Neler Yeni

muhabbet kuşum

3253

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
pınar akyol
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
muhabbet kuşum sürekli viyk viyk diye sesler çıkartıyor ve kuyruğunu sallıyor gittiğimiz pet shop ta kuş yetiştiricisi olna da boğaz ağrısı olduğunu söyledi ve bize vitamin verdi bunu hergün suyuna koymamızı söyledi sizce bu boğaz ağrısı mıdır ve edavisi nasıldır? :hungur: :hayir:

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
Boğaz ağrısı olan bir kuşa vitamin neden veriliyor ki? Petshop yerine kuşunuzu bir veteriner hekime götürmelisiniz. Petshop nerden bilsin ne hastalığı olduğunu. Elinde vitamin varmış satmak için vermiş. Veteriner hekimin görmesinde fayda var.
Saygılarımla.
Hüseyin BAŞOĞLAN

3253

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
pınar akyol
Meslek
öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
burada pet shop taki adam kuş yetiştiricsi o yüzden hemde aynı bizim kuşun yaptığını tarif etti kuşu böyle olan yada bilen varmı off kuşum ölücek mi :hungur:

hayal_gemisi

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Emre Tan
Meslek
SeRBesT...
İkametgah
Iğdır
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
AOL
[email protected]
yavru muhabbet kuşları herzaman o tür sesleri çıkartır zamanla yerine ve sizlere alıştıktan sonra öyle sesler çıkartmayı kesicektir eminol

leeyukeen

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
YaŞaR ÇeLiK
Meslek
TaSaRıMCı
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
petshopcu deyişmediyse fare fılan deyılse o :) ortamı azcık yumaşatayım dedım ama bence en dogrusu Veteriner gormesıdır (üzülmeyin inş. iyi olur)

elele

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
berker aydın
Meslek
Öğrenci
İkametgah
Ordu
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Diğer Irklarım
Yok
O dert benim muhabbet kusumda da var sanki ıslık çalıyormuş gibi hafif bir ses ,hırıltı, nefes darligi,sanki nefessiz kalmis gibi aniden nefes alma burunda tıkalı galiba ama benim kusum yavru değil cinsiyetini erkek
Kusu komşudan aldım acaba orda cereyana mı maruz kaldi yoksa evlerimı soğuktu bilmiyorum.
Yani hafif bir üsutme olmuş da olabilir ciddi bir hastalıkta su anda gözlem altında tutuyorum viskisi vs. Gibi eger hastaligi ilerlerse veya iyilesmezse bi veterinere götürmeyi planlıyorum. Sanada sabır diliyorum inşallah iyilesir.