mülakatlar

• Konuyu başlatan mülakatçı kral16
  • Başlangıç tarihi
A

Anonymous

mülakatçı kral16' Alıntı:
HÜSEYİN ne oldu resim atıcaktın bizde yorumlayacaktık bi sorun mu çıktı?merakla bekliyorum.
SELAMLAR

Hiç sorma Özkan abi atmaca sağolsun:)İlgine teşekkürler sağolasın.

M

mülakatçı kral16

HÜSEYİN canın sağ olsun atmaca uçan kuşu alır onun için kafanı yorma

A

Anonymous

HÜSEYİN canın sağ olsun atmaca uçan kuşu alır onun için kafanı yorma
Doğru söylüyosun abi uçan kuş benim içinde kayıp kuştur bu yüzden damızlık kümesimiz ayrı performans kümesimiz ayrı birinde üretiyoz birinde kaybetmeyi göze alıyoruz garantiye emek vermek bizim elimizde sanırım.

M

mülakatçı kral16

HÜSEYİN bütün kuşçuların ortak sorunu bu çift kümes meselesi ,eğer yerin müsait değilse ya kapatıcan ,yada bütün riskleri göze alıp salıp uçurucan

zevklizenci

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
gürdaldinçkan
Meslek
buzdolabı
Yetiştirdiğim Irk
Form
selam özkan abi evet benim mülakat kuşuna fazla ilgim olmamasına rağmen bu kuşlara bayılıyorum duruşları bile çok güzeller inşallah bol yavrulu bi sezon geçirirsin zahihatsız bu kuşlara iyi bak kıymetini bil bence çünki bunlardan yok artık

A

Anonymous

Özkan bey merhaba kafa yorduğum başka bir konuyu size sorarak engin bilgi ve tecrubenizden yararlanmak istiyorum.
Rivayete göre ve sürekli değişken ''o anki konuya görede sürekli değişen'' bir durum olan:)Oynara mülakat girilmiştir konusu sizce varmıdır?''bunu bilenler bu eylemim gerçekleştiren kişiye işaret ederken bir çok farklı ismi duymaktayız fakat bu eylemi gerçekleştirenlerin yakın çevrelerinde ki meraklılar bu kuşa hizmet ederken böyle bir şeyin safsatadan ibaret olduklarını yani böyle bir şeyin olmadığını ''kuşları küçültmek için mantıksal olarak küçük oynarlar sokulduğunu belirtmektedirler''!!!yani Özkan bey şahsi fikriniz nedir?Girildiyse bu elinizde ki resimlerdeki tarzında ki oynarlar mı girildi?Yoksa daha siyah renkte olanlar mı?veya çok daha farklı olanlarda''kafaları kahve fincanı gibi olanlarda olabilir'' bilemiyorum düşünceleriniz nelerdir bu konu da kafa yorarak ama kafa karıştırmadan bizlere bunu izah etme imkanınız var mı?.Son olarak günümüz de siyah mülakatlarla geçmişte yoğrulan fakat şimdi bu izleri taşıyan ve dışa kusan günümüz oynarları hakkında ki düşünceleriniz nelerdir?

İlgi ve alakanıza cevaplarınıza şimdiden teşekkürederim esenkalınız.

M

mülakatçı kral16

H.Hüseyin Aydoğmuş' Alıntı:
Özkan bey merhaba kafa yorduğum başka bir konuyu size sorarak engin bilgi ve tecrubenizden yararlanmak istiyorum.
Rivayete göre ve sürekli değişken ''o anki konuya görede sürekli değişen'' bir durum olan:)Oynara mülakat girilmiştir konusu sizce varmıdır?''bunu bilenler bu eylemim gerçekleştiren kişiye işaret ederken bir çok farklı ismi duymaktayız fakat bu eylemi gerçekleştirenlerin yakın çevrelerinde ki meraklılar bu kuşa hizmet ederken böyle bir şeyin safsatadan ibaret olduklarını yani böyle bir şeyin olmadığını ''kuşları küçültmek için mantıksal olarak küçük oynarlar sokulduğunu belirtmektedirler''!!!yani Özkan bey şahsi fikriniz nedir?Girildiyse bu elinizde ki resimlerdeki tarzında ki oynarlar mı girildi?Yoksa daha siyah renkte olanlar mı?veya çok daha farklı olanlarda''kafaları kahve fincanı gibi olanlarda olabilir'' bilemiyorum düşünceleriniz nelerdir bu konu da kafa yorarak ama kafa karıştırmadan bizlere bunu izah etme imkanınız var mı?.Son olarak günümüz de siyah mülakatlarla geçmişte yoğrulan fakat şimdi bu izleri taşıyan ve dışa kusan günümüz oynarları hakkında ki düşünceleriniz nelerdir?

HÜSEYİN bey bu konu hakkında defalarca konuştuk anlattık daha öncede dediğim gibi saf kan oynarlar kapalı kümeslerde bunlarda 100/99 u BURSA daki kuşçularda ,oynar iri yapılı olmalı ama labada gibi değil şekil şemal ona göre olmalı onun için kuşları ufaltmak için küçük yapılı oynar girmenin mantığı yok diğer sorularınıda kendi ustalarına sor benkendi çıraklarıma öğretiyorum buna her halde kızmazsın onlarda bende kalsın :tamam: :tamam: :tamam: SELAMLAR

Ekli dosyalar

A

Anonymous

H.Hüseyin Aydoğmuş' Alıntı:

HÜSEYİN bey bu konu hakkında defalarca konuştuk anlattık daha öncede dediğim gibi saf kan oynarlar kapalı kümeslerde bunlarda 100/99 u BURSA daki kuşçularda ,oynar iri yapılı olmalı ama labada gibi değil şekil şemal ona göre olmalı onun için kuşları ufaltmak için küçük yapılı oynar girmenin mantığı yok diğer sorularınıda kendi ustalarına sor benkendi çıraklarıma öğretiyorum buna her halde kızmazsın onlarda bende kalsın :tamam: :tamam: :tamam: SELAMLAR

Özkan bey kendi ustalığınıza yakışan tavrınız için öncelikle teşekkürederim.Ustalığınız da hayırlı olsun bu arada Mülakatta krallık oynar da ustalık size yakışıyor :heyo:Helal helal.... :hhh:

M

mülakatçı kral16

HÜSEYİN bey ne olduda abi yerine bey kelimesi kullanmaya başladın yani neden mesafe koydun senin yazına göre bende cevap yazdım sorduğun sorularda bir samimiyet yok kafa yapar gibi eğer bir şeyleri gerçekten öğrenmek istiyorsan açık sözlü ve dürüst ol ben öyle kafaya gelicek kuşçu değilim yazık beni tanıyamamışsın
yalnız son yazdığım satırda samimiydim kime usta diyorsan ondan öğren veya öğrendiysen bizle paylaşki senin nekadar meraklı olduğunu bilelim sen sadece sormaya meraklısın birazda cevaplamaya çalış ve kafa bulandıracak sorular sormasan iyi olur çünki yeni meraklı veya yeni başlayacak (OYNAR a)arkadaşların kafası bulanmasın oynar kuşu okadar karışık bir kuş değil sen trakya kuşlarınla karıştırıyosun her halde :heyo: :heyo: :heyo: :heyo:
SELAMLAR

A

Anonymous

HÜSEYİN bey ne olduda abi yerine bey kelimesi kullanmaya başladın yani neden mesafe koydun senin yazına göre bende cevap yazdım sorduğun sorularda bir samimiyet yok kafa yapar gibi eğer bir şeyleri gerçekten öğrenmek istiyorsan açık sözlü ve dürüst ol ben öyle kafaya gelicek kuşçu değilim yazık beni tanıyamamışsın
yalnız son yazdığım satırda samimiydim kime usta diyorsan ondan öğren veya öğrendiysen bizle paylaşki senin nekadar meraklı olduğunu bilelim sen sadece sormaya meraklısın birazda cevaplamaya çalış ve kafa bulandıracak sorular sormasan iyi olur çünki yeni meraklı veya yeni başlayacak (OYNAR a)arkadaşların kafası bulanmasın oynar kuşu okadar karışık bir kuş değil sen trakya kuşlarınla karıştırıyosun her halde :heyo: :heyo: :heyo: :heyo:
SELAMLAR

Samimi insanlar ''arasıra bazen ve canları sıkıldıkça ''samimiyim demezler''Samimiler her zaman samimidr ve bu davranışı belirtmek durumda kalmazlar!!!siz arasıra şimdi samimiyim ,o zaman samimiydim, yok efendim orda samimiydim, diye çocuk kandırmaya çalışmayın!!!samimi adam her zaman samimi olmalıdır!!!kim bana ne kadar samimi ise bende ona o kadar samimiyim bu sizi rahatsız etmemeli!bu sitedeki dostluk ve arkadaşlıklarımdan da belldir sanıyorum şüphe duymamanız gerekir!özkan bey size mesafe koymam gerekiyordu ve öyle yaptım ben yapılan iyiliğide arkamdan çevrilen oyunları da unutmam ve unutmayacağım sen de bundan sonra buna göre davran ve mesafeni koru.Ve buna göre paylaşımlarıma gir!Anladığınıza eminim lütfen samimi mesafenizi şimdiden sonra korumaya çalışın!

Yeni başlayan arkadaşlar için bir başlık aç telefon numaranı ve kuşlarının resimleri koy ve kendine oynar ustası ve mülakat ustası dersin anlaştık mı?Böylelikle yeni meraklılara doğruyu öğretmiş olursun :ckmk:

Mesafelerce esenlikler dilerim.

M

mülakatçı kral16

HÜSEYİN bey sen polemik yapmadan duramıyomusun ?benimle bir derdin varsa bana söyle başkalarına kızıp bana sataşma ben sana bir şey öğretmeye meraklı değilim zaten bu kafaylada bir şey öğrenemezsin çünki hep ön planda olmak istiyosun ama bu lafla veya çamurla olmaz bunu bil öncelik insanın KİŞİLİĞİNDEDİR sen bana bu şekilde konuşmaya veya yazı yazmaya hakkın yok böyle yazılar yazman için beni tanıman lazım ve yine söylüyorum yeni meraklıların AKLINI ÇELME yalan yanlış yazılar yazarak OYNARI öğren ondan sonra istediğini yaz tamammı?

A

Anonymous

HÜSEYİN bey sen polemik yapmadan duramıyomusun ?benimle bir derdin varsa bana söyle başkalarına kızıp bana sataşma ben sana bir şey öğretmeye meraklı değilim zaten bu kafaylada bir şey öğrenemezsin çünki hep ön planda olmak istiyosun ama bu lafla veya çamurla olmaz bunu bil öncelik insanın KİŞİLİĞİNDEDİR sen bana bu şekilde konuşmaya veya yazı yazmaya hakkın yok böyle yazılar yazman için beni tanıman lazım ve yine söylüyorum yeni meraklıların AKLINI ÇELME yalan yanlış yazılar yazarak OYNARI öğren ondan sonra istediğini yaz tamammı?
Beni sabah sabah güldürüyorsun :ckmk: Benim haklarımı sen mi? Bana vereceksin?Nesin sen T.C Hak yasaları biresysel temsilcisi filan mı?Benim samimiyetsiz kişilerle hiç bir diyaloğum ve buna mütakip te sorunum olmaz.Mesafayi yine kısa tutmuşsunuz uzaklaşın demedim mi ben size? :buyrun:

Kişilerin aklı varsa ve tercih yapabiliyorlarsa ve bu tercih benim ve dostlarım düşüncelerinde gelişen tercihlerse ve kişiler bunları doğru buluyorsa SANANE?bundan neden rahatsızsın? BANA BAK Özkan bey kişilerin TERCİHLERİNE karışma hakkını sana hangi ruh hastası verdi?sen ne yasasın ne hukuk ne adalet ne başka bir şey herkezin aklı fikri var aksini düşünüyorsun sanırım :buyrun:

Aklını çelmekten bahsettiğin nedir?Kimin aklını ne şekilde çeldiğimi lütfen ispat et?Hangi yanlış bilgi ve hangi yanlış davranışla kimin aklını ne şekilde çeldiğimi ispat et edemiyorsan Krallığına geri dön ben ve benim gibiler krallıkla yönetilemez bizler çağdaş toplumun çağdaş oynarcılarıyız buna katılmak zorunda değilsin kendini zorlamana gerek yok şimdi kimin aklını ne şekilde çeldiğimi ispat et edemiyorsan kendi hakkında ki kararı sen ver ben senin hakkında karar verecek mertebede değilim :buyrun: ANladın sen onu:)
:)

M

mülakatçı kral16

HÜSEYİN BEY SEN KENDİN ZATEN BİR YANLIŞSIN YAZDIĞIN YAZILARI OKUYANLAR ANLAR SEN OYNAR HAKKINDA YAZMA İSTERSEN SENİ AŞIYOR BENDEN SANA DOST TAVSİYESİ :ckmk: :ckmk: :ckmk:

A

Anonymous

HÜSEYİN BEY SEN KENDİN ZATEN BİR YANLIŞSIN YAZDIĞIN YAZILARI OKUYANLAR ANLAR SEN OYNAR HAKKINDA YAZMA İSTERSEN SENİ AŞIYOR BENDEN SANA DOST TAVSİYESİ :ckmk: :ckmk: :ckmk:
Tamam Dostum. :ckmk:

osram

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
deniz aspisirengil
Meslek
serbest
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
mülakatların süper abi allah nazardan saklasın.

M

mülakatçı kral16

DENİZ kardeşim kuşları beyenmene sevindim ALLAH herkesin gönlüne göre versin

Ak_Kanat

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin KENARDA
Meslek
Öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Filo
S.a öncelikle mrb herkese...

KuscuGT

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Semih AYDOĞDU
Meslek
Teknik Öğretmen
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Maşallahları var... Kuş yetiştiriciliğine verdiğim 7 yıl aradan sonra bıraktığım yerden başlangıçı yapıcam inş. tabikide kuşların en ahlaklısı en neşelisi mulakat ile :) Yakında resimler :)

bu_son_gece

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
erkan köse
Meslek
esnaf
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
slm kuslarınıza allah zeval vermsın sıze bılgılenmek acısından bı kac sorum olacak yanıtlarsanız sevınırım resımde gorulen kuslar bız ıstanbullu olarak nalbant olarak bılıyoruz bu kuslar nalbant sınıfındamı yoksa mulakat sınıfınamı gırıyor bıde bu kusların tek gozü yada cıft gozu sıyah olması sızce bı artımı yoksa bu kuslarda eksıklık olarakmı goruluyor bılgılenmek acısından soruyorum cevaplarsanız sevınırım