Neler Yeni

mohikan lar

max1

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ShooterPredator
Meslek
Diğer
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı

gokay

Kayıtlı Kullanıcı
Maşallah, kafa kuyruk kostüm yapmışlar, resim paylaşımı için teşekkürler.

max1

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ShooterPredator
Meslek
Diğer
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
benim kümesde mejburi olması gereken bir kuş cinsi ama yok.ben bu tür kuşlara hayranım.sanki kostüm çekmiş gibiler gerçektende

Yeni

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Berat Ünal
Meslek
Öğrenci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
gerçekten güzel kuşlar. maşallah

Amatör

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Doğu Uğurlu
Meslek
Dişilere basıcı(Damızlık)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
KUŞLARINIZ GÜZEL GÖZÜKÜYOR NASIL UÇUYORLARDIR ACABA

max1

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ShooterPredator
Meslek
Diğer
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
arkadaşlar resimler alıntıdır.ama bendede olmasını çok isterdim

zynlyrk

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
zeynal yörük
Meslek
bilgisayar donanım
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
arkdasım öncelikle paylaşımın için teşekkkür ederim. fakat bu kuş ırkı mohikan deildir.. bu kus mantoludur. fakat kostum meraklısı arkdaslar kırdıra kırdıra bu hale getirmiş durumdalar... yok öle bişey olamaz dersenız hemen bi örnekle izah edeyım.. arkdaslar bıldıgınız gıbı balonlar paçalı, paçasız ve bol paçalı olarak üç cinstedir.. balonun kendı ırkı cok genıstır. 30 a aşkın çeşidi wardır. ama paça şekli yazdıgım gibi üç çeşittir.. birisi ince paçalı balon birisi bol paçalı balon biriside paçasız balon.. ewet arkdaslar bunlarda meraklılar sayesınde bu sekılde olmustur.. saygılarımla...

max1

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ShooterPredator
Meslek
Diğer
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
yorumların için sağol.nasılki pandalar arap ala ve sarı ala yada mavi oluyor ise bu kuş türünede mohikan yada monihan denilmekde ve ayrıca kesinlikle kırma değillerdir.biz buraya rast gele resim koymuyoruz.araştırarak ve sorarak upload yapıyoruz.net de araştırır isen sende bulursun.anavatanı neresi kökeni nereden gelmek te vs.ayrıca çeşitli güvercin sitelerinde ve hayvanat bahçelerindede aynı adla anılmakda ve resimleri bulunmakta.hadi ben yanıldım.bu kadar kişi ve kişilerde mi yanılıyor.hem mantoluların bir çok renk ve desenleri var ama mohikanlar sadece arap ala oluyor.cins ve türleri bu yapıya bağlı.

zynlyrk

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
zeynal yörük
Meslek
bilgisayar donanım
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
tamam degerlı arkdasım tesekkur ederım. sen haklısın ben yanıldım.. ssende bi googlede mohınan veya mohıkan herneyse görsellerden arat bakalım kac tane cıkıcak cok merak ettım....

Hüseyin BAŞOĞLAN

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin BAŞOĞLAN
Meslek
Yazılım-Tasarım
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
Diğer Irklarım
Dönek
YAHOO
[email protected]
zynlyrk' Alıntı:
tamam degerlı arkdasım tesekkur ederım. sen haklısın ben yanıldım.. ssende bi googlede mohınan veya mohıkan herneyse görsellerden arat bakalım kac tane cıkıcak cok merak ettım....
Merhaba. Görsellerde arama yaptırımpta bakmış olduklarınızda sizin bizim gibi kişilerin kendi sitelerine ekledikleridir. Ne bilelim o kininde yanlış bilmediğini sonuçta google size doğrusu bu demiyorki. :tamam:

adıyamanhasan

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hasan çelik
Meslek
buğday alım satımı
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
merhaba arkadadslar maşallah çok güzel kuslar bakıyorum bu güzel kusların adında bıraz bu şu diye konusmusunuz ama bide çöyle birşey var isimler bölgeleree göre değişir yani ama bu kusun asıl ismini bakıcısı bilir bence paylaşim için teşekkürler max arkadasım elıne saglık herzaman böyle güzel paylaşimlar la biizi şaşirtiyorsun elıne saglık dewam et biz memnunuz senden :)

max1

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ShooterPredator
Meslek
Diğer
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
değerli yorumlarınız için hasn bey e ve diğer arkadaşlara ayrıca teşekkür ettiğim gibi saygılarımı sunuyorum.şimdi tekrar bakılsın bunlar mohikan dır. MOHİKAN hasan bey in de dediği gibi yörelere göre farklı isim taşıya bilirler.ama bizim hafızamızda mohikan diye kakacak.

zynlyrk

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
zeynal yörük
Meslek
bilgisayar donanım
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
basoglanh' Alıntı:
zynlyrk' Alıntı:
Merhaba. Görsellerde arama yaptırımpta bakmış olduklarınızda sizin bizim gibi kişilerin kendi sitelerine ekledikleridir. Ne bilelim o kininde yanlış bilmediğini sonuçta google size doğrusu bu demiyorki. :tamam:

oda doğru...

ars

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
hasanarslan
Meslek
elektronik
Yetiştirdiğim Irk
Dolapçı
abıler bınlar bı harıka ınsan ozenıyo aslında ama nerden bulacan kı beslıcek olsan nadır kısılerde cıkar bunlar alıntıda olsa hepsı guzel massallah

fatih Eroğlu

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
FATİH EROĞLU
Meslek
ECZ KALFASI
Yetiştirdiğim Irk
Hünkari
Paylaşım için teşekkürler.Emeğinize saglık uğraşıp bulmuşunuz.

ERDEKLİ

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
E..Aras
Meslek
Kuşçu
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Yabancı bi sitede görmüştüm çok ilginç ve güzel kuşlar paylaşım için teşekkürler emegine saglık

gemlik16avci88

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
İbrahim
Meslek
ögrenci
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Paylasım için tesekurler.
Saygılar...