercini yasakladılar.Bende acayip hastalık var.Ama bakalım kısmet olursa mülakat almayı düşünüyorum.Tekrar maşallah güsel mülakatlarınız var...

turan_44

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
turan onaran
Meslek
otomotiv
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
tekinbey selamlar böyle güzel mülakatları görmek beni mest ediyor,emeğinize ve gönlünüze sağlık tüyünce hayrını görün ALLAHIM nazarlardan korusun.

tekinn

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
nurettintekinkus
Meslek
esnaf
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
turan_44' Alıntı:
tekinbey selamlar böyle güzel mülakatları görmek beni mest ediyor,emeğinize ve gönlünüze sağlık tüyünce hayrını görün ALLAHIM nazarlardan korusun.
turan bey ıyı dıleklerınız ıcın tesekkur ederım..uzun zamandır mulakat benı oynardan daha fazla heyacanlandırıyor..
kuslarımı heryıl daha da guzellestırmeye calısıyorum..gerek hava gerekse eldekı guzellıgı ıcın ugrasıyorum..ınanıyorumkı dahada guzellesecek...
saygılar...

erhan.

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
erhan.
Meslek
memur
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
tekinn' Alıntı:
erhan.' Alıntı:
Tekin bey mülakatlarınız çok güzel Maşallah. Hiç havada mülakat görmedim ama bir gün izlerim İnşallah. Oynardan daha yüksek uçtukalrını duymuştum.
ehan bey yolunuz bu tarafa duserse ugrayın beraber ızlerız..oynardan daha yuksek ucar dıye kesın bır genelleme yapamayız ama daha sert ucar..kanat alısları daha sert ve alcalıp yukselmelerı daha serıdır..
İnşallah tekin bey seneye o tarafa tayin düşünüyorum Allah Nasip ederse gelicez bakalım. Hoşçakalın

[email protected]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
TÜRKER ÖDEN
Meslek
GÜVENLİK
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Diğer Irklarım
KARABAŞ BURSA OYNAR AKKANAT AKKUYRUK
TEKİN ; MÜLAKATLARIN GÜZEL .. BİR ÇOK KÜMESDEN BÖYLE MÜLAKAT ÇIKMAZ..

CEP MENDİLİ GİBİ OLSUNLAR :hhh: :slm: