Neler Yeni

Kuşum bi anda öldü .ss

• Konuyu başlatan Anonymous
  • Başlangıç tarihi
A

Anonymous

Selamun aleyküm arkadaşlar, arkadaşlarla dolaşıyorduk eve gelirken ot topladım dedim kuşlara vereyim ve bir baktım daha 5 saaat önce ccin gibi olan anne yavrularının üstünde yatarken ölmüş :hayir: :hayir: :hungur: :hungur: yemin ederim elim ayam titriyor yazmakta zorlanıyorum 2 senelik soyun başı fotosunu çektim elime alıp ne hastalığından ölebilir diyer kuşlara birşey olurmu lütfen acil yardm yavrular 14.15 günlük babaları bakarmı büyüyene kadar :hungur: :hungur:

Ekli dosyalar

McCarthy

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Mustafa Sağlam
Meslek
Yazılım
İkametgah
Düzce
Yetiştirdiğim Irk
Taklacı
Diğer Irklarım
Yok
benimde 4 günlükken erkek kus ölmüştü dişi kuş baktı yawruya büyüttü. umarım seninkide öyle olur

A

Anonymous

arkadaşlar lütfen yardm edin kuşlarım tehlikedemi birşeyler yapmam gerekiyomuu hepsi kndi yavrm :S:S

the_fix

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
aytac()
Meslek
öğrenci
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Saya
diger kuslarda halsizlik belirtileri var mi? kuslarin diskilarini takip edin. hastaliklar diskilarindan anlasilir. eger ki diger kuslarda bi problem yoksa o olen kus yavru uzerinde yatmaktan dolayi dolasim bozuklugu sebebiyle olmus olabilir. guvercinlerde basima gelmedi ama tavuklarda bu tarz olaylara sik rastlanir. kolay gelsin. umarim sorun yoktur.

hener

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
Hüseyin Ener
Meslek
emekli
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Bango
Ben besleyeceğini düşünüyorum. Ancak başka boşta dişi kuş varsa ve eş alırsa bakmaz. Baba kuşun yavruları yedirip yedirmediğini ve (havalar soğuk yavrular tüylenmedi ise) üzerlerine yatıp yatmadığını gözlemleyin. Beslemez ise elle beslemek zorunda kalacaksınız veya yavruları başka bir kuşun altına süreceksiniz.

Benim de başıma böyle sebebini bulamadığım tek kuş ölümleri geldi. Diger kuşları ve dışkılarını gözlemleyin. Önemli olan, genel anlamda bir problem başlıyor ise derhal önlemini alabilmenizdir.

Kolay gelsin..

[email protected]

Kayıtlı Kullanıcı
Ad Soyad
TÜRKER ÖDEN
Meslek
GÜVENLİK
İkametgah
Bursa
Yetiştirdiğim Irk
Diğer
Diğer Irklarım
KARABAŞ BURSA OYNAR AKKANAT AKKUYRUK
hener' Alıntı:
Ben besleyeceğini düşünüyorum. Ancak başka boşta dişi kuş varsa ve eş alırsa bakmaz. Baba kuşun yavruları yedirip yedirmediğini ve (havalar soğuk yavrular tüylenmedi ise) üzerlerine yatıp yatmadığını gözlemleyin. Beslemez ise elle beslemek zorunda kalacaksınız veya yavruları başka bir kuşun altına süreceksiniz.

Benim de başıma böyle sebebini bulamadığım tek kuş ölümleri geldi. Diger kuşları ve dışkılarını gözlemleyin. Önemli olan, genel anlamda bir problem başlıyor ise derhal önlemini alabilmenizdir.

Kolay gelsin..
:evet:

Hasip

Yönetici
Site Genel Yöneticisi
Ad Soyad
Hasip Tosun
Meslek
Bilgisayar
İkametgah
Afyon
Yetiştirdiğim Irk
Adana
Diğer Irklarım
Hünkari
Defalarca uyarmama rağmen aynı şekilde yerli yersiz yerlere konu açıyorsunuz.
Konu uygun foruma taşındı aynı şekilde alakasız forumlara konu açarsanız üyeliğinizi sileceğim.