Neler Yeni

MUHABBET KUŞUMA EŞ ALDIM CİNSİYET İÇİN YARDIM

[Serhat BONCUK]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Serhat BONCUK
Meslek
Öğrenci()
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
ÖNCELİKLE HERKEZE HAYIRLI PAZARLAR .. DÜN MUHABBET KUŞUMUN YANINA BİR KUŞ ALDIM BİRAZ UFAK VE CİNSİYET TAM BELLİ DEĞİL ALDIĞIM KİŞİ BÜYÜK İHTİMAL DİŞİ DEDİ AMA ERKEK ÇIKARSADA GETİR ALCAM HEMEN DEDİ KUŞUN BURNU PEMBE RESİMLERDE(FLAŞ NEDENİYLE) HAFİF MAVİMSİ ÇIKMIŞ AMA NORMAL DE RENGİ İLK RESİMDEKİ GİBİ SİZDE RESMDEN ANLADIĞINIZ KADARIYLA Bİ YARDIM EDERSENİZ ÇOK SEVİRİM

Ekli dosyalar

delicem46

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Cem Pakaydın
Meslek
Öğrenci
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
kardeşim öncelikle hayırlısı olsun ama bence renk uyumu acısından güzel olmamış.. kuş gayet sağlıklı duruyor ona lafım yok asla.. ama beyaz veya yine mavi tonları alsaydın daha güzel olurdu gibime gelıyor..

filo

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
filocu
Meslek
.
İkametgah
İstanbul-II (Anadolu)
Yetiştirdiğim Irk
Filo
Diğer Irklarım
Yok
MUHABBET KUŞU GÜVERCİN GİBİ DEĞİL MUHABBET KUŞUNUN ALA BULA RENKLİ YANİ DAHA ŞİRİN GÖRÜNENLERİ DAHA MAKBULDÜR AYRICA YEŞİL DİŞİ MAVİ ERKEK GİBİ GÖRÜNÜYOR..

Serkan BONCUK

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Serkan BONCUK
Meslek
Otomotiv
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Beyaz Postacı
Maşallah kardeşim hayırlı oslun kuşların güzelmiş inşallah güzel bi yavru alırsında konuşmayı oturmayı kalkmayı ögretirsin hayal ettiğin gibi :D:D

58che58

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
mehmet kaya
Meslek
kaynakçı
Yetiştirdiğim Irk

tengelli

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
kenan tengelli
Meslek
işçi
İkametgah
İstanbul-II (Anadolu)
Yetiştirdiğim Irk
SUÇ İŞLEYİP YERE BAKACAĞINA KUŞ BESLE HAVAYA BAK!!

güzel bir söz olmuş..

[Serhat BONCUK]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Serhat BONCUK
Meslek
Öğrenci()
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
delicem46' Alıntı:
kardeşim öncelikle hayırlısı olsun ama bence renk uyumu acısından güzel olmamış.. kuş gayet sağlıklı duruyor ona lafım yok asla.. ama beyaz veya yine mavi tonları alsaydın daha güzel olurdu gibime gelıyor..

ÖNCELİKLE YORUMUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER . BENDE İKİSİNİ YEŞİL ALACAKTIM RENK UYUMU İÇİN AMA SORDUĞUM KİŞİLER BU KUŞLARIN İKİSİ YEŞİL YAVRU YEŞİL GELİR DİE BİŞEYİN SÖZ KONUSU OLMADIĞINI SÖYLEDİ O YÜZDEN BÖYLE RENK OLSUN DİYE MAVİLİ YEŞİLLİ ALDIM..

[Serhat BONCUK]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Serhat BONCUK
Meslek
Öğrenci()
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
58che58' Alıntı:
muhabbet kuşun dişi

SORDUĞUM SORUMA CEVAP TEK SİZ VERMİŞSİNİZ ÇOK TEŞEKKÜR EDERİM . ALDIĞIM KİŞİ ERKEK ÇIKMA İHTİMALİ ÇOK DÜŞÜK DEDİ AMA OLURDA ERKEK ÇIKARSA HEMEN GETİR DEDİ ..

[Serhat BONCUK]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Serhat BONCUK
Meslek
Öğrenci()
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
filo' Alıntı:
MUHABBET KUŞU GÜVERCİN GİBİ DEĞİL MUHABBET KUŞUNUN ALA BULA RENKLİ YANİ DAHA ŞİRİN GÖRÜNENLERİ DAHA MAKBULDÜR AYRICA YEŞİL DİŞİ MAVİ ERKEK GİBİ GÖRÜNÜYOR..
TEŞEKKÜR EDERİM YORUMUNUZ İÇİN ..

[Serhat BONCUK]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Serhat BONCUK
Meslek
Öğrenci()
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Serkan BONCUK' Alıntı:
Maşallah kardeşim hayırlı oslun kuşların güzelmiş inşallah güzel bi yavru alırsında konuşmayı oturmayı kalkmayı ögretirsin hayal ettiğin gibi :D:D
İNŞALLAH ABİ İNŞALLAH :) TEK İSTEDİĞİM O ZATEN

Tacettin

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Tacettin Belkeseli
Meslek
Satış Temsilcisi
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Kuşların hayırlı olsun,ikiside gayet sağlıklı görünüyor .Çok güzel bir takım olmuş.Güzel yavrular alırsın inşallah.

ismail güleç

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
İSMAİL GÜLEÇ
Meslek
MUHASEBE
Yetiştirdiğim Irk
Adana
Serkan bence kuşlarının ikiside erkek. Dişilerin gagasının üstünün beyaz olması gerekiyor. senin resimlerindeki kuşlarının gagasının üstleri mavi ve tonları oldukları için erkek olduklarını düşünüyorum.

[Serhat BONCUK]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Serhat BONCUK
Meslek
Öğrenci()
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
ismail güleç' Alıntı:
Serkan bence kuşlarının ikiside erkek. Dişilerin gagasının üstünün beyaz olması gerekiyor. senin resimlerindeki kuşlarının gagasının üstleri mavi ve tonları oldukları için erkek olduklarını düşünüyorum.
TEŞEKKÜRLER YORUMUNUZ İÇİN . AMA KUŞLAR BİRBİRİNİN KAFASINI KAŞIYOR VE RESİMLERDE FLAŞ NEDENİYLE MAVİMSİ ÇIKMIŞ . NORMAL GÖRÜNTÜSÜ PEMBE KUŞUN GAGASI . AMA ERKEK ÇIKARSADA GÖTÜRCEM

ispinoz_08

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Aydın Esen
Meslek
serbest
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Öncelikle hayırlı olsun.Resimden erkek gibi görünüyor.Diğer kuşunuz sanırım biraz büyük.Ona biraz daha büyük dişi eş alsanız daha iyi olurdu(8-12 aylık).En azından cinsiyet net belli olurdu.Birbirlerinin kafalarını kaşımaları cinnsiyetleri için ölçü olmaz.Ama yinede iyiye işaret.Kuşlarınıza mutlu ve uzun bir ömür dilerim.

[Serhat BONCUK]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Serhat BONCUK
Meslek
Öğrenci()
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
ispinoz_08' Alıntı:
Öncelikle hayırlı olsun.Resimden erkek gibi görünüyor.Diğer kuşunuz sanırım biraz büyük.Ona biraz daha büyük dişi eş alsanız daha iyi olurdu(8-12 aylık).En azından cinsiyet net belli olurdu.Birbirlerinin kafalarını kaşımaları cinnsiyetleri için ölçü olmaz.Ama yinede iyiye işaret.Kuşlarınıza mutlu ve uzun bir ömür dilerim.

YORUMUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER BİZİM KUŞ (MAVİ) YAŞ OLARAK ONDAN BÜYÜK BU EŞ OLMALARI İÇİN SORUN OLUR MU BU MUHABBETLER KOLAY KOLAY EŞ EDİNMEZLERMİŞ ..

ozzo81

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ozan sinan
Meslek
büro memuru
Yetiştirdiğim Irk
Seçiniz
kuşunuz erkek ve çok yavru bi kuşdur yeşil olan mavide yetişkin bi erkek kuştur uzun yıllardır muhabbet kuşlarıyla ilgileniyorum kuşunuz kesinlikle erkek

[Serhat BONCUK]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Serhat BONCUK
Meslek
Öğrenci()
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
ozzo81' Alıntı:
kuşunuz erkek ve çok yavru bi kuşdur yeşil olan mavide yetişkin bi erkek kuştur uzun yıllardır muhabbet kuşlarıyla ilgileniyorum kuşunuz kesinlikle erkek

TEŞEKKÜR EDERİM....

[Serhat BONCUK]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Serhat BONCUK
Meslek
Öğrenci()
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
ozzo81' Alıntı:
BENDEKİ YEŞİL YAVRUNUN ERKEK OLDUĞUNU SÖYLEDİNİZ ŞİMDİ BEN BU BİZİM MAVİYİ SATIP YEŞİLİ KONUŞTURMAYA ÇALIŞSAM .. SİZCE KONUŞUR MU YAŞI FALAN MÜSAYİT Mİ .. BİRDE ERKEKLER DAHA RAHAT KONUŞUYORMUŞ SANIRIM..

ispinoz_08

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Aydın Esen
Meslek
serbest
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Muhabbet kuşunu konuşturmak için kesinlikle yavru olarak almalısınız.Elinizdeki yeşil yavru gibi.Ama her kuş konuşur diye bir şey yok.Konuşması da her şey demek değil.Eğer kuşlardan yavru almak istiyorsanız,yeşil yavru yerine 8-12 aylık üremeye elverişli bir dişiyle eşleştirmeniz daha doğru olur.Bence ileride geri vermektense size fazla alışmadan ikisinden birini verip dişi almanız daha uygun olur.Onlarda sonuçta arıyorlar alıştıkları ortamı.Tabi bunları ikisininde erkek olduğunu varsayarak söylüyorum,Karar size kalmış..

[Serhat BONCUK]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Serhat BONCUK
Meslek
Öğrenci()
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
ispinoz_08' Alıntı:
Muhabbet kuşunu konuşturmak için kesinlikle yavru olarak almalısınız.Elinizdeki yeşil yavru gibi.Ama her kuş konuşur diye bir şey yok.Konuşması da her şey demek değil.Eğer kuşlardan yavru almak istiyorsanız,yeşil yavru yerine 8-12 aylık üremeye elverişli bir dişiyle eşleştirmeniz daha doğru olur.Bence ileride geri vermektense size fazla alışmadan ikisinden birini verip dişi almanız daha uygun olur.Onlarda sonuçta arıyorlar alıştıkları ortamı.Tabi bunları ikisininde erkek olduğunu varsayarak söylüyorum,Karar size kalmış..

YORUMUNUZ İÇİN ÖNCELİKLE TEŞEKKÜRLER ......

ŞİMDİ BİZİM BU YEŞİL ERKEK OLDUĞUNU SÖYLÜYORSUNUZ .. BENDEKİ MAVİYİ SATIP BU YEŞİLİ KONUŞTURMAYA ÇALIŞCAM SİZCE YAŞI FALAN UYGUN MUDUR ?? ERKEK KUŞLAR DİŞİLERE GÖRE DAHA FAZLA KONUŞUYORMUŞ ..