Neler Yeni

MUHABBET KUŞUMA EŞ ALDIM CİNSİYET İÇİN YARDIM

ispinoz_08

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Aydın Esen
Meslek
serbest
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Yavru olması gerek sizdeki de yavru.Özellikle erkek muhabbet kuşlarının daha iyi konuştuğu ve daha kolay öğrendiği söylenir.Fakat şöyle bir şey söyliyebilirim bende yıllardır muhabbet kuşu beslerim ve benim ilk konuşan kuşum dişiydi ve mükemmel konuşurdu.Yani sizin ilginiz çok önemli ve tabi kuşun konuşma yeteneği,bazı kuşlar vardır ne yaparsanız yapın konuşmaz,kimiside tam tersi az çabayla konuşur.Burada siin ilginiz önemli ,elinizdeki yeşil yavru da konuşmaya müsait.

[Serhat BONCUK]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Serhat BONCUK
Meslek
Öğrenci()
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
ispinoz_08' Alıntı:
Yavru olması gerek sizdeki de yavru.Özellikle erkek muhabbet kuşlarının daha iyi konuştuğu ve daha kolay öğrendiği söylenir.Fakat şöyle bir şey söyliyebilirim bende yıllardır muhabbet kuşu beslerim ve benim ilk konuşan kuşum dişiydi ve mükemmel konuşurdu.Yani sizin ilginiz çok önemli ve tabi kuşun konuşma yeteneği,bazı kuşlar vardır ne yaparsanız yapın konuşmaz,kimiside tam tersi az çabayla konuşur.Burada siin ilginiz önemli ,elinizdeki yeşil yavru da konuşmaya müsait.

TEŞEKKÜRLER BİLGİLERİNİZ İÇİN ..

O ZMAN BU MAVİ KUŞU VERİP SADECE YEŞİLİ BESLİCEM . VE BU YEŞİLİ KONUŞTURMYA ÇALIŞACAĞIM ZATEN BU KUŞLARIN EŞ OLUP YAVRU BAKMASI ZAMAN ALAN BİŞEYMİŞ .. GÜVERCİN GİBİ EŞ TUTMUYORLARMIŞ HEMEN ......

ispinoz_08

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Aydın Esen
Meslek
serbest
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Dediğim gibi o kuşların ikiside büyük ihtimalle erkek.Yeşile 3-5 ay tek bakıp eğitmeye çalışın.Kuşun durumuna göre
3-5 ay sonra dişi eş alırsınız yanına karar size kalmış.Evcilleşip eğitildikten sonra eş alsanızda size olan ilgisinde ve konuşmasında azalma olmaz.

[Serhat BONCUK]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Serhat BONCUK
Meslek
Öğrenci()
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
ispinoz_08' Alıntı:
Dediğim gibi o kuşların ikiside büyük ihtimalle erkek.Yeşile 3-5 ay tek bakıp eğitmeye çalışın.Kuşun durumuna göre
3-5 ay sonra dişi eş alırsınız yanına karar size kalmış.Evcilleşip eğitildikten sonra eş alsanızda size olan ilgisinde ve konuşmasında azalma olmaz.

ANLADM BEN O YEŞİLİ KONŞTURMAYA ÇALŞCAM KARARIMI VERDİM MAVİ İNSANLARA ÇOK DÜŞKÜN AMA KONUŞMUYOR 2 TANE KAFESİM VAR ODALARI AYIRCAM 2 KUŞ OLUNCA ALIŞTIRMAK ZORLAŞIYORMUŞ . FARKLI ODALARA KOYCAM . YEŞİL İNŞ KONUŞUR TEK İSTEĞİM O ..

yadigar

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
osman saydam
Meslek
pazarlam
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Biraz geç oldu ama kuşlarının ikiside erkek dostum zellikle yeşilde erkek

[Serhat BONCUK]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Serhat BONCUK
Meslek
Öğrenci()
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
yadigar' Alıntı:
Biraz geç oldu ama kuşlarının ikiside erkek dostum zellikle yeşilde erkek

ABİ O KUŞLARIN İKİSİDE YOK ARTIK. MALESEF İKİSİDE KAÇTI. YORUMUN İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM.

Kuscu_yasar

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
yaşar atansay
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Dönek
kardeşim öncelikle hayırlı uğurlu olsun.kuslarının ikiside güzel ve sağlıklı görünüyorlar.cinsiyeti hakkındada yorumum su yönde olacak yeşil olan dişi mavi olan erkek kesinlikle eminin 10 yıllık kusculumu koyuyorum ortaya :) :) :D :D

kuşcu şahin

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
şahin duman
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
yeşil olan dişi mavi olan erkek kardeşim.