mülakatlar

• Konuyu başlatan mülakatçı kral16
  • Başlangıç tarihi
M

mülakatçı kral16

bir kaç mülakat resmiyle yardımcı olmak istiyorum,umarım beyenirsiniz.

Ekli dosyalar

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
Abi her zaman bir çift mülakat aramışımdır ama hiç bir zaman olmadı ama bursam oldu onada şükür kuşlar bence süper

M

mülakatçı kral16

Teşekkür ederim berat.ALLAH herkesin gönlüne göre versin.

gökhan @k

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Gökhan AK
Meslek
Serbest Meslek
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
Özkan bey merahabalar,zeytunileriniz çok güzeller maşallah,Uçuş performansları nasıl oratalama kaç saat uçmaktalar.
Bu arada hangi ilde yaşıyorsunuz,kullanıcı bilgilerinizde yazmıyor.Paylaşımlarınızın devamını bekliyoruz,teşekkür ederiz.

M

mülakatçı kral16

gökhan @k' Alıntı:
Özkan bey merahabalar,zeytunileriniz çok güzeller maşallah,Uçuş performansları nasıl oratalama kaç saat uçmaktalar.
Bu arada hangi ilde yaşıyorsunuz,kullanıcı bilgilerinizde yazmıyor.Paylaşımlarınızın devamını bekliyoruz,teşekkür ederiz.
Merhaba GÖKHAN bey ben bursa da oturuyorum eskiden çok uçuruyordum bir kaç yıl ara verdim şimdi yeniden eski kanlarıma devam ediyorum uçuşları antremana bağlı şu an kuşlar kapalı kümes fakat bir arkadaşımda var o uçuruyor benim yerim şu an müsait değil.Yani saat olarak ne desem yalan olur bunu zaman gösterecek sorunuza o zaman yanıt verebilirim.selamlar.

gökhan @k

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Gökhan AK
Meslek
Serbest Meslek
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
Yeniden mülakat beslemeye başlamanıza sevindim özkan bey.Mülakatlar sizde bilirsinizki biz bursalılar için çok değerlidir.Uzun süre kapalı yerde duran kuşlardan haliylede belli bir zamana kadar hvada verim alınmıyor.Ancak mülakat ırkı kısa süreli bir antremandan sonra eski uçuşlarına yeniden kavuşabilmektedir.Bir gün sizi ve mülakatlarınızı ziyaret etmek isterim,bol ve sağlıklı yavrular almanızı dilerim.

tekinn

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
nurettintekinkus
Meslek
esnaf
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
ucuncu resımdekı yasmaklı mulakatı cok beyendım gule gule ucur abı

M

mülakatçı kral16

gökhan @k' Alıntı:
Yeniden mülakat beslemeye başlamanıza sevindim özkan bey.Mülakatlar sizde bilirsinizki biz bursalılar için çok değerlidir.Uzun süre kapalı yerde duran kuşlardan haliylede belli bir zamana kadar hvada verim alınmıyor.Ancak mülakat ırkı kısa süreli bir antremandan sonra eski uçuşlarına yeniden kavuşabilmektedir.Bir gün sizi ve mülakatlarınızı ziyaret etmek isterim,bol ve sağlıklı yavrular almanızı dilerim.
Gökhan kardeşim iyi dileklerin için teşekkür ederim çoğaldıkları zaman memnuniyetle beklerim.

M

mülakatçı kral16

tekinn' Alıntı:
ucuncu resımdekı yasmaklı mulakatı cok beyendım gule gule ucur abı
Tekin kardeşim o bahsettiğin kuş daha yavru görmedi dahada güzelleşecek ömrü olursa ama uçurma işi biraz zor çünki o kuşlardan çokaz var onun için bol yavru almadan havayı görmesi zor bir arkadaşımda açık kollarından var ilk resimdeki çift ve tek akbaş dişi arkadaşımdaki kuşlardan sonuç ta hepsi aynı kan bendekiler nadir olanlardan kapalı soylardan bunlar bendeyken takma yaşmaklı ve kapalıydı yine aynılarından yapacağım bol yavru alabilirsem tabiki.
SELAMLAR.

tekinn

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
nurettintekinkus
Meslek
esnaf
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
bırde buna bak bakalım abi beyenecekmisın

Ekli dosyalar

M

mülakatçı kral16

TEKİN güzelmiş ama tek galiba Allah can pekliği versin kardeşim.

A

Anonymous

Tekin abi,Karakuyruk gözüme takıldı :buyrun: Uzun zamandır takibindeyim iyi haberlerini sabırsızlıkla bekliyorum :utangac:

Özkan abi seni aramızda görmek güzel hoş geldin mülakatlar her zaman ki gibi güzel.

tekinn

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
nurettintekinkus
Meslek
esnaf
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
ozkan abı o resımdekı tek degıl.erkegı de var.erkegı daha guzel..bende akbas olmayanları daha cok gozume hos gelıyor..
huseyın karakuyruk mulakatları allah ızın verırse uretıp cogaltacagım..su an hala uzerınde calısmaktayım.daha ıstedıgım gıbı degıller..
hatırlıyorum ozkan abı mulakatlar hakkında ılk anlatmaya basladıgı zamanlarda heyecanını ve tutkusunu tam anlayamamıstım(mulakat kumesımde olmasına ragmen)ama sımdı bakıyorumda...mulakat baska bır tutku!umarım gerek ucum gerek kostum olarak ıstedıgımız kusları yapabılırız..kı bursa semaları o neselı ucuslu mulakatlardan mahrum kalmasın....saygılar...

M

mülakatçı kral16

HÜSEYİN bende memnun oldum birkaç gündür bu siteyi takip ediyorum biraz hareket olsun diye birkaç resim ekledim yardımcı olma anlamında yanlış anlaşılmasın. :hayir:
Tekin mülakat tutkusu bir başkadır .

Ekli dosyalar

A

Anonymous

Estafurullah Özkan abi iyi ki varsın.Çok sevdiğim bir abimden aldığım bir oynar yavrusu var.alma sebebim ise ebeveyinlerin geçmişlerinde ki performansları fakat Özkan abi ve Tekin abi size burada biraz iş düşüyor ne işi derseniz?oynar anne ve babası gibi değil kar yağdılı yarım yaşmaklı ufak çekme yarım kilitli enterasan bir yavru!Resimlerini ekleyceğim bu yavru hakkında sizden yorumlar beklicem yarın siteye eklemeye çalışırım malum şu sıralar biraz yoğunum fırsat buldukça yine siteye giriyorum.Özkan abi bu yavruyu yarın izninle bu başlığa eklemek istiyorum yavru karabaşlardan gelme!Yorumlarınızı şimdiden merak ediyorum bakalım yarın görüşmek üzere.

kuş

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
beyhan karaca
Meslek
şoför
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Makaracı
öskan arkadaşım allah can pekliği versin tüyü kadar hayrını gör bendede mülakat var ama resim ekleyemiyorum bende çok meraklıyım mülakata bi dünem çok alemli vardı kara mülakatlardan da çok vardı fakat hepsi öldü şimdi açık olan mülakatlarım kaldı 2. resimdekiler gibi

M

mülakatçı kral16

kuş' Alıntı:
öskan arkadaşım allah can pekliği versin tüyü kadar hayrını gör bendede mülakat var ama resim ekleyemiyorum bende çok meraklıyım mülakata bi dünem çok alemli vardı kara mülakatlardan da çok vardı fakat hepsi öldü şimdi açık olan mülakatlarım kaldı 2. resimdekiler gibi
Beyhan arkadaşım mülakat merakı çok ayrı bir şey iyi dileklerin için teşekkürler.

M

mülakatçı kral16

redhotchilipeppers' Alıntı:
Estafurullah Özkan abi iyi ki varsın.Çok sevdiğim bir abimden aldığım bir oynar yavrusu var.alma sebebim ise ebeveyinlerin geçmişlerinde ki performansları fakat Özkan abi ve Tekin abi size burada biraz iş düşüyor ne işi derseniz?oynar anne ve babası gibi değil kar yağdılı yarım yaşmaklı ufak çekme yarım kilitli enterasan bir yavru!Resimlerini ekleyceğim bu yavru hakkında sizden yorumlar beklicem yarın siteye eklemeye çalışırım malum şu sıralar biraz yoğunum fırsat buldukça yine siteye giriyorum.Özkan abi bu yavruyu yarın izninle bu başlığa eklemek istiyorum yavru karabaşlardan gelme!Yorumlarınızı şimdiden merak ediyorum bakalım yarın görüşmek üzere.
Hüseyin memnuniyetle yardımcı olmaya çalışırız sen resmi at bilgimiz dahilinde yardımcı olmaya çalışırız.Selamlar.

M

mülakatçı kral16

HÜSEYİN ne oldu resim atıcaktın bizde yorumlayacaktık bi sorun mu çıktı?merakla bekliyorum.
SELAMLAR