Lütfen çok acil yardım

byfors

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mustafa Şahin
Meslek
Serbest.
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok

Arkadaşlar profesyonel kuş besliyorum lakin başıma ilk defa gelen birşey var kuşlarda aşırı zayıflama durgunluk kanat çırpamama hali var birde diğer 1 kuşun gözünde birşey çıktı çok acil yardimlarinizi bekliyorum çok ölüm yaşadım..

RESİM ; http://www.yukleresim.com/image/li0

gencoahmet

Yönetici
Admin
Ad Soyad
Ahmet Kayabaş
Meslek
Emekli
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Diğer Irklarım
Tip(Portakal Renkli) Siyah Macar Sarı Posta
Canım kardeşim eline aldığında kuşunda bir hafifleşme ve durgunluk var ise biraz pahalıdır ama iyi gelir Rondizol , 4 ü miks,veya Belgovit poşet almanı tavsiye edicem gözünde çıkan olayıda Ornitap tablet ilk gün iki diğer günler de birer adet kullanmanı 5-6 adet ile geçer birde bulabilirsen hiprodoksi damlat 5-6 gün geçer ilaçlarıda Edirnekapı kuş pazarından veya Fatih Çarşambada Muammerde temin edebilirsin selamlarımla.

byfors

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mustafa Şahin
Meslek
Serbest.
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
Abi birturlu bulamadım söylediğin ilaç isiminde ilaç yok karıştırdın sanırım lütfen acil yardımlarınızı bekliyorum ölümler çoğalıcak AHMET abi robdizol belgovit hiprodoksi diye bir ilaç yok o isimde abi yardımını bekliyorum birde fiyatları nedir abi bilgilendirebilirmisiniz rica ediyorum senden ??

gencoahmet

Yönetici
Admin
Ad Soyad
Ahmet Kayabaş
Meslek
Emekli
İkametgah
İstanbul-I (Avrupa)
Yetiştirdiğim Irk
Saya
Diğer Irklarım
Tip(Portakal Renkli) Siyah Macar Sarı Posta
Canım kardeşim hatırladığım kadarıyla bu yakada oturuyorsun ve ilaç isimleride doğru ve tedaviside doğru yarın değil ama cumartesi veya pazar günü müsaitim sana o ilaçları bulabilirim şu an arabada şöför yok ben çalışıyorum sana birazdan mail adresine veya E postana tel numaramı atıcam çaldır ben sana döreim selamlar.