Neler Yeni

Mısıri Güvercinleri

_78_

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ismail kozar
Meslek
serbest
İkametgah
Tekirdağ
Yetiştirdiğim Irk
Bango
erdinç kalyoncu' Alıntı:
Merhaba öncelikle herkese saygılar selamlar kusura bakmayın daha yeni okudum destek ekibinin yazısını tebrik ederim bukadr ayrıntılı olarak araştırmış emeğine sağlık fakat bu misiri denen ırkı kimse görmeden yorumlar yapılıyor inanırmısınız ben MİSİRİ yi sayamadım kaç çeşit anltılıyor ama en sononda şu karara vardım misiri denen ırk yokmuş çünki bilmeden sallayanlardan dolayı
bilmiyorsan sus haaaa şunu söliyeyim bu yazımın destek ekibi ile hiç ilgisi yoktur bilesiniz birde eğer anlatılanlar azda olsa doğruysa şimdiki bangolar çok çok daha güzel birde göremediğimiz bangolar da kimbilir nasıldır .belkide bana karşı biraz sinirli olanlarda olabilirbelkid aynı görüşte olanlarda ola bilir benim dedemin bile bir resmi var hemde gençliğinin de arkadaş hiç kimse resim bile çekmemiş bu MİSİRİ denen ırka osmanlılardan taaaaki yok olma süresine kadar hiç kimsenin aklınamı gelmemiş neyse tekrar saygılar diliyorum bol ve çok çok güzel yavrular almanız dileğiyle.

yaşım şuanda:42
ERDİNÇ beye canı gönülden katılılyorum . herkesin ağzından mısıri hakkında bango hakkında bir hikaye var . ama sadece bir hikayeden ibaret . bana göre bu ırka gönül verenlerin standartları şekli özellikleri belli . günümüzde çok güzel kuşlar var . bizim yapacağımız elimizdeki bu kuşların kıymetini bilmek tir .bizden sonraki nesile bir hikaye.yi miras bırakmamak için bu kuşlarla oynamadan devam etmeliyiz kaanatındayım .

karga

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
onur uluyigit
Meslek
işletmeci
İkametgah
Iğdır
Yetiştirdiğim Irk
Bango
ya mısıri falan yok nerde günümüzde mısırimi kaldı telmaşadan kuşları mısıri diye bize yedirmeye çalışyorlar..
bilmeyen çok...