miroları değerli kılan özellik nedir???

SEREF

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
ŞEREF
Meslek
ÖZSOY
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Miro yada başka bir kuş iyiliği kötülüğü kişye göre değişir .Burada fikirlermizi paylaşırken daha ölçülü cümleler kurmaklazım bence .
ÜSLUP önemli arkadaşlar ...
Tartışmak konuşmak fikir alışverişi zaten burada amacımız ..
Herkez düşüncesini açıkça paylaşmalı , kişilerin birbirine hitap tarzı daha daha '' beyefendi daha saygıdeğer olmalı '' neticede hepimiz burada saygı ve sevgi görmek isteriz( hepimizin hakkı bu) fikirlerimiz beğenilse'de, beğenilmese'de karşıtaraftan ölçülü reaksiyonlar görmek isteriz.
.. Şahsımla alakalı değil ancak sanırım bazı dostlarımız üslup konusunda biraz hatalı davranıyor .. İtiş kakış yada iğneli cümlelerle birbirini malup etmeye çalışmak yada haklılığını ıspata çabalamak doğru bir yöntemdeğil ..
Yada bu sitede çok tercih ettiğimiz bir durum değil .. Sevgili dostlar seviyemizi , kalitemizi daha yüksek tutalım diyorum ben.. Hoşgörünüze sığınarak tabikii.. selamlarŞEREF

biyboys

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
seyit balcı
Meslek
öğrenci
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Filo
Diğer Irklarım
:tamam: slm abilerim mirolar uçuşu sırasında 7 li veya 8 li çıkarlar pahalı olduklarındanda kimse uçurup yakalanmasını veya kaçmasını göze almaz..benim dışımda :) bide bilginiz olsun türkiyede pahalı ama suriye taraflarında sudan ucuz çünkü orda filo güvercinleri tercih ediyorlar.( ben hataylıyım ordan getirttim..) :heyo:

tengelli

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
kenan tengelli
Meslek
işçi
İkametgah
İstanbul-II (Anadolu)
Yetiştirdiğim Irk
:tamam: slm abilerim mirolar uçuşu sırasında 7 li veya 8 li çıkarlar pahalı olduklarındanda kimse uçurup yakalanmasını veya kaçmasını göze almaz..benim dışımda :) bide bilginiz olsun türkiyede pahalı ama suriye taraflarında sudan ucuz çünkü orda filo güvercinleri tercih ediyorlar.( ben hataylıyım ordan getirttim..) :heyo:
şimdi arkadaşlar pahalı derken şunu karıştırmayalım oyun kuşları ucuz değil yani aslında miro gerçek oyun kuşlarına göre ucuz harbi oyun kuşları zaten 500 tl den aşağı başlamıyor oda tane :)

kuscu_marik

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Muharrem Karaderili
Meslek
kamu çalısanı
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
güncellendi

mazidenbiri

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
dursun BEKAR
Meslek
tekstil
İkametgah
Samsun
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
ya ben daha mirolar güzel oynuyo diyeni bile duymadım
renk yapı oyun kuşuna benziyo ama kimse uçurmamış mı bilen yokmu bunlar süsü mü oyunkuşumu bizde bilelim