Neler Yeni

lütfen yardım

bora83

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
bora özkaya
Meslek
öğretmen
İkametgah
Denizli
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok

merhabalar resımdekı yavru kus bana hedıye olarak geldı geldıgındede halsızdı ama az cok yem yıyordu son 3-4 gundur ise pek yem yemıyor kendım civciv yemıyle mama yapıp verıyorum.Acaba ne yapmalyım hastalıgı nedır?kus ta ıshal fılan yok sadece ıstahsız ve halsız...lütfen yardım

thundereblue

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
EMRE AKDOĞAN
Meslek
MEMUR
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Mamayı biraz sıvısı bol ılık verin mamadan sonra kursağı kontrol edin ve bir müddet sonra yine sıvı takviyesi yapın mama kuruyor kursakta aman dikkat .
Ekstra olarak balık yağı tavsiye edebilirim varsa yavr haplarından takviye amaçlı olailir

ekran20009

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
emre kadir
Meslek
serbest
İkametgah
Ankara
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
selamlar. yavru kuşlar genelde yuva değiştirdiğinde bu tür sıkıntılar olmakta.. hayvan hasta olmasada yem yemiyo su içmiyo.kümese alışmaya başladığında normale dönüyo herşey. tabi dikkat etmek lazım halsiz kaldığından hastalık kapma olasılığı yükseliyo.

paramedic

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
gökhan KARABACAK
Meslek
PARAMEDİK(A.A.B.T.)
İkametgah
Muğla
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
slm bende dun kaybettım mısjkımı zannımca kuruma hastalıgına yakalanmıs ne yapsam olmadı ınsallah sen kurtarırsın saygılarımla

bora83

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
bora özkaya
Meslek
öğretmen
İkametgah
Denizli
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
valla genelde mamayı sulu verıyom ama hıc yem su yıyıp içtıgını görmedım ne yapcgımıda bılmıyom kendım bakmaya calısyorum ins duzelır tevsıyelerınızı beklıyorum